Takie sobie cóś...Słowaria

Zaczęty przez Caulthaeigh, Czerwiec 02, 2012, 08:38:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rémo

Cytat: Meö w Czerwiec 02, 2012, 14:28:59
Cytat: Remo :] w Czerwiec 02, 2012, 13:46:06
Jak nie będę miał takiej mapy to nie zrobię ci tej mapki  :'-(

O...już wiem. Wejdź na d-maps.com i tam masz mapy Europy z zaznaczonymi i rzekami i granicami. Tu masz link do mapy Europy rzek: http://d-maps.com/m/europemax/europemax08.gif

Chodziło mi o mapę Europy z rzekami i konturami krajów. ^^ Bo skąd będę wiedział, że nie zająłem całej Austrii? xD
Pozdrawiam! :)
  •  

Aureliusz Chmielewski

Odpalasz GIMPa albo PHOTOSHOPa, nakładasz 2 warstwy na siebie i ustawiasz na nich 50% przezroczystości. Potem wyznaczasz kontury swojego państwa czy co tam chcesz i usuwasz warstwę której nie potrzebujesz.
(To tak w uproszczeniu : D)
The n-word
  •  

Rémo

Pozdrawiam! :)
  •  

Rémo

Cytat: keats w Czerwiec 02, 2012, 15:06:51
Odpalasz GIMPa albo PHOTOSHOPa, nakładasz 2 warstwy na siebie i ustawiasz na nich 50% przezroczystości. Potem wyznaczasz kontury swojego państwa czy co tam chcesz i usuwasz warstwę której nie potrzebujesz.
(To tak w uproszczeniu : D)

Nie mam ani gimpa ani photoshopa  :-P
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh

Cytat: Remo :] w Czerwiec 02, 2012, 15:09:20
Dobra już mam mapkę ^^ Może być jakaś taka?

http://postimage.org/image/in9t17z13/

Jest piękna! Dziękuję Remo
A może to nie czas i miejsce ale co z tą "Remą" bo jak pewnie widziałeś, chcę brać w tym udział?
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Rémo

Cytat: Meö w Czerwiec 02, 2012, 15:19:16
Cytat: Remo :] w Czerwiec 02, 2012, 15:09:20
Dobra już mam mapkę ^^ Może być jakaś taka?

http://postimage.org/image/in9t17z13/

Jest piękna! Dziękuję Remo
A może to nie czas i miejsce ale co z tą "Remą" bo jak pewnie widziałeś, chcę brać w tym udział?

Trudna kwestia. Jeśli zrobimy to od "nowa" to na pewno coś dostaniesz. Jeśli zostaniemy jak jest teraz to też dostaniesz trochę ziemi od Vilenia. Tylko martwi mnie jedno, żeby nie było jak z innymi, którzy tak bardzo chcieli, a teraz nawet pewnie nie wiedzą co robimy... To nie jest tylko robienie kraju, to coś podobnego do gry, jak to trafnie Vileń określił RMPG xD Czy jakoś tak :D
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh


Domyślam się, domyślam. Ja nie rzucam od tak jak wiem że to rozpierdzieli zablokuje wszystko. Czytałem tam i wiem że to nie tylko nazwanie kraju.
To może coś od nowa bo i tak widzę że się coś tam pieprzy i ktos powiedział (chyba trafnie) że macie mapkę strasznie zasyfioną.
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Rémo

Cytat: Meö w Czerwiec 02, 2012, 15:28:40
Cytat: Remo :] w Czerwiec 02, 2012, 15:22:39
Cytat: Meö w Czerwiec 02, 2012, 15:19:16
Cytat: Remo :] w Czerwiec 02, 2012, 15:09:20
Dobra już mam mapkę ^^ Może być jakaś taka?

http://postimage.org/image/in9t17z13/

Jest piękna! Dziękuję Remo
A może to nie czas i miejsce ale co z tą "Remą" bo jak pewnie widziałeś, chcę brać w tym udział?

Trudna kwestia. Jeśli zrobimy to od "nowa" to na pewno coś dostaniesz. Jeśli zostaniemy jak jest teraz to też dostaniesz trochę ziemi od Vilenia. Tylko martwi mnie jedno, żeby nie było jak z innymi, którzy tak bardzo chcieli, a teraz nawet pewnie nie wiedzą co robimy... To nie jest tylko robienie kraju, to coś podobnego do gry, jak to trafnie Vileń określił RMPG xD Czy jakoś tak :D

Domyślam się, domyślam. Ja nie rzucam od tak. Czytałem tam i wiem że to nie tylko nazwanie kraju.
To może coś od nowa bo i tak widzę że się coś tam pieprzy i ktos powiedział (chyba trafnie) że macie mapkę strasznie zasyfioną.

Jeszcze tylko czekam na opinię Vilena bo on też się często udziela :]
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh

Cytat: Remo :] w Czerwiec 02, 2012, 15:29:32
Cytat: Meö w Czerwiec 02, 2012, 15:28:40
Cytat: Remo :] w Czerwiec 02, 2012, 15:22:39
Cytat: Meö w Czerwiec 02, 2012, 15:19:16
Cytat: Remo :] w Czerwiec 02, 2012, 15:09:20
Dobra już mam mapkę ^^ Może być jakaś taka?

http://postimage.org/image/in9t17z13/

Jest piękna! Dziękuję Remo
A może to nie czas i miejsce ale co z tą "Remą" bo jak pewnie widziałeś, chcę brać w tym udział?

Trudna kwestia. Jeśli zrobimy to od "nowa" to na pewno coś dostaniesz. Jeśli zostaniemy jak jest teraz to też dostaniesz trochę ziemi od Vilenia. Tylko martwi mnie jedno, żeby nie było jak z innymi, którzy tak bardzo chcieli, a teraz nawet pewnie nie wiedzą co robimy... To nie jest tylko robienie kraju, to coś podobnego do gry, jak to trafnie Vileń określił RMPG xD Czy jakoś tak :D

Domyślam się, domyślam. Ja nie rzucam od tak. Czytałem tam i wiem że to nie tylko nazwanie kraju.
To może coś od nowa bo i tak widzę że się coś tam pieprzy i ktos powiedział (chyba trafnie) że macie mapkę strasznie zasyfioną.

Jeszcze tylko czekam na opinię Vilena bo on też się często udziela :]

Widziałem. Będę się modlił ;>
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Widsið

"Ďúpsko" to jedna z ciekawszych nazw miejscowych na mapie z pierwszego posta ;p
  •  

Byulent

Cytat: Widsið w Czerwiec 05, 2012, 17:35:52
"Ďúpsko" to jedna z ciekawszych nazw miejscowych na mapie z pierwszego posta ;p
Nie dość twardego d zamiast miękkiego.
Jem wraćił śa!
  •  

Caulthaeigh

#26
Cytat: Widsið w Czerwiec 05, 2012, 17:35:52
"Ďúpsko" to jedna z ciekawszych nazw miejscowych na mapie z pierwszego posta ;p

Myślałem wtedy o różnych brzydkich rzeczach :-[
No wiesz...Nowe Sady na Podkarpaciu nosiły kiedyś dumnie piękną nazwę Hujsko
Być może nazwa Ďúpsko ma mieć coś wspólnego z dziuplą
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Mścisław Bożydar

Yeah, (względnie) nowy slavlanger :D
Pomysł fajnie by wyglądał w Jaruzji.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Feles

Jewętualnie wskrześmy Jaruzję.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Mścisław Bożydar

Ale od nowa. Tak całkiem całkiem.
Jak sobie pomyślę o babraniu się w tamtym to mnie krew zalewa.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •