Witam zaciekle

Zaczęty przez Yenzor, Maj 12, 2020, 22:39:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

Yenzor

Siemaneczko, językowe świry. Wracam do was, kochani, po 4 latach xd Być może pamiętacie niejakiego Jątrzeniota - to byłem ja. Stworzyłem nowe konto, bo tamto miałem założone na starym mailu, do którego nie pamiętam hasła. Ostatnio wróciłem do językotwórstwa, robię sobie słowiański althistowy konlanżek (będący duchowym spadkobiercą wieleckiego), w związku z czym pojawiają mi się pytania, na które mam nadzieję znaleźć tu odpowiedzi. No i pewnie podzielę się z wami efektami mojej pracy.

Kazimierz

No to witamy z powrotem!
  •  

Canis

Cytat: Yenzor w Maj 12, 2020, 22:39:59
Siemaneczko, językowe świry. Wracam do was, kochani, po 4 latach xd Być może pamiętacie niejakiego Jątrzeniota - to byłem ja. Stworzyłem nowe konto, bo tamto miałem założone na starym mailu, do którego nie pamiętam hasła. Ostatnio wróciłem do językotwórstwa, robię sobie słowiański althistowy konlanżek (będący duchowym spadkobiercą wieleckiego), w związku z czym pojawiają mi się pytania, na które mam nadzieję znaleźć tu odpowiedzi. No i pewnie podzielę się z wami efektami mojej pracy.
Nie pamiętam cię.

Ale witam ponownie!
  •  

Emil

No to witam na pokładzie.
  •  

Borlach

Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Todsmer

Cześć, jak chcesz, możemy spróbować przywrócić stare konto :)
  •  

Yenzor

Cytat: Todsmer w Maj 16, 2020, 08:27:20
Cześć, jak chcesz, możemy spróbować przywrócić stare konto :)

Luźno, nie ma potrzeby. Cztery lata to sporo czasu. Mogę być teraz Yenzorem.
  •  

Canis

Ba, można mu nawet ustawić datę rejestracji 1970. Jakieś 40 lat przed powstaniem tego foruma.
Zresztą, wiele z nas ma datę rejestracji na tym forum sprzed daty założenia tego forum.
  •  

Toivo

A ja pamiętam! Cześć, witaj z powrotem.

Yenzor

Siemanko, słuchajcie, postanowiłem założyć peja na fb dla mojego tworu aposteriorycznego i althistowego, nad którym pracuję od dłuższego czasu, języka pomorskiego. Nie wiem, czy ma to jakikolwiek sens biorąc pod uwagę niszowość językotwórstwa, no ale, jak to mówią, chuj. Być może komuś z was się zechce śledzić xd: https://www.facebook.com/pomorskarec.