Wniosek o... cd [ograniczenia dotyczące podpisów -- przyp. adm.]

Zaczęty przez Silmethúlë, Maj 29, 2012, 23:36:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilène

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 25, 2012, 12:25:46
I jestem téż za tém, by Ciupak się najpierw pytał obywateli fora, a potém dopiero działał.
Gdyby każdy tak robił, to do tej pory siedzielibyśmy na starym forum z reklamami, a nie tutaj...
  •  

Silmethúlë

CytatI jestem téż za tém, by Ciupak się najpierw pytał obywateli fora, a potém dopiero działał.
To przy minimalnych zmianach lekka przesada. Ale przy zmianie paradygmatu działania forum: +1.
CytatEw. by założył temat "Zmiany nowego Firera" i nas JAWNIE informowal, co i jak robi.
+milijon.
  •  

Henryk Pruthenia

Ale nosz kuffa przynajmniéj pisz, co zmieniasz... po fakcie, czy nie, ale informuj. A nie potém nagle "siurpryza!"...

Canis

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 25, 2012, 12:25:46
Ja za starém systemém.

I jestem téż za tém, by Ciupak się najpierw pytał obywateli fora, a potém dopiero działał.
Ew. by założył temat "Zmiany nowego Firera" i nas JAWNIE informowal, co i jak robi.
Po co?
  •  

Feles

I się potem flejmów robi jak mrówków....

Jeśli zmienia coś istotnego, to i tak się zauważy. Jeśli się nie zauważy, to nie jest to nic istotnego.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilène

Cytat: Fēlēs w Czerwiec 25, 2012, 15:41:57
Jeśli zmienia coś istotnego, to i tak się zauważy. Jeśli się nie zauważy, to nie jest to nic istotnego.
Bez przesady, te całe daty to też nie było nic istotnego, a zauważono to...

BTW, teraz mam zagwozdkę... niby jak nie ma konsensusu, i społeczność podzielona jest 50:50, to się powinno nic nie zmieniać, a zostawić tak jak było... tylko powinienem zostawić jak było przed zmianami, czy jak było po zmianach?

Ech, a myślałem, że to jest taka pierdoła, że nikomu nie zrobi to różnicy...
  •  

Mścisław Bożydar

Wiecie co, powiem pewnie coś oczywistego.

To, że zachodzą zmiany przy zmianie admina jest normą. Jesteśmy przyzwyczajeni do starych warunków, a nowy admin robi swoje. I właśnie od tego jest. Teżem trochę narzekał bo nie ogarniałem tego co się dzieje, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Dlatego moi drodzy użytkownicy: nie narzekajcie, tylko obserwujcie.

Rzekłem.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Dynozaur

Lol, a co z awatarami?

Bo widzę, że zavackŷ ma jakieś cyckŷ.

Nie żebym miał coś przeciwko, ale zaczynam czuć się dziwnie ze swoim drejdlem. :P
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilène

Cytat: Dynozaur w Czerwiec 25, 2012, 22:07:27
Lol, a co z awatarami?

Bo widzę, że zavackŷ ma jakieś cyckŷ.

Nie żebym miał coś przeciwko
A ja mam, ale nie usuwam, bo jeszcze mnie nazwiecie "fstrętnym faszystą i katolę", i już całkowicie załamię się nerwowo :(.

Aczkolwiek prosiłbym, żeby zavackŷ awatara zmienił na mniej seksualnie sugestywny.
  •  

żuwaczky

  •  

Aureliusz Chmielewski

Faktycznie, to "czysta" reklama koszulek z Biedronki! ; o
The n-word
  •  

Pingǐno

Ja już pozostawiłem pytanie "Dlaczego zavackŷ ma cycki w awatarze?" wam.
Naprawdę, nie staram się za bardzo zrozumieć kultury tego forum i Japonii.
  •  

Vilène

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 25, 2012, 22:30:16
Przecież on nie jest seksualnie sugestywny!!!
Wiesz co? Teraz to mam wrażenie, że już trollujesz...

+10...?
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatEch, a myślałem, że to jest taka pierdoła, że nikomu nie zrobi to różnicy...
Przecież jesteśmy bandą neurotyków.

CytatPrzecież on nie jest seksualnie sugestywny!!!
Fakt, piłka nożna jest tak ch*joodstręczająca (jak to się mówiło po angielsku?), że obrazek traci wszelką możliwą sugestywność.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Dynozaur

Cytat: Towarzysz Mauzer w Czerwiec 25, 2012, 23:02:59Fakt, piłka nożna jest tak ch*joodstręczająca (jak to się mówiło po angielsku?)

Bonerkiller.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •