Wniosek o... cd [ograniczenia dotyczące podpisów -- przyp. adm.]

Zaczęty przez Silmethúlë, Maj 29, 2012, 23:36:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

żuwaczky

Za co tu linczować? Jest tylko jedna osoba, która swoimi wszystkimi sygnaturkami w historii łamałaby punkty tego regulaminu, więc robisz przykrość jednostce, nie ogółowi :P
  •  

Todsmer

  •  

Henryk Pruthenia


Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat
1. Długość sygnaturki zostaje ograniczona systemowo do max. 6 linii. I tak uważam, że to o 50% za dużo. Zresztą, i tak nikt, oprócz Henryka, dłuższych nie ma.
Złamał ten przepis. Usunął za dużo.
To wielka hipokryzja - łamać swoje przepisy... Już widać, jak rozpaćkany jest Ciupak...

Dynozaur

Zgłaszam apelację, LEX RETRO NON AGIT.

Jak przeszkadzała tow. hersztowi sygnaturka, trzeba było poprosić, usunąłbym. A nie ukradkiem, bezprawnie usuwać ("prawo nie działa wstecz" to zasada uniwersalna, której KAŻDA władza powinna się trzymać).

Towarzysz Herszt Paweł Ciupak łamie podstawowe prawa.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

żuwaczky

Zamknąłbyś się czasem.

PS agit jak najbardziej, jeśli dokonujesz przestępstwa dalej po jego zabronieniu. ; )
  •  

Dynozaur

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 23, 2012, 11:16:08Zamknąłbyś się czasem.

Nie.

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 23, 2012, 11:16:08PS agit jak najbardziej, jeśli dokonujesz przestępstwa dalej po jego zabronieniu. ; )

Ale w tym wypadku nic nie zrobiłem po zabronieniu, trzeba było mnie jakoś powiadomić albo coś, a nie wprowadzać nową regułę i od razu potajemnie usuwać.

To akurat typowy przykład bezprawia.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Ghoster

[...........]
  •  

Feles

Ignorantia legis non excusat. :*

Poza tym, gdyby cię za to ukarał, to wtedy byś się mógł miotać. ;-)
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Dynozaur

Cytat: Ghoster w Czerwiec 23, 2012, 11:54:57To tak jakby zawodowy morderca miał nie być karany po wprowadzeniu zakazu mordowania ludzi, no bo przecież on nic nie zmienił podczas wejścia zakazu, dalej jest tak jak wcześniej i nie powinno się go karać, a jedynie nowych zawodowych zabijaków.

Głupie porównanie dałeś. Akurat morderstwo jest zakazane wszędzie.

Cytat: Fēlēs w Czerwiec 23, 2012, 11:56:42Ignorantia legis non excusat. :*

To akurat żadna ignorancja. Skąd miałem wiedzieć o "prawie", które obowiązuje od paru godzin?

W każdym kraju jest takie coś, że po wprowadzeniu nowego prawa daje się jakiś czas na dostosowanie się do niego. Proste.

Cytat: Fēlēs w Czerwiec 23, 2012, 11:56:42Poza tym, gdyby cię za to ukarał, to wtedy byś się mógł miotać. ;-)

To, co zrobił odbieram jako karę. I nie miotam się, tylko wytykam tow. Hersztowi nadużywanie swoich przywilei.

Ale dobra, nic już z tym nie zrobię. Idę zmienić sygnaturkę (i tak bym to zrobił), jednak tow. Herszt na razie dostaje ode mnie za adminowanie jedynkę z dorysowanym prąciem.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilène

#56
Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 23, 2012, 00:34:37
Ciupak, wzróć mój opis...
Taka mała prośba.
Admin: [[ Wybacz, Henryk, ale nie mogę dla jednej osoby robić wyjątków. Jakbym zrobił, to zaraz kolejna by chciała, żebym przystał na wyjątek, potem trzecia, czwarta... i w końcu byłoby tyle wyjątków, że cała reguła by de facto nie obowiązywała. ]]

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 23, 2012, 02:12:13
Złamał ten przepis. Usunął za dużo.
To sobie dodaj jeszcze jedną linijkę, jak tak koniecznie się upierasz, żeby twój podpis zajmował najwięcej, ile można. Ja tylko usunąłem tyle, ile uznałem że można usunąć, tj. tylko ten poemat. I jeżeli uważasz, że ten poemat był najważniejszą częścią sygnaturki, to przepraszam, że usunąłem złą część, ale nadal, jakbym usunął wszystko i zostawił poemat, to i tak podpis by się nie mieścił w limitach.

Cytat: Dynozaur w Czerwiec 23, 2012, 10:14:02
Zgłaszam apelację, LEX RETRO NON AGIT.
Admin: [[ Apelacja odrzucona, konsensus społeczności: miałem prawo usunąć. ]]

Cytat: Dynozaur w Czerwiec 23, 2012, 12:02:40
To akurat żadna ignorancja. Skąd miałem wiedzieć o "prawie", które obowiązuje od paru godzin?
Nie mogłeś, dlatego pomogłem ci je respektować ;>.
  •  

Silmethúlë

Weź przestań pisać na czerwono. Wszyscy już zauważyli, że dostałeś admina, a trudniej się to czyta.
  •  

Vilène

Cytat: Silmethúlë w Czerwiec 23, 2012, 12:40:21
Weź przestań pisać na czerwono. Wszyscy już zauważyli, że dostałeś admina, a trudniej się to czyta.
A na jako mam pisać? Chcę po prostu oddzielić wypowiedzi, które formułuję pełniąc obowiązki admina od tych, które formułuję jako osoba prywatna.
  •  

Feles

Ew. pisz w taki sposób:
CytatAdmin: [tu wstawić treść upomnienia].
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •