WYBORY NA ADMINA

Zaczęty przez Canis, Czerwiec 16, 2012, 11:41:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Silmethúlë

Ej, gdybym wiedział, że takie ładne opisy będą na starcie przy wyborach, też bym kandydował... :P

Można jeszcze? Nie, żebym chciał wygrać, ale, dudes, takie wypociny Canisa na swój temat? I'd be in!
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatEj, gdybym wiedział, że takie ładne opisy będą na starcie przy wyborach, też bym kandydował... :P
I ja bym chciał, skoro o mądrym i tajemniczym Fanaelu tyle się dało napisać, to i o mnie by można :(.


Co do głosowania, głos przedłożeniowy:
1. W. I. Len(in). Bo z jednej strony chce zrobić porządek, a z drugiej strony jest nieliberalnym totalitarystą. Najgorsi są totalitaryści liberalni.
2. Fanael. To rozsądna postać. Tyle że jestem za rozwiązywaniem sporów przez ingerencję w nie - mówiąc ogólnikowo - a do tego lepiej się, moim zdaniem, nada Vilén.
3. Dynozaur. Tak z przekory. Wprawdzie robi bałagan i ma poglądy, z którymi nie mogę się w żaden sposób zgodzić, ale kiedy przyjdzie do mówienia o poglądach, to okazuje się, że w sferze teorii 3/4 tego forum jest totalitarne i niedemokratyczne. A w praktyce Dynek jest demokratycznym pluralistyczną,  nawet jeśli to współistnienie jest trudne.


A głos pojedynczy - na towarzysza Viléna i elektryfikację.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Todsmer

Wybór jest dość ciężki, zważywszy na mój krótki staż na forum, ale jak na razie najpoważniejszym kandydatem wydaje się być Vilen, który jako jedyny chce coś z tym burdelem zrobić w sposób sensowny. Innym sensownym kandydatem byłby Fanael, który wydaje się być najsensowniejszy z wszystkich, ale chyba nie jest na tym forum wystarczająco często. A reszta (z wyjątkiem Felesa i NWO) na admina się po prostu nie nadaje (zwłaszcza Prutenia).
  •  

Fanael

Cytat: tqr w Czerwiec 16, 2012, 15:40:43
Innym sensownym kandydatem byłby Fanael, który wydaje się być najsensowniejszy z wszystkich, ale chyba nie jest na tym forum wystarczająco często.
Wchodzę na to forum codziennie, czasem po killa razy, czytam wszystkie posty i jestem obecnie dziesiąty pod względem czasu spędzonego na forum (licząc od założenia nowego forum), co można sprawdzić w statystykach.

Po prostu rzadko piszę posty, bo o słowiańskich nic nie wiem, a flejmy polityczne mnie nie interesują (a usunąć tych flejmów nie mogę z oczywistych przyczyn).
  •  

Fanael

Also, ja głosuję na tego od wafelków. Wygląda na takiego, który nie spieprzy niczego mając dostęp do FTP i bazy danych (a jeśli spieprzy, to będzie umiał naprawić), i w przeciwieństwie do jedynej osoby, która na pewno nie jest jego multikontem ma jakiś pomysł na ogarnięcie tego cyrku. Oraz, co najważniejsze, używa(ł) KDE, więc wie(dział), co dobre.

Pozostali:

  • zavadzky — byłby świetny na moderatora, ale nie widzę go w roli zarządcy korzennego. Poza tym, należy mu się wpierdol za trollowanie.
  • Fēlēs — też ogarnięty w kwestiach technicznych. Jednak od dłuższego czasu jest moderatorem, ale nic nie robi z burdelem panującym na forum.
  • Pruthenia — ten przynajmniej przyznał się, że jego kandydatura żart...
  • Dynek — ...w przeciwieństwie do tego usera.
  •  

Canis

CytatOraz, co najważniejsze, używa(ł) KDE, więc wie(dział), co dobre.
hahahahahahahahahahahahahahah.
  •  

Todsmer

Cytat: Fanael w Czerwiec 16, 2012, 16:39:59
Cytat: tqr w Czerwiec 16, 2012, 15:40:43
Innym sensownym kandydatem byłby Fanael, który wydaje się być najsensowniejszy z wszystkich, ale chyba nie jest na tym forum wystarczająco często.
Wchodzę na to forum codziennie, czasem po killa razy, czytam wszystkie posty i jestem obecnie dziesiąty pod względem czasu spędzonego na forum (licząc od założenia nowego forum), co można sprawdzić w statystykach.

Po prostu rzadko piszę posty, bo o słowiańskich nic nie wiem, a flejmy polityczne mnie nie interesują (a usunąć tych flejmów nie mogę z oczywistych przyczyn).

