Wniosek o... cd [ograniczenia dotyczące podpisów -- przyp. adm.]

Zaczęty przez Silmethúlë, Maj 29, 2012, 23:36:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Ja nie jestem zwolennikiem warnów i banów. Moją ukochaną metodą jest ucinanie cichaczem sygnatur i usuwanie postów. Jest to jedna z najbardziej wpieniających, ale i skutecznych metod.

Może po prostu usunąć możliwość zamieszczania obrazków w sygnaturach?
  •  

Vilène

Cytat: Silmethúlë w Maj 31, 2012, 03:09:36
Określanie konkretnych zasad dot. wielkości sygnaturek jest IMO bez sensu. Naprawdę chce wam się liczyć znaki i piksele?
A po co liczyć?
  •  

Henryk Pruthenia

Ludzie... ależ macie problemy. Na forze, na którém się ostatnio udzielam, avatary mają rozmiar całego pulpitu, przy zwykłéj rodzielczości. A opisy to nie tylko zwykłe obrazk .jpg, a gify, które migają przed oczami i się nikt tam nigdy tego nie czytał...

I jest jeszcze jedna różnica między forami - tam nikt nie spamuje o polityce.

BartekChom

Proponuję trzy centymetry wysokości na ekranie Canisa. Ograniczenie na długość tylko takie, żeby nie niszczyć układu strony.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Tak, szczérze powiedziawszy, to czemu mamy to zmieniać, po tém, jak to tak jest tyle lat? Ja mam na ten przykład nerwicę natręctw, i będzie mnie niemiłosiernie niszczyło to, że zmienię swój opis.
To, że wam się zdjątka nie podobały, to téż nieźle mnie wkurza, i temu między innymi się mnie teraz tu nie chcę przebywać (na innech forach takiech restrykcyj w ogóle brak!).

Fanael

#36
Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 02, 2012, 18:24:11
To, że wam się zdjątka nie podobały, to téż nieźle mnie wkurza, i temu między innymi się mnie teraz tu nie chcę przebywać (na innech forach takiech restrykcyj w ogóle brak!).
Wydało się, Henryk to pokemon.
  •  

Henryk Pruthenia

Nie rozumiem.
Nie rozumiem zmian.
Nie rozumiem, czemu nagle przestaje być OK, co jest od początku forum (mam stały tekst od początku nowego forum mam ten sam tekst, zmieniałem tylko zdjęcia) OK.
Nie znoszę zmian, nie znoszę, nie znoszę, nie znoszę.

Ghoster

#38
[...........]
  •  

Feles

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 02, 2012, 18:49:29
Nie rozumiem.
Nie rozumiem zmian.
Nie rozumiem, czemu nagle przestaje być OK, co jest od początku forum (mam stały tekst od początku nowego forum mam ten sam tekst, zmieniałem tylko zdjęcia) OK.
Nie znoszę zmian, nie znoszę, nie znoszę, nie znoszę.
No właśnie.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Noqa

Teraz mnie olśniło! Rzeczywiście musimy dopuścić takie sygnaturki!
Przecież na innych forach też takie mają.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Vilène

#41
Cytat: Noqa w Czerwiec 02, 2012, 23:11:55
Teraz mnie olśniło! Rzeczywiście musimy dopuścić takie sygnaturki!
Przecież na innych forach też takie mają.
Super. Teraz trzeba jeszcze założyć temat ,,humor z kwejka", temat kucykowy, oraz temat ze Zdjęciami Kobiet Na Których Widok Nam Staje*, bo na innych forach też takie mają.

* Wiecie, że nawet takie forum AVEN-u nie zdołało się uchronić przed takim tematem? :D (chociaż akurat ze względu na to, że tam jest 3× więcej kobiet niż mężczyzn, to był raczej temat ze Zdjęciami Mężczyzn Na Których Widok Nam... cośtam się dzieje)
  •  

spitygniew

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 02, 2012, 23:34:17
(chociaż akurat ze względu na to, że tam jest 3× więcej kobiet niż mężczyzn, to był raczej temat ze Zdjęciami Mężczyzn Na Których Widok Nam... cośtam się dzieje)
Cieknie po udach. Zlituję się nad tobą, Pawle.
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Czerwiec 03, 2012, 12:03:37
Cieknie po udach. Zlituję się nad tobą, Pawle.
Nie za bardzo rozumiem, no ale członek.
  •  

Vilène

Dobra, przeczytełam jeszcze raz ten wątek, i na jego podstawie podjąłem takie oto decyzje:

1. Długość sygnaturki zostaje ograniczona systemowo do max. 6 linii. I tak uważam, że to o 50% za dużo. Zresztą, i tak nikt, oprócz Henryka, dłuższych nie ma.

2. Ilość obrazków w podpisie została ograniczona do jednego, a maksymalna jego wysokość do 150 pikseli.

3. Od dzisiaj, zakazane są jakiekolwiek treści polityczne w sygnaturkach. W związku z tym, podpisy Dynozaura i Silmethúlë'a zostaną za chwilę usunięte, a na ich miejscu będą oni mogli wstawić cokolwiek innego.


Jeżeli jednak mnie za to społecznie zlinczujecie, decyzję cofnę. Nie myślcie że wraz ze stołkiem porzuciłem ideologię forumoanarchizmu.
  •