Pytanie o wiki

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Lipiec 11, 2012, 03:44:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jątrzeniot

No po prostu uważam, że to obecne jest słabe. Ale to tylko moje zdanie. Jakby była wola jego zmiany, to mógłbym zaciągnąć brata, żeby jakieś zaprojektował.
  •  

Todsmer

Z mojej strony projekty loga w wersji minimalistycznej:


Oraz to:
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Noqa

tqr, ładne, ale fajniej, gdyby te literki w logo były IPowe, a nie polsko-ortograficzne.
Ja tam aproksymant welarny od razu widzę ;P (chyba, że mu falkę dodać, oddając hołd wszystkim forumowym bojom o nosówki)
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Todsmer

I dobrze widzisz, bo to jest aproksymant welarny :P
  •  

Noqa

No właśnie - i co on ma tak specjalnie do forum? :P
Gdzieś tam by to było logicznej WJ, tutaj będzie aproksymantem welarnym, który sie nigdzie w nazwie nie pojawia. No jakoś mi to wadzi. No i zresztą ten aproksymant to paskudny dźwięk.
Coś by tam może wystarczyłoby drobnego zmienić...
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Todsmer

Cytat: Noqa w Październik 30, 2012, 00:32:26
No właśnie - i co on ma tak specjalnie do forum? :P
Bo aproksymant welarny po dodaniu kropki zmienia się w ligaturę wj :) Myślałem też o zrobienie innej ligatury wj, ale niestety tablet mi padł, więc się nie pobawię tym teraz, może za parę dni (mam parę projektów, ale tylko na papierze).
  •  

Pingǐno

Mię się podoba, lecz wolałbym, żeby było w takim samym kolorze tła jakim jest Wiki.
  •  

Canis

Cytat: Pingǐno w Październik 30, 2012, 06:55:19
Mię się podoba, lecz wolałbym, żeby było w takim samym kolorze tła jakim jest Wiki.
Popieram. Też wolałbym, by to był prosty symbol na przezroczystym tle lub przynajmniej coś okrągłego. Ale koncepcje same w sobie mi się podobają.
  •  

Pingǐno

#84
Może coś tego pokroju? xd

No chyba, że chcecie takie coś! Henryk będzie bardzo zadowolony:>
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatMię się podoba, lecz wolałbym, żeby było w takim samym kolorze tła jakim jest Wiki.
E nie, kiej ta Tqr-owa kolorystyka jest bardzo elegancka!
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Pingǐno

Cytat: Towarzysz Mauzer w Październik 30, 2012, 13:09:01
CytatMię się podoba, lecz wolałbym, żeby było w takim samym kolorze tła jakim jest Wiki.
E nie, kiej ta Tqr-owa kolorystyka jest bardzo elegancka!

Zgadzam się, tylko, że wówczas takiej kolorystyki, lepiej byłoby, gdyby tło całej Wiki było czarne. ;>
  •  

spitygniew

Cytat: Pingǐno w Październik 30, 2012, 13:35:50
Zgadzam się, tylko, że wówczas takiej kolorystyki, lepiej byłoby, gdyby tło całej Wiki było czarne. ;>
APAGE!!!

Nie znam nic bardzej wkurwiającego od białej czcionki na czarnym tle! Nie!!!
P.S. To prawda.
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatZgadzam się, tylko, że wówczas takiej kolorystyki, lepiej byłoby, gdyby tło całej Wiki było czarne. ;>
Właśnie nie, ciemny kwadrat na białym tle to bardzo nowoczesna estetyka, pewnie, że trochę sztampowa, ale ładna. Nie wiem, skąd takie przekonanie, że logo wiki musi wyglądać, jakby było zrobione 15 lat temu w Paint Shop Pro albo innym chujstwie z wczesnych lat dwutysięcznych.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Pingǐno

Cytat: spitygniew w Październik 30, 2012, 13:38:11
Cytat: Pingǐno w Październik 30, 2012, 13:35:50
Zgadzam się, tylko, że wówczas takiej kolorystyki, lepiej byłoby, gdyby tło całej Wiki było czarne. ;>
APAGE!!!

Nie znam nic bardzej wkurwiającego od białej czcionki na czarnym tle! Nie!!!

Nie zasugerowałem, że ta opcja podobałaby mi się. XD

Po prostu nie lubiłbym takiego kontrastu.
  •