No ja jakoś średnio Cię kojarzyłem z dyskusji, więc myślałem, że się rzadko udzielasz. To był jedyny punkt, który powodował przewagę Vilena, więc teraz moje preferencje:

1. Fanael
2. Vilen

Cytat: Fanael w Czerwiec 16, 2012, 17:09:19
(...) używa(ł) KDE, więc wie(dział), co dobre.

GNOME FOREVER!!!!11111ONEONE JKDE 100%!!!!
  •  

Aureliusz Chmielewski

Za starych czasów KDE przy gnome to było coś, a teraz to jest bullshit :D
Ah, te wpływy gnome + debian : D
The n-word
  •  

Dynozaur

Cytat: Fanael w Czerwiec 16, 2012, 17:09:19Dynek — ...w przeciwieństwie do tego usera.

Eeee... Bo moja kandydatura to nie żart, tylko poczucie obywatelskiego obowiązku, które każe mi reprezentować wyznawane idee.

A do waszych linuxowych aluzyj dodam tylko tyle, że na moim kompie leży nieużywane od lat, archaiczne, porośnięte mchem Ubuntu (wyszedłem z założenia, że Linux to fajna rzecz, ale nie dla mnie), którego nawet nie chce mi się usunąć, zwłaszcza że boję się, że zrobiłbym to źle (jak mówiłem, moja ostatnia styczność z Linuxem miała miejsce lata temu).
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Feles

Cytat: Fanael w Czerwiec 16, 2012, 17:09:19Fēlēs — też ogarnięty w kwestiach technicznych. Jednak od dłuższego czasu jest moderatorem, ale nic nie robi z burdelem panującym na forum.
... bo na razie oficjalną doktryną forum jest foroanarchizm.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

żuwaczky

    Cytat: Fanael w Czerwiec 16, 2012, 17:09:19
    • Pruthenia — ten przynajmniej przyznał się, że jego kandydatura żart...
    • Dynek — ...w przeciwieństwie do tego usera.
    HALO, ja też się przyznałem, tylko ten post wyleciał, bo był częścią flejma :D

    Cytat: Fēlēs w Czerwiec 16, 2012, 18:59:14
    Cytat: Fanael w Czerwiec 16, 2012, 17:09:19Fēlēs — też ogarnięty w kwestiach technicznych. Jednak od dłuższego czasu jest moderatorem, ale nic nie robi z burdelem panującym na forum.
    ... bo na razie oficjalną doktryną forum jest foroanarchizm.
    Niezła bzdura hihihi.
    •  

    Widsið

    Cytat: Fēlēs w Czerwiec 16, 2012, 18:59:14
    Cytat: Fanael w Czerwiec 16, 2012, 17:09:19Fēlēs — też ogarnięty w kwestiach technicznych. Jednak od dłuższego czasu jest moderatorem, ale nic nie robi z burdelem panującym na forum.
    ... bo na razie oficjalną doktryną forum jest foroanarchizm.
    Ekhm... To, że coś jest powszechnie aprobowane, nie znaczy, że jest oficjalne.
    •  

    Toivo

    Głosuję na Viléna. Uzasadnienie, hm... dokładnie to:
    Cytat: Fēlēs w Czerwiec 16, 2012, 12:09:36
    Vilén.
    Człowiek ze starej załogi. Zależy mu na forum. Zna się na aspektach technicznych.

    PS. rodzki <3
    Poza tym - Fanaela nie znam, a pozostali kandydaci są zbyt dziecinni.

    Cytat: Canis w Czerwiec 16, 2012, 11:41:32
    Z numerem 5: anty_nwo_019, czyli Zawadzki.
    A to nie jest Bartek W., który wcześniejszym nickiem podszył się pod Zawadzkiego, a teraz pojeżdża sam siebie? Kurde, ktokolwiek to jest, wykiwał mnie. Albo was wszystkich oprócz mnie. Zawsze pozostaje też szansa, że to Sudoku.
    •  

    Todsmer

    Cytat: Toivo w Czerwiec 17, 2012, 00:00:48
    Cytat: Canis w Czerwiec 16, 2012, 11:41:32
    Z numerem 5: anty_nwo_019, czyli Zawadzki.
    A to nie jest Bartek W., który wcześniejszym nickiem podszył się pod Zawadzkiego, a teraz pojeżdża sam siebie? Kurde, ktokolwiek to jest, wykiwał mnie. Albo was wszystkich oprócz mnie. Zawsze pozostaje też szansa, że to Sudoku.

    Ja tu jestem nowy, ale moim zdaniem z postów NWO wynika, że raczej jest Zawadzkim.
    •  

    Canis

    Kto na razie wygrywa w sondażach?
    •