WITAM!

Zaczęty przez Pluur, Sierpień 08, 2012, 15:43:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jątrzeniot

No ale tak czy siak. Rdzeń tu moim zdaniem nie ma znaczenia, ważne czy ludzie tego używają w charakterze wulgaryzmu czy nie. A słowo zajebisty (vel za***isty) się moim zdaniem neutralizuje. Kiedyś kiepski było wulgarne.
  •  

zabojad

to może wykurwisty na tej samej podstawie nie jest wulgaryzmem?
No bez jaj...
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Todsmer

Cytat: Jęcierniot w Sierpień 08, 2012, 17:31:21
No ale tak czy siak. Rdzeń tu moim zdaniem nie ma znaczenia, ważne czy ludzie tego używają w charakterze wulgaryzmu czy nie. A słowo zajebisty (vel za***isty) się moim zdaniem neutralizuje. Kiedyś kiepski było wulgarne.
Wiadomo, ale moim zdaniem "zajebisty" jeszcze nie przekroczyło tej granicy. A kiepski może dlatego nie jest uważane za wulgarne, bo nikt  już nie używa słowa "kiep".
  •  

Ghoster

#18
[...........]
  •  

Fanael

Cytat: Ghoster w Sierpień 08, 2012, 18:25:02
Jest, Rada Języka Polskiego nie jest kompetentnym podmiotem do świadczenia o tym, które formy są poprawne, a które nie
W kwestii języka polskiego nie jest.
W kwestii języka radopolskiego jest.
  •  

Henryk Pruthenia


Aureliusz Chmielewski

ZAJEBIŚCIE, że spamujecie nowemu w temacie xD

Ano witaj. Ostatnio jakaś plaga imigrantów xD
The n-word
  •  

Rémo

Cytat: Aureliusz Chmielewski w Sierpień 08, 2012, 20:51:49
Ano witaj. Ostatnio jakaś plaga imigrantów xD

Wojna w Syrii.
Pozdrawiam! :)
  •  

Pluur

Cytat: Ghoster w Sierpień 08, 2012, 18:25:02
Witam. Ja jestem od wkurwiania ludzi i pewnie mnie nie polubisz. xd
A jeśli lubisz francuski, to ja nie polubię ciebie.

Czy ja lubię francuski? Chyba raczej nie. Szczerze to chciałem tylko poznać z czym mam do czynienia. A wiadomo jak nie lubi się jakiegoś języka to go się raczej nie nauczy.
  •  

Jątrzeniot

Cytat: zabojad w Sierpień 08, 2012, 17:40:21
to może wykurwisty na tej samej podstawie nie jest wulgaryzmem?
No bez jaj...

Nie mówię, że jest to całkowicie neutralne słowo, chodziło mi jedynie o to, że się neutralizuje (zwracam uwagę na użycie czasu teraźniejszego) i że rdzeń niczego nie determinuje. Zajebisty jest na pewno wieeele mniej wulgarne niż jebać (mimo tego samego rdzenia).

Dobra, koniec offtopu.
  •  

Vilène

Cytat: Pluur5 w Sierpień 08, 2012, 15:43:39
No cóż forum jest zajebiste (jeśli mogę tego słowa użyć)
Możesz, to forum jest tak tolerancyjne dla wulgaryzmów, że japierdolę.
  •  

Noqa

T'jest, unikanie tu wulgaryzmów byłoby jak krygowanie się pochwy na forum ginekologicznym.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Pluur

  •  

Aureliusz Chmielewski

The n-word
  •  

tob ris tob

Nie, wiadro, nieprawda, krowa!
Dzień dobry :-)
  •