Wniosek o... cd [ograniczenia dotyczące podpisów -- przyp. adm.]

Zaczęty przez Silmethúlë, Maj 29, 2012, 23:36:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Silmethúlë

Proponuję dawać ostrzeżenia również za ewidentnie polityczne podpisy zawierające polityczne obrazki, które zajmują zdecydowanie więcej powierzchni niż same posty usera, który taką sygnaturkę ustawił.

Tematu nie zakładam, aby admin osobiście rozważył propozycję i według własnego uznania czynił dalej, ale po to, żeby przedłożyć propozycje pod dyskusję całej społeczności forum.
  •  

Vilène

Cytat: Silmethúlë w Maj 29, 2012, 23:36:24
Proponuję dawać ostrzeżenia również za ewidentnie polityczne podpisy zawierające polityczne obrazki, które zajmują zdecydowanie więcej powierzchni niż same posty usera, który taką sygnaturkę ustawił.
Popieram, sam chciałem złożyć tę propozycję... a najlepiej by było zakazać w ogóle politycznych podpisów. Polityczne awatary mogą zostać, nawet takie ze znanym wszystkim symbolem religijnym...
  •  

Dynozaur

Obrazek mogę zmniejszyć, choć poprzedni też był spory.

I nie rozumiem, co jest złego w bronieniu polskości. A polityki jakiejś można się doszukać we wszystkim.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Towarzysz Mauzer

Ja byłbym za zakazaniem obrazków w sygnaturkach w ogóle, one są denerwujące jako takie*. I pewne ograniczenie rozmiarów (gł. wysokości). Wtedy kto będzie chciał, będzie je czytał - bo, owszem, wolność słowa, ale bez gwałcenia przez oczy.

* nie wiem, czy nie zdarza mi się bardziej cierpieć estetycznie przez te nie-polityczne.

CytatA polityki jakiejś można się doszukać we wszystkim.
Toż to czysty Marks!
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Silmethúlë

Szczególnie we wszystkim, co ty piszesz. Czarny kontur Polski z czachą i piszczelami - zajebiste bronienie polskości.

No, ale mogę się zgodzić na ostrzeżenia za dowolne jebitne obrazki w podpisie, nawet apolityczne.
  •  

Dynozaur

Cytat: Towarzysz Mauzer w Maj 29, 2012, 23:49:39Toż to czysty Marks!

Marks też czasem mógł mieć rację.

Dobra, obrazek zmniejszony. Mam nadzieję, że to malkontentom (w ogóle, czy ten wyraz nie jest esperantyzmem? Ma mal-) wystarczy.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Widsið

Ja tam w ogóle uważam, że na polityczne manifestacje na tym forum miejsca być nie powinno.
  •  

Fanael

Trochę zmienię:
Cytat: Silmethúlë w Maj 29, 2012, 23:36:24
Proponuję dawać ostrzeżenia również za [...] podpisy zawierające [...] obrazki, które zajmują zdecydowanie więcej powierzchni niż same posty usera, który taką sygnaturkę ustawił.
Duże wkurwiające obrazki są duże i wkurwiające oraz wkurwiające bo duże niezależnie od tego, co na nich jest.
  •  

Feles

Cytat: Silmethúlë w Maj 29, 2012, 23:50:50Szczególnie we wszystkim, co ty piszesz. Czarny kontur Polski z czachą i piszczelami - zajebiste bronienie polskości.
Ej, nie zapomnij, że dla Dyna granice Polski to pewnie tylko te sprzed rozbiorów.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Cytat: Widsið w Maj 30, 2012, 00:13:48
Ja tam w ogóle uważam, że na polityczne manifestacje na tym forum miejsca być nie powinno.
Nom. I kiedyś nie wytrzymam w udawaniu chłodnego strażnika demokracji. Jeszcze trochę exploita, a wprowadzimy faszyzm forumowy nakładający perfidną cenzurę na jakiekolwiek wspominki o polityce, które nie będą beznamiętnym opisem książkowych faktów, wspominanych na potrzeby lingwistyczne.

Do kurwy nędzy, to nie jest forum o polityce. I nie, nie można sobie gadać o wszystkim i o niczym, bo jest forum tematyczne. A co niektórzy z dopuszczalnych wyjątków robią normy.
  •  

Dynozaur

#10
Cytat: Fēlēs w Maj 30, 2012, 00:36:44Ej, nie zapomnij, że dla Dyna granice Polski to pewnie tylko te sprzed rozbiorów.

Bez przesady, wystarczy mi II RP + cały Górny Ślązk, Gdańsk, Spisz i Kamieniec Podolski. Plebiscytowy obszar w Prusiech też może być. Tak czy inaczej, III RP to nie Polska. Ziemie polskie są znów pod zaborami.

Posty niektórych użytkowników (bez nazwisk, np. pijanafurja) aż wieją antypolonizmem. Na POLSKIM Forum Językotwórców raczej to powinno być ścigane, a nie jakieś obrazki tworzone w całkowicie dobrej wierze. Zresztą, mój obecny obrazek nie jest większy od mojego poprzedniego, czy też obrazka (bez nazwisk) Pogusia, którego się nie czepiacie.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Załóż osobny wątek, to problem antypolonizmu tam rozpatrzymy. Tu mowa o polityce w ogóle.
  •  

Henryk Pruthenia

Mój obrazek jest długo, długo, i tyczy się muzyki.

Fanael

#13
I gdyby ode mnie to zależało, to też by poleciał, razem z całą resztą sygnatury. Bo też jest za duży.
  •  

Vilène

Najlepiej by było wprowadzić jakieś zasady co do dopuszczalnej zawartości sygnatur, np.

1. Max. 4 linie tekstu, długie na co najwyżej 80 znaków.
2. Bez obrazków.
3. Bez treści politycznych, religijnych, i ogólnie flejmogennych.
  •