Wniosek o banana

Zaczęty przez Vilène, Maj 24, 2012, 23:01:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Cytat: Ⓐ Vilén w Maj 25, 2012, 14:26:09
Cytat: Fanael w Maj 25, 2012, 14:17:57
Sądząc po twoim butthurcie o to, że Canis odmówił, właśnie tego oczekiwałeś :P
To nie był butthurt o to, że Canis odmówił (bo BTW, i tak wiedziałem, że w toku dyskusji ta propozycja nie przejdzie, ale przynajmniej to wywoła dyskusję na temat tego, co powinno się robić z politykowaniem na tym forum), tylko butthurt o to, że Canis nie dał nawet wywiązać się żadnej dyskusji, tylko od razu po wniosku wydał wyrok. I to jeszcze twierdząc, że to anarchizm, mimo że to nie był.
Krótko mówiąc dałeś wniosek o bana, nie chcąc bana, chcąc dyskusji. Nie dostałeś ani tego, ani tego, a Twój genialny zamysł psychologiczny ewidentnie zawiódł. Wiń siebie.

Bana nie ma i nie będzie, będzie ochrzan.
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Maj 25, 2012, 14:33:55
Krótko mówiąc dałeś wniosek o bana, nie chcąc bana, chcąc dyskusji. Nie dostałeś ani tego, ani tego, a Twój genialny zamysł psychologiczny ewidentnie zawiódł.
Nie tak całkowicie - część celów osiągnąłem, np. Dynozaur za swoje politykowanie dostanie

Cytatochrzan
, a w tematach, gdzie politykował, zagrożono politykującym ostrzeżeniami i ciach-ciachem. Czyli w sumie, dostałem w końcu co chciałem, tylko szkoda, że w taki nieanarchistyczny sposób ;/.
  •  

Canis

Był anarchistyczny, niewiele wiesz o forumowych metodach kierowania! ;p

Ale jeśli taki był cel, to winszuję dobicia  :-)
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Maj 25, 2012, 14:47:14
Był anarchistyczny, niewiele wiesz o forumowych metodach kierowania! ;p
No właśnie nie za bardzo, bo nie wynikał on z toku dyskusji, ale z fiatu administracji. Choć z drugiej strony, nikt się tym działaniom nie sprzeciwił, a milczenie oznacza ciche przyzwolenie (na działanie władzy, więc wiecie...).

Zresztą dobra, konczę już, bo się zaczynam powoli robić forumowym Kropotkinem :P.
  •  

Canis

Właśnie widzę. Anarchia jest i była, i wystąpiłem w jej obronie, Ty łotrze ;p
  •  

spitygniew

Cytat: Fanael w Maj 25, 2012, 14:08:08
PROTIP: póki co za bananem dla Dynka jesteś tylko ty.
Ja w każdym razie nie, bo moim zdaniem banan powinien być karą ostateczną, gdy ktoś naprawdę nie pasuje do forum i na usunięciu go ono tylko zyska. Bo taki Dynozaur, mimo swojego wkurwiania ostatnio (ostatnio - bo naprawdę lubię pogadać o polityce, a że na żadnych innych forach nie mam już czasu się udzielać, więc zejście od czasu do czasu na sprawiedliwość dziejową albo inną żydokomunę traktuję jak miłą odmianę. Ale ma miłość boską - ostatnio nie dość, ze on nie gada o niczym innym jak o polityce, to jeszcze tylko w kółko ta Ukraina i prawa Polski do niej, no ja pierdolę!), jest naprawdę wartościowym użytkownikiem, bardzo pomocnym przy dyskusjach slawistycznych, a i trzeba przyznać, że i zamierzenie potrafi być śmieszny. Więc po prostu bym wywalał jego wypociny do Krucjat, albo wogóle wycinał, bo nie wnoszą one już nic nowego...
P.S. To prawda.
  •  

Silmethúlë

Ja dorzucę się do "woli społeczności" tym, że pomijając, iż bana uważam za karę jednak zbyt radykalną - rzadko, bo rzadko, ale jednak Dynowi zdarza się coś sensownego napisać - to na warna wielokrotnie zasłużył i ogólnie wypowiedzi tow. Ciupaka w tym temacie popieram, szczególne te o "forumoanarchizmie", który sam wolę zwać "demokracją forumową".
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Maj 25, 2012, 16:37:21
Ja w każdym razie nie, bo moim zdaniem banan powinien być karą ostateczną
Właściwie to mi chodziło o banana tymczasowego, czy jak to się na niektórych forach mówi - briga, a nie banana ostatecznego, bo z tym to akurat masz rację...

Dynozaur byłby o wiele bardziej tolerowalny, gdyby w końcu zabrał się za opisywanie swoich conlangów, a nie tylko gada o Małoukrainorusi, "prawdziwych formach w języku(TM)" oraz wymowie połabszczyzny...
  •  

Canis

Demokracja forumowa wymagałaby wielu głosów do wywalenia Dynozaura. Ale czy wy naprawdę tego chcecie? Przecież można zwyczajnie go poprosić, ochrzanić lub towarzysko zlinczować. Powinno zadziałać.

dynozawr srynozawr
BANDERA KURWA
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Maj 25, 2012, 17:00:55
Demokracja forumowa wymagałaby wielu głosów do wywalenia Dynozaura. Ale czy wy naprawdę tego chcecie?
Jak widać z toku dyskusji, nie... zresztą ja też nie, ja jestem tylko za karaniem go za robienie polityki poza krucjatami...
  •  

Henryk Pruthenia

Jak zobaczyłem nazwę tematu, to myślałem, że ktoś komuś jakąś kiść chce wcisnąć.

A tu dupa...

A propos bananów. Jem takiego ^^

Feles

Osobiście, wolę ogórki.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia


Feles

Dzięki.
Niestety, nie mam przy sobie. :-(
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Kotek jest w ciąży? :3
  •