Propozycje zmian na forum

Zaczęty przez Vilén, Sierpień 24, 2011, 16:15:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

Było pochwalanie i potępianie.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 25, 2012, 12:11:58
Cytat: zavackŷ w Czerwiec 25, 2012, 09:44:03
Eee, nie napisałem 'Dyno chuj Gross ma rację' tylko napisałem, że istniało zjawisko antysemityzmu, to nie jest róbta co chceta.
+1

Ja tam zawsze lubiłem sobie czas spędzać czytając te wasze politykowanie... Przynajmniéj było zabawnie. :D
To ty. A ja przez to wychodzę.
  •  

żuwaczky

Wychodzisz, wciąż nie wyszedłeś ;)
  •  

Canis

Wychodzę z siebie :/ Cycki odebrały ci zdolność myślenia?

</seksistowska świnia>
  •  

Noqa

Zastanawiam się ostatnio nad systemem, który zająłby się sprawą pytań. Bo kiedy są w jednym wątku, najczęściej giną po tygodniu przykryte innymi i wiele zostaje bez odpowiedzi. Być może zwykły dział podzielony na dwa (rozwiązane i nierozwiązane) byłby wystarczający.

Czy ktoś inne w ogóle uważa coś takiego za potrzebne/praktyczne?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Vilène

Cytat: Noqa w Czerwiec 27, 2012, 15:36:27
Zastanawiam się ostatnio nad systemem, który zająłby się sprawą pytań. Bo kiedy są w jednym wątku, najczęściej giną po tygodniu przykryte innymi i wiele zostaje bez odpowiedzi. Być może zwykły dział podzielony na dwa (rozwiązane i nierozwiązane) byłby wystarczający.

Czy ktoś inne w ogóle uważa coś takiego za potrzebne/praktyczne?
Nieeee... Zwykle jak nie ma odpowiedzi, to oznacza to, że nikt nic na ten temat nie wie. Nawet Henryk.
  •  

Noqa

Proponuję zablokować niki.
Bo to jednak w chuj wkurwiające, że nie wiadomo kogo się właśnie czyta.
Przykro mi, zawadzki.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

żuwaczky

Nazwisko z dużej proszę :(

mogę sobie zrobić rangę ZAWADZKI, wtedy będziesz miał pojęcie.

+ pomysł blokowania wszystkiego, co robię jest trochę smutny.
  •  

Henryk Pruthenia

Ale wiadomo, że za wacki co chwilę zmienia nik...

PS: Zawadzki ma stale te same konlangi wpisane, i zawsze antykoci podpis.
URAAAA!

żuwaczky

#174
Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 08, 2012, 23:24:29PS: Zawadzki ma stale te same konlangi wpisane, i zawsze antykoci podpis.
URAAAA!
ON ZNALAZŁ KLUCZ
  •  

Henryk Pruthenia

OŁ NOŁ! JAK ŚMIAŁEM :< ;< ;<

PS: Aaa, ja mogę wsio, zabył!


żuwaczky

Ojcze Mateuszu, co mi tam posznupałeś? :D
  •  

Henryk Pruthenia

Teraźniejszy podpis Zawadzkiego wrzuciłbym na basza...
Rozśmieszył mię ! :D

Noqa

CytatPS: Zawadzki ma stale te same konlangi wpisane, i zawsze antykoci podpis.
URAAAA!

Super, to stanie tylko konlangi i podpis zablokować. A nie, to przecież cholernie durne, niki zablokujmy.

A podpis też nominuje do basza.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

żuwaczky

oj no daj mi tę przyjemność, przecież ja nicki zmieniam raz na ruski rok okazjonalnie. Następna planowana zmiana to 'wesołych świąt' 24.12.
  •