Nowy root admin

Zaczęty przez Canis, Czerwiec 05, 2012, 09:01:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

В огөле то од тэй поры бѧдѧ писал в своей вэрсъйи польскего, зачнѧ наврацать инных до своих рацьйи, пердолить о политыцэ и подобных пердолах, а цо. Луди повинно сѩ забиять, од тэго момэнту бѧдѧ о тым прӹпоминал подчас каждэй дыскусъсйи, а в огөле то найлепей зачнѧ рэгулярне одвеѕать дял круцъят.
  •  

Henryk Pruthenia

Co to ten dział, "Krucjaty"?
Ja tam na prawdę nigdy nie wchodzę... Chyba, że ktoś coś napomknie, że tam zabawnie... I tyle. A tak, to nie widzę polityki na tym forze... Tyle!
Magja!

żuwaczky

poczytaj ten temat z wnioskiem o bana dla dynozaura.
  •  

spitygniew

Bany za politkowanie? Rozumiałbym to na forum kulinarnym albo botanicznym, ale na językowym? Ktoś tu chyba zapomniał, że język to nie jest twór hermetyczny i oderwany od rzeczywitości, ale związany z całą otoczką historyczną i społeczną, czyli mówiąc ogólnie, właśnie z polityką (a za często, nawet za bardzo, niestety!), i to całkiem naturalne, że dyskusje czysto lingwistyczne czasem zejdą na te tematy. Owszem, wyrwane z kontekstu wypociny Dynozaura o wynaradawnianiu Ukraińców to czysty trolling sfrustrowanego osobnika który nie ma co robić ze swoim życiem (swoją drogą potwierdza to moją teorię, że prawicowcy to w większości frustraci) i TO nadaje się do co najmniej ignorowania. Ale nie deprecjonujmy tego, że czasem ktoś poruszy ważną kwestię - bo polityka JEST ważną kwestią, którą każdy powinien się interesować, gdyż leży to w interesie każdego - bo językotwórcy, nawet jeśli spędzają całe życie w pokoju, też są ludźmi-częścią społeczestwa...
P.S. To prawda.
  •  

Silmethúlë

Cytat: spitygniew w Czerwiec 08, 2012, 13:58:20
Bany za politkowanie? Rozumiałbym to na forum kulinarnym albo botanicznym, ale na językowym? Ktoś tu chyba zapomniał, że język to nie jest twór hermetyczny i oderwany od rzeczywitości, ale związany z całą otoczką historyczną i społeczną, czyli mówiąc ogólnie, właśnie z polityką (a za często, nawet za bardzo, niestety!), i to całkiem naturalne, że dyskusje czysto lingwistyczne czasem zejdą na te tematy. Owszem, wyrwane z kontekstu wypociny Dynozaura o wynaradawnianiu Ukraińców to czysty trolling sfrustrowanego osobnika który nie ma co robić ze swoim życiem (swoją drogą potwierdza to moją teorię, że prawicowcy to w większości frustraci) i TO nadaje się do co najmniej ignorowania. Ale nie deprecjonujmy tego, że czasem ktoś poruszy ważną kwestię - bo polityka JEST ważną kwestią, którą każdy powinien się interesować, gdyż leży to w interesie każdego - bo językotwórcy, nawet jeśli spędzają całe życie w pokoju, też są ludźmi-częścią społeczestwa...

Daju plus odyn.
  •  

Canis

No dlatego podnoszone propozycje uporania się z rakiem tego forum spotykają się też z moim fejspalmem.
  •  

Todsmer

Cytat: spitygniew w Czerwiec 08, 2012, 13:58:20
Bany za politkowanie? Rozumiałbym to na forum kulinarnym albo botanicznym, ale na językowym? Ktoś tu chyba zapomniał, że język to nie jest twór hermetyczny i oderwany od rzeczywitości, ale związany z całą otoczką historyczną i społeczną, czyli mówiąc ogólnie, właśnie z polityką (a za często, nawet za bardzo, niestety!), i to całkiem naturalne, że dyskusje czysto lingwistyczne czasem zejdą na te tematy. Owszem, wyrwane z kontekstu wypociny Dynozaura o wynaradawnianiu Ukraińców to czysty trolling sfrustrowanego osobnika który nie ma co robić ze swoim życiem (swoją drogą potwierdza to moją teorię, że prawicowcy to w większości frustraci) i TO nadaje się do co najmniej ignorowania. Ale nie deprecjonujmy tego, że czasem ktoś poruszy ważną kwestię - bo polityka JEST ważną kwestią, którą każdy powinien się interesować, gdyż leży to w interesie każdego - bo językotwórcy, nawet jeśli spędzają całe życie w pokoju, też są ludźmi-częścią społeczestwa...

Nie ban za politykowanie. Ban za wkurwiające politykowanie.
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Silmethúlë w Czerwiec 08, 2012, 14:00:27
Cytat: spitygniew w Czerwiec 08, 2012, 13:58:20
Bany za politkowanie? Rozumiałbym to na forum kulinarnym albo botanicznym, ale na językowym? Ktoś tu chyba zapomniał, że język to nie jest twór hermetyczny i oderwany od rzeczywitości, ale związany z całą otoczką historyczną i społeczną, czyli mówiąc ogólnie, właśnie z polityką (a za często, nawet za bardzo, niestety!), i to całkiem naturalne, że dyskusje czysto lingwistyczne czasem zejdą na te tematy. Owszem, wyrwane z kontekstu wypociny Dynozaura o wynaradawnianiu Ukraińców to czysty trolling sfrustrowanego osobnika który nie ma co robić ze swoim życiem (swoją drogą potwierdza to moją teorię, że prawicowcy to w większości frustraci) i TO nadaje się do co najmniej ignorowania. Ale nie deprecjonujmy tego, że czasem ktoś poruszy ważną kwestię - bo polityka JEST ważną kwestią, którą każdy powinien się interesować, gdyż leży to w interesie każdego - bo językotwórcy, nawet jeśli spędzają całe życie w pokoju, też są ludźmi-częścią społeczestwa...

Daju plus odyn.

Dobrze gadają, polać im.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Feles

No, jakoś na zagranicznych 'langerach da się rozmawiać o językach bez polityki...
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Cytat: Fēlēs w Czerwiec 08, 2012, 14:55:04
No, jakoś na zagranicznych 'langerach da się rozmawiać o językach bez polityki...
Nie chce mi się z nimi kłócić, więc po prostu wybierzmy nowego admina. Aczkolwiek znając obecną mentalność, możliwości użytkowników oraz potrzeby forum, jestem absolutnie przekonany, że podejmie się tu wybór, którego będzie się potem żałować.
  •  

Fanael

Mój program wyborczy:

Nie zrobiłem żadnego, bo programy wyborcze to tylko pierdolenie o dupie Maryni, na które i tak nikt nie zwraca uwagi, chyba że w celu zatrollowania.
  •  

Silmethúlë

Ja bym rozdzielił root admina, w sensie technicznego admina serwera, myślę, że Fanael byłby tutaj najsensowniejszy, oraz admina-moderatora forum, który zajmowałby się właśnie takimi rzeczami jak wydzielanie tematów etc.

Na tego drugiego nie wiem, kogo bym typował... Może tow. Vilén faktycznie by jakoś sobie radził?
  •  

Henryk Pruthenia

Hej, krzykacze antypolityczni!
Czy sami nie zauważyliście, że robicie to samo co tamci? Też robicie wielki flejm i drakę o coś, co jest niezwiązanego z konlangerstwem... Ale hipokryzja.


Vilène

Cytat: Silmethúlë w Czerwiec 08, 2012, 15:30:52
Ja bym rozdzielił root admina, w sensie technicznego admina serwera, myślę, że Fanael byłby tutaj najsensowniejszy, oraz admina-moderatora forum, który zajmowałby się właśnie takimi rzeczami jak wydzielanie tematów etc.

Na tego drugiego nie wiem, kogo bym typował... Może tow. Vilén faktycznie by jakoś sobie radził?
W sumie by mi nawet pasowało, Fanael by płacił, a ja robił za Il Duce :D.

Nie no, ale w sumie to nie jest zły pomysł, w końcu ja zamierzam głosować na Fēlēsa, ale trochę się boję, z racji jego młodego wieku, powierzyć mu opiekę nad serwerem.

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 08, 2012, 15:51:45
Hej, krzykacze antypolityczni!
Czy sami nie zauważyliście, że robicie to samo co tamci? Też robicie wielki flejm i drakę o coś, co jest niezwiązanego z konlangerstwem... Ale hipokryzja.
Lól, no ale polityka dotycząca działania forum ≠ pierdolenie o tym, jak Ukraińcy zabiorą nam ziemię.
  •  

spitygniew

Cytat: Fēlēs w Czerwiec 08, 2012, 14:55:04
No, jakoś na zagranicznych 'langerach da się rozmawiać o językach bez polityki...
Bo czytając CBB w ogóle mam wrażenie, że oni o niczym nie potrafią gadać, jak tylko językach, i to często w tak banalnej postaci jak "your favourite foneme". Sam dawno nie wchodziłem na to forum, bo w porównaniu do naszego ono jest po prostu śmiertelnie nudne...
P.S. To prawda.
  •