Twórczość w użyciu > Tłumaczenia

Conlangowe grafiki

<< < (2/14) > >>

Ghoster:
Proszę bardzo, nawet w oryginalnym rozmiarze + jednopikselowa obróbka, którą dodaję do wszystkiego.

A co do kolorów; na starym forum omawiałem ich znaczenie. Gdy wrzucę temat o języku to i tamten tekst wrzucę, chociaż zapewne krótszy.

tob ris tob:

--- Cytat: varpho w Sierpień 21, 2011, 15:35:31 ---podoba mi się ta anarchosyndykalistyczno-esperancka flaga.
--- Koniec cytatu ---
Jak dla mnie to jest po prostu znak szatana, bo pentagram i kolory arabskie: czarny i czerwony. Ale jak kto lubi.

Wersja względnie normalna:

Wersja mhhhhhok:

Ghoster:

--- Cytat: тоб рiс тоб w Sierpień 21, 2011, 15:48:00 ---
--- Cytat: varpho w Sierpień 21, 2011, 15:35:31 ---podoba mi się ta anarchosyndykalistyczno-esperancka flaga.
--- Koniec cytatu ---
Jak dla mnie to jest po prostu znak szatana, bo pentagram i kolory arabskie: czarny i czerwony. Ale jak kto lubi.
--- Koniec cytatu ---
Nie zapominaj o zielenii - kolorze Islamu. ;ʕ

Pingǐno:

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---
To nie pentagram :)

Dynozaur:

--- Cytat: Pingijno w Sierpień 21, 2011, 17:06:56 ---
--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---
To nie pentagram :)

--- Koniec cytatu ---

To JEST pentagram, tylko zamalowany w środku.

Dla mnie akurat pentagram jakiegoś negatywnego znaczenia nie ma. Ot, taki sobie pogański symbol, zupełnie jak swastyka. Nie utożsamiam pentagramu z satanizmem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Thanking...
Idź do wersji pełnej