Propozycje zmian na forum

Zaczęty przez Vilén, Sierpień 24, 2011, 16:15:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rémo

Cytat: Canis w Czerwiec 23, 2012, 17:23:29
Powoli, mam swoje powody do zwłok.

Jedna z moich teorii podejrzewa, że Canis czeka aż przyjdziemy z płaczem by znowu został adminem.
Pozdrawiam! :)
  •  

Mścisław Bożydar

Nowy Adminie, prośba je:

Mógłbyś mi i Felesowi ustawić inny kolor nicku na forum?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Fanael

Vilén, odblokujesz możliwość robienia ragequitów?
  •  

żuwaczky

Vilyn, pozwolisz na pisanie o historii najnowszej?
  •  

Ghoster

#139
[...........]
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Ghoster w Czerwiec 24, 2012, 15:53:16
O ile w świecie konlangów coś się naprawdę zaczęło dziać, o tyle wszystko inne to jest jakaś paranoja. Canis, jednym słowem - spierdoliłeś.
To

Fanael adminem!
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Todsmer

Na razie jeszcze nie jest jakoś bardzo źle, może dajmy adminowo z tydzień na przystosowanie?
  •  

żuwaczky

Jak nie? Popierałem jak najbardziej wybór Vilena, teraz mam taki sam brzydki posmak w buzi jak po wyborach do Sejmu ;) Nie mogę napisać nawet krótkiej polemiki socjologicznej z Dynozaurem, bo to już politykowanie? COOL
  •  

Mścisław Bożydar

A jak mówiłem, że to zły pomysł, to nikt mnie nie słuchał >.<
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Rémo

Cytat: Mścisław Kulmatycki w Czerwiec 24, 2012, 16:31:17
A jak mówiłem, że to zły pomysł, to nikt mnie nie słuchał >.<

Zawsze tak jest. Mądry Polak po szkodzie... Niestety.
Pozdrawiam! :)
  •  

Widsið

Nie dramatyzujecie aby zbytnio?
  •  

Todsmer

Z mojej strony prosiłbym tych, którzy uważają, że Vilen powinien palić się w piekle za adminowanie, o wypunktowanie powodów. Ja z mojej strony nie widzę żadnego takiego. Owszem, może nie wszystko było ok, no ale bez przesady.
  •  

Canis

Cytat: Ghoster w Czerwiec 24, 2012, 15:53:16
Canis, jednym słowem - spierdoliłeś.
Mogę wiedzieć, co to ma znaczyć? Do mojego butthurta wszystko było w nędzy i tyle mnie obchodzi.
  •  

Vilène

Cytat: Mścisław Kulmatycki w Czerwiec 24, 2012, 15:17:07
Mógłbyś mi i Felesowi ustawić inny kolor nicku na forum?
Znaczy się moderatorom? Tak.

Cytat: Fanael w Czerwiec 24, 2012, 15:31:37
Vilén, odblokujesz możliwość robienia ragequitów?
Nie.

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 24, 2012, 15:41:37
Vilyn, pozwolisz na pisanie o historii najnowszej?
Tak, o ile nie zejdzie to na politykowanie. A inna sprawa, że to nie to forum chyba...

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 24, 2012, 16:19:41
Nie mogę napisać nawet krótkiej polemiki socjologicznej z Dynozaurem, bo to już politykowanie? COOL
Widzę, że zbytnio się wszyscy przyzwyczaili do panującej tu do niedawna zasady "róbta co chceta"... ale spokojnie, niedługo się przyzwyczaicie i do polityki "zero tolerancji".

Zresztą, ta polityka przyniosła już jakieś efekty, bo widzę że sami próbujecie się ograniczać w ilości polityki i offtopu. I O TO CHODZI.
  •  

żuwaczky

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 25, 2012, 09:39:56
Cytat: zavackŷ w Czerwiec 24, 2012, 16:19:41Nie mogę napisać nawet krótkiej polemiki socjologicznej z Dynozaurem, bo to już politykowanie? COOL
Widzę, że zbytnio się wszyscy przyzwyczaili do panującej tu do niedawna zasady "róbta co chceta"... ale spokojnie, niedługo się przyzwyczaicie i do polityki "zero tolerancji".

Zresztą, ta polityka przyniosła już jakieś efekty, bo widzę że sami próbujecie się ograniczać w ilości polityki i offtopu. I O TO CHODZI.

Eee, nie napisałem 'Dyno chuj Gross ma rację' tylko napisałem, że istniało zjawisko antysemityzmu, to nie jest róbta co chceta.
  •