Europa wg. Réma

Zaczęty przez Rémo, Lipiec 11, 2012, 13:01:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

My Cię rozumiemy, ale musi być jakiś powód tej Twojej wizji - przecież wprowadzasz poprawioną mapę. Poza tym mogę przytoczyć milion argumentów przeciwko niepodległości Mołdawii.
  •  

Rémo

Cytat: tqr w Lipiec 11, 2012, 17:46:23
My Cię rozumiemy, ale musi być jakiś powód tej Twojej wizji - przecież wprowadzasz poprawioną mapę. Poza tym mogę przytoczyć milion argumentów przeciwko niepodległości Mołdawii.

A ja nie mogę, bo się na tym nie znam. Po prostu chciałem aby Mołdawia miała dostęp do morza i chciałem zmniejszyć Ukrainę. :)
Pozdrawiam! :)
  •  

żuwaczky

No ale gdzie tu sens? Wiesz, w wypadku althistu takie coś musi być wytłumaczone, inaczej mamy noobhist ;)
  •  

Rémo

Cytat: żuwaczky w Lipiec 11, 2012, 17:55:24
No ale gdzie tu sens? Wiesz, w wypadku althistu takie coś musi być wytłumaczone, inaczej mamy noobhist ;)

Jejku. Możecie przeczytać pierwszy post?
Pozdrawiam! :)
  •  

Vilène

Cytat: Rémo w Lipiec 11, 2012, 18:46:37
Cytat: żuwaczky w Lipiec 11, 2012, 17:55:24
No ale gdzie tu sens? Wiesz, w wypadku althistu takie coś musi być wytłumaczone, inaczej mamy noobhist ;)

Jejku. Możecie przeczytać pierwszy post?
Możemy. Możemy też zacytować: "Wszystko nie jest jakoś uzasadnione."
  •  

Rémo

Cytat: Ⓐ Vilén w Lipiec 11, 2012, 18:52:15
Cytat: Rémo w Lipiec 11, 2012, 18:46:37
Cytat: żuwaczky w Lipiec 11, 2012, 17:55:24
No ale gdzie tu sens? Wiesz, w wypadku althistu takie coś musi być wytłumaczone, inaczej mamy noobhist ;)

Jejku. Możecie przeczytać pierwszy post?
Możemy. Możemy też zacytować: "Wszystko nie jest jakoś uzasadnione."

+1 Congratulations!
Pozdrawiam! :)
  •  

Widsið

No okej, ale pogląd, że Europa twoim zdaniem powinna tak wyglądać, musi być czymś poparty.
  •  

Rémo

Cytat: Widsið w Lipiec 11, 2012, 18:58:29
No okej, ale pogląd, że Europa twoim zdaniem powinna tak wyglądać, musi być czymś poparty.

Na moim widzimisie. :P
Już odpisałem, czemu tak widzę Mołdawię, to o co chodzi?
Pozdrawiam! :)
  •  

Widsið

O to, że interesuje mnie, dlaczego chciałeś pomniejszyć Ukrainę, dając jej ziemie Mołdawii ;p
  •  

Rémo

Cytat: Widsið w Lipiec 11, 2012, 19:07:33
O to, że interesuje mnie, dlaczego chciałeś pomniejszyć Ukrainę, dając jej ziemie Mołdawii ;p

Bo Ukrainy nie lubię i uważam ją za konkurencyjną (w przyszłości) dla Polski. A Mołdawii się coś należy, bo to taki mały kraj. ^^
Pozdrawiam! :)
  •  

Vilène

I znowu temat zszedł na Ukrainę...
  •  

Henryk Pruthenia

Zapomniałeś o innech, dodatkowo mniejszech krajach: Andora, San Marino, Watykan, Liechtenstein, Luksemburg...

Rémo

#27
Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 11, 2012, 19:19:51
Zapomniałeś o innech, dodatkowo mniejszech krajach: Andora, San Marino, Watykan, Liechtenstein, Luksemburg...

To nie wymagajcie ode mnie, że powiem Wam dlaczego tak a nie inaczej! Wasze pytania to jak: "Czemu lubisz niebieski?". Po prostu lubię! I tak mi się spodobało i tak narysowałem... Te pytania to mnie rozwalają...
Pozdrawiam! :)
  •  

Fanael

Zawadzki już ci powiedział, że jeśli robisz althist, to powinieneś wiedzieć i umieć uzasadnić, dlaczego zrobiłeś właśnie tak. Inaczej jest to noobhist.
  •  

Henryk Pruthenia

Ale ja się ni o co nie pytałem... Tylko przypomniałem - są mniéjsze państwa.