Autor Wątek: Nowy root admin  (Przeczytany 9752 razy)

Offline Ghoster

Odp: Nowy root admin
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 08, 2012, 00:10:48 »
В огөле то од тэй поры бѧдѧ писал в своей вэрсъйи польскего, зачнѧ наврацать инных до своих рацьйи, пердолить о политыцэ и подобных пердолах, а цо. Луди повинно сѩ забиять, од тэго момэнту бѧдѧ о тым прӹпоминал подчас каждэй дыскусъсйи, а в огөле то найлепей зачнѧ рэгулярне одвеѕать дял круцъят.

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 08, 2012, 00:19:38 »
Co to ten dział, "Krucjaty"?
Ja tam na prawdę nigdy nie wchodzę... Chyba, że ktoś coś napomknie, że tam zabawnie... I tyle. A tak, to nie widzę polityki na tym forze... Tyle!
Magja!

Offline żuwaczky

• REAL SLIM SHADY
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 08, 2012, 00:22:10 »
poczytaj ten temat z wnioskiem o bana dla dynozaura.

Offline spitygniew

« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:58:20 »
Bany za politkowanie? Rozumiałbym to na forum kulinarnym albo botanicznym, ale na językowym? Ktoś tu chyba zapomniał, że język to nie jest twór hermetyczny i oderwany od rzeczywitości, ale związany z całą otoczką historyczną i społeczną, czyli mówiąc ogólnie, właśnie z polityką (a za często, nawet za bardzo, niestety!), i to całkiem naturalne, że dyskusje czysto lingwistyczne czasem zejdą na te tematy. Owszem, wyrwane z kontekstu wypociny Dynozaura o wynaradawnianiu Ukraińców to czysty trolling sfrustrowanego osobnika który nie ma co robić ze swoim życiem (swoją drogą potwierdza to moją teorię, że prawicowcy to w większości frustraci) i TO nadaje się do co najmniej ignorowania. Ale nie deprecjonujmy tego, że czasem ktoś poruszy ważną kwestię - bo polityka JEST ważną kwestią, którą każdy powinien się interesować, gdyż leży to w interesie każdego - bo językotwórcy, nawet jeśli spędzają całe życie w pokoju, też są ludźmi-częścią społeczestwa...
P.S. To prawda.

Silmethúlë

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:00:27 »
Bany za politkowanie? Rozumiałbym to na forum kulinarnym albo botanicznym, ale na językowym? Ktoś tu chyba zapomniał, że język to nie jest twór hermetyczny i oderwany od rzeczywitości, ale związany z całą otoczką historyczną i społeczną, czyli mówiąc ogólnie, właśnie z polityką (a za często, nawet za bardzo, niestety!), i to całkiem naturalne, że dyskusje czysto lingwistyczne czasem zejdą na te tematy. Owszem, wyrwane z kontekstu wypociny Dynozaura o wynaradawnianiu Ukraińców to czysty trolling sfrustrowanego osobnika który nie ma co robić ze swoim życiem (swoją drogą potwierdza to moją teorię, że prawicowcy to w większości frustraci) i TO nadaje się do co najmniej ignorowania. Ale nie deprecjonujmy tego, że czasem ktoś poruszy ważną kwestię - bo polityka JEST ważną kwestią, którą każdy powinien się interesować, gdyż leży to w interesie każdego - bo językotwórcy, nawet jeśli spędzają całe życie w pokoju, też są ludźmi-częścią społeczestwa...

Daju plus odyn.

Offline Canis

« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:04:29 »
No dlatego podnoszone propozycje uporania się z rakiem tego forum spotykają się też z moim fejspalmem.

Offline Борівой

• Форумовъйь Гноітель Фраеровъ
  • Administrator
  • Konlangi: Szybski, truski, brocki
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:09:37 »

Nie ban za politykowanie. Ban za wkurwiające politykowanie.

Offline Mścisław Bożydar

• Πατριάρχης Γλώσσοποιίας
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:24:10 »

Daju plus odyn.

Dobrze gadają, polać im.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?

Offline Feles

« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:55:04 »
No, jakoś na zagranicznych 'langerach da się rozmawiać o językach bez polityki...

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości

Offline Canis

« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:59:15 »
No, jakoś na zagranicznych 'langerach da się rozmawiać o językach bez polityki...
Nie chce mi się z nimi kłócić, więc po prostu wybierzmy nowego admina. Aczkolwiek znając obecną mentalność, możliwości użytkowników oraz potrzeby forum, jestem absolutnie przekonany, że podejmie się tu wybór, którego będzie się potem żałować.

Offline Fanael

« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 08, 2012, 15:18:26 »
Mój program wyborczy:

Nie zrobiłem żadnego, bo programy wyborcze to tylko pierdolenie o dupie Maryni, na które i tak nikt nie zwraca uwagi, chyba że w celu zatrollowania.

Silmethúlë

• Gość
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 08, 2012, 15:30:52 »
Ja bym rozdzielił root admina, w sensie technicznego admina serwera, myślę, że Fanael byłby tutaj najsensowniejszy, oraz admina-moderatora forum, który zajmowałby się właśnie takimi rzeczami jak wydzielanie tematów etc.

Na tego drugiego nie wiem, kogo bym typował... Może tow. Vilén faktycznie by jakoś sobie radził?

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 08, 2012, 15:51:45 »
Hej, krzykacze antypolityczni!
Czy sami nie zauważyliście, że robicie to samo co tamci? Też robicie wielki flejm i drakę o coś, co jest niezwiązanego z konlangerstwem... Ale hipokryzja.

Offline Vilène

« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 08, 2012, 15:52:41 »
Ja bym rozdzielił root admina, w sensie technicznego admina serwera, myślę, że Fanael byłby tutaj najsensowniejszy, oraz admina-moderatora forum, który zajmowałby się właśnie takimi rzeczami jak wydzielanie tematów etc.

Na tego drugiego nie wiem, kogo bym typował... Może tow. Vilén faktycznie by jakoś sobie radził?
W sumie by mi nawet pasowało, Fanael by płacił, a ja robił za Il Duce :D.

Nie no, ale w sumie to nie jest zły pomysł, w końcu ja zamierzam głosować na Fēlēsa, ale trochę się boję, z racji jego młodego wieku, powierzyć mu opiekę nad serwerem.

Hej, krzykacze antypolityczni!
Czy sami nie zauważyliście, że robicie to samo co tamci? Też robicie wielki flejm i drakę o coś, co jest niezwiązanego z konlangerstwem... Ale hipokryzja.
Lól, no ale polityka dotycząca działania forum ≠ pierdolenie o tym, jak Ukraińcy zabiorą nam ziemię.

Offline spitygniew

« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 08, 2012, 16:39:35 »
Bo czytając CBB w ogóle mam wrażenie, że oni o niczym nie potrafią gadać, jak tylko językach, i to często w tak banalnej postaci jak "your favourite foneme". Sam dawno nie wchodziłem na to forum, bo w porównaniu do naszego ono jest po prostu śmiertelnie nudne...
P.S. To prawda.