Humor, ciekawostki i WTF lingwistyczne

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Sierpień 21, 2011, 13:55:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

varpho :Ɔ(X)И4M:

Cytat: Silmethúlë w Lipiec 22, 2012, 20:28:21
Szkoda, że koleś pisze jakimś niezrozumiałym językiem i ciężko się skupić na esencji, treści jego wypowiedzi...
mam już dość tych haplogrup...

CytatOrgin of the Slavic people
ciekawe, polski błąd zadomowił się w angielskim... ;)
K̥elHä wet̥ei ʕaK̥un kähla k̥aλai palhʌ-k̥ʌ na wetä
śa da ʔa-k̥ʌ ʔeja ʔälä ja-k̥o pele t̥uba wete
Ѫ=♥ | Я←Ѧ
  •  

Henryk Pruthenia

To nasz Paweł Sz? :D:D:D:D

Ależ on durien*...

*(w krótkiech formach rzeczownikówech nie mam r' > rz... makabra)

Silmethúlë

O cholera, nie skojarzyłem go nawet z naszym trollem. Niektórzy powinni mieć bana na Internet. Absolutnie.
  •  

Hapana Mtu

Już wiem, kto odpowiada za te wymysły. Zresztą tak typowałem, że to może być on.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Vilène

Cytat: Silmethúlë w Lipiec 22, 2012, 20:28:21
http://www.unilang.org/viewtopic.php?f=58&t=38093

Szkoda, że koleś pisze jakimś niezrozumiałym językiem i ciężko się skupić na esencji, treści jego wypowiedzi...
Ja tam nawet nie wiem o co chodzi... on twierdzi, że Słowianie to jakieś zaginione plemię Izraela, czy co...?
  •  

Hapana Mtu

Cytat: Vilén w Lipiec 22, 2012, 20:56:14
Ja tam nawet nie wiem o co chodzi... on twierdzi, że Słowianie to jakieś zaginione plemię Izraela, czy co...?
Jego zdaniem słowianie to zindoeuropeizowani Semici. Coś jak teza o Węgrach jako zuralizowanych Turkach, albo Udmurtach jako zuralizowanych Grekach.
CytatPaleo Słowiański
Bezpośredni przodek języków słowiańskich,bez zapożyczeń z języków min.:awestyjskiego,sanskrytu i litewskiego,niemieckiego i łaciny.Częściowo zrekonstrouwany.Należy do rodziny semickiej wywodzący się z języka prasemickiego.Używany od III wieku p.n.e z czasem uległ indoeuropeizacji.Spokrewniony jest do aramejskim i akadyjskim.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

spitygniew

Cytat: Vilén w Lipiec 22, 2012, 20:56:14
Cytat: Silmethúlë w Lipiec 22, 2012, 20:28:21
http://www.unilang.org/viewtopic.php?f=58&t=38093

Szkoda, że koleś pisze jakimś niezrozumiałym językiem i ciężko się skupić na esencji, treści jego wypowiedzi...
Ja tam nawet nie wiem o co chodzi... on twierdzi, że Słowianie to jakieś zaginione plemię Izraela, czy co...?
Mi się wydaje, że chodzi o jakiś althist. A wtedy my wszyscy powinniśmy mieć blokadę rodzicielską na neta.
P.S. To prawda.
  •  

Silmethúlë

Pokaż mi fragment, w którym napisał, że to althist.
  •  

spitygniew

Ja po prostu w swej naiwości nie potrafię uwierzyć, że ktokolwiek może sądzić inaczej (mimo że słyszałem o naukowej teorii, że Żydzi nie istnieją).
P.S. To prawda.
  •  

Henryk Pruthenia

E, daj to pro żydy!

Chcę się pośmiać :D

spitygniew

Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 22, 2012, 21:51:54
E, daj to pro żydy!

Chcę się pośmiać :D
Było o tym swego czasu dość głośno w mediach; jakiś izraelski (!) badacz wysunął teorię, że nigdy nie było ekoodusu Żydów z Palestyny, a dzisiejsi Palestyńczycy to ich potomkowie (co jest akurat prawdą, nie wszyscy zostali wypędzeni przez Rzymian i się później zarabizowali, ale on sądzi że żaden), natomiast rzekomi Żydzi żyjący od wieków w Europie to, uwaga... Chazarowie. Fakt, przejęli oni judaizm, ale chyba laik rozpozna Ałtajczyków od Semitów...
P.S. To prawda.
  •  

Todsmer

#1076
A prawda pewno leży pośrodku.

Cytat: Hapana Mtu w Lipiec 22, 2012, 20:48:25
Już wiem, kto odpowiada za te wymysły. Zresztą tak typowałem, że to może być on.

Cytat: PawełSz
Nie rozumiem-Lo kumam
;-D
  •  

Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

varpho :Ɔ(X)И4M:

K̥elHä wet̥ei ʕaK̥un kähla k̥aλai palhʌ-k̥ʌ na wetä
śa da ʔa-k̥ʌ ʔeja ʔälä ja-k̥o pele t̥uba wete
Ѫ=♥ | Я←Ѧ
  •  

Dynozaur

W tych Chazarach może być ziarno prawdy.

Turki są wśród nas.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •