Przywit!

Zaczęty przez Jątrzeniot, Lipiec 16, 2012, 01:21:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jątrzeniot

Witajcie, drodzy(gie) forumowicze(czki)!

Od dawna zaglądam na forum i w końcu postanowiłem się oficjalnie zarejestrować, może czasem udzielić. Tak czy siak, uznałem za stosowne się najpierw przywitać. Więcej o sobie zamieściłem w Spisie.
  •  

Henryk Pruthenia

Jakbyś się przyglądał, to byś wiedział, że forumowiczki wymarły...

Witamy, witamy...
I tak uciekniesz.

Jątrzeniot

Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 16, 2012, 01:27:10
Jakbyś się przyglądał, to byś wiedział, że forumowiczki wymarły...

Faktycznie, zauważyłem tę "niedoreprezentację" płci żeńskiej ale ze względu na istnienie pojedynczych przypadków postawiłem na poprawne politycznie przywitanie.

Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 16, 2012, 01:27:10
Witamy, witamy...
I tak uciekniesz.

:D to brzmi jak wyzwanie. Ale może masz rację.
  •  

Rémo

Salut! Cześć!  ;-D
Pozdrawiam! :)
  •  

Pingǐno

Nie wyglądasz w ogóle na multikonto, więc cię przyjmujemy :>
  •  

Henryk Pruthenia

Ja tam jeszcze wolę poczekać...
Tak bezpieczniéj...

CookieMonster93

English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Dynozaur

#7
Cytat: Jęcierniot w Lipiec 16, 2012, 01:46:40Faktycznie, zauważyłem tę "niedoreprezentację" płci żeńskiej ale ze względu na istnienie pojedynczych przypadków postawiłem na poprawne politycznie przywitanie.

Nie lubię politycznej poprawności.

W każdym razie, witaj! I od razu przyznaj się, jaki miałeś nick na poprzedniem forze. Ktoś bez doświadczenia nie stworzyłby tak przemyślanej conortografji cyrylickiej dla polskiego.

Od kiedy dowiedziałem się, że Widsith to Remy, przestałem wierzyć w to, że całkowicie nowy użytkownik może być dobrym conlangerem (a Ty wydajesz się mieć duży potencjał, choć trudno wyciągać dalekie wnioski z tylko jednej conortografji).
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Jątrzeniot

CytatNie lubię politycznej poprawności.

Aha.

CytatI od razu przyznaj się, jaki miałeś nick na poprzedniem forze. Ktoś bez doświadczenia nie stworzyłby tak przemyślanej conortografji cyrylickiej dla polskiego.

Pozwól, że potraktuję to jako komplement. Doświadczenie jakieś faktycznie mam, ale do tej pory nie chciało mi się udzielać na forum, jedynie obserwowałem. Konto nawet jakieś miałem, ale zapewniam Cię, że nie przeczytałeś wcześniej żadnego posta mojego autorstwa.
  •