Propozycje zmian na forum

Zaczęty przez Vilén, Sierpień 24, 2011, 16:15:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

Cytat: spitygniew w Maj 24, 2012, 11:52:46
Cytat: Vilén w Sierpień 24, 2011, 16:15:50
Różnorakie oszołomy mogą mówić co im ślina przyniesie, a największa kara, jaką ich może spotkać, to... wydzielenie postów do innego tematu, straaaaszne ;/.
Hm, bo to tak brzmi, jakbyś był nagle za ograniczeniem woności słowa, czyli mówiąc po twojemu, faszyzmem...

NIE ROZUMIEM!!! XD

Spity dobrze gada, polać mu.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

spitygniew

Postuluję dwie zmiany:

1) Obok blokady usuwania swoich postów wprowadzenie blokady edytowania ich po upływie określonego czasu (bo potem jacyś zdzieciniali mają fochy i czyszczą swoje posty niszcząc dyskusje)
2) Zainstalowanie znaków z diakrytykami w oknie pisania posta, gdzie jak gdzie, ale na tym forum się przyda (a nie tylko ja mam pewnie dosć włażenia do Worda i kopiowania). No, chyba że się nie da, nie znam się...
P.S. To prawda.
  •  

Todsmer

Cytat: spitygniew w Czerwiec 12, 2012, 13:46:02
2) Zainstalowanie znaków z diakrytykami w oknie pisania posta, gdzie jak gdzie, ale na tym forum się przyda (a nie tylko ja mam pewnie dosć włażenia do Worda i kopiowania). No, chyba że się nie da, nie znam się...
+1
Powinno się dać.

Poza tym proponowałbym zmianę domyślnego fonta forum. Niektóre znaki się mylą, zwłaszcza te z makronem i tyldą.
  •  

Dynozaur

Cytat: spitygniew w Czerwiec 12, 2012, 13:46:021) Obok blokady usuwania swoich postów wprowadzenie blokady edytowania ich po upływie określonego czasu (bo potem jacyś zdzieciniali mają fochy i czyszczą swoje posty niszcząc dyskusje)

Kiedyś już lechosław coś takiego proponował i został zjechany. I wciąż myślę, że to zły pomysł.

Jakoś na tem forze nigdy nie było to problemem.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Silmethúlë

Blokada edycji postów - zdecydowanie NIE.

Mogłaby być ew. po tym, jak na twój post padnie odpowiedź, ale dopóki żadnej odpowiedzi nie ma, to nie widzę potrzeby takiej blokady.

Poza tym argumentem przeciwko jest możliwość edytowania pierwszego posta w tematach coś prezentujących, gdy autor chce nowe informacje dorzucać do pierwszego posta, żeby łatwiej je było znaleźć.
  •  

Towarzysz Mauzer

Ja często edytuję posty i po odpowiedziach na nie, bo bywam zmęczony pisząc i robię jakieś beznadziejne błędy. Prawda, niektórzy znikają swoje wiadomości, ale ufam, że moda na psychiczne niezrównoważenie będzie powoli mijać.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Todsmer

Cytat: Towarzysz Mauzer w Czerwiec 12, 2012, 14:55:00
(...) moda na psychiczne niezrównoważenie będzie powoli mijać.

Wśród konlangerów :-o

Żeby nie było, że offtop. Jestem przeciwko wprowadzeniu limitu czasu na edycję.
  •  

Feles

1 wa:
Często też uzupełnia się np. info o konlangu w pierwszym poście.

Już prędzej blokada typu "5 edytowanych postów dziennie".

2 wa:
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=437778.0
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Todsmer

Cytat: Fēlēs w Czerwiec 12, 2012, 15:08:42
Często też uzupełnia się np. info o konlangu w pierwszym poście.

Już prędzej blokada typu "5 edytowanych postów dziennie".

Albo "dany post można edytować co 6h". Ale tego się pewno nie będzie dało wprowadzić, z powodów technicznych.
  •  

Towarzysz Mauzer

Chwała bogu! Poprawiam posty i po 3 razy! :D
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Feles

Cytat: tqr w Czerwiec 12, 2012, 15:11:00Albo "dany post można edytować co 6h".
Bardziej szkodliwe są masowe edycje (np. kilkaset zblankowanych postów), niż częste zmiany jednej wiado.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#116
[...........]
  •  

patka chorwatka

 Jeśli przeszkadza, że użytkownik ma prawo skasować to co napisał, proponuje 24 h możliwości zmiany postu, niezależnie, czy ktoś mnie już kvotował, czy nie.
  •  

Henryk Pruthenia

Jeżeli chodzi o blokadę edycji - zdecydowane НЕТ!
Potrafię i po roku wymazywać jakieś durne literówki, czy przestwaione litery.

Feles

Vilén, wyłącz tǫ cenzurę zamieniającą _i_ _u_ na _i_ _u_ itp.

I, jeśli się da, wyłącz tagi
  • , bo nikt ich nie używa, a naprawdę przeszkadzają.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •