Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 02, 2012, 19:01:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Cytat: zabojad w Sierpień 23, 2012, 16:09:34
Raczej nie ma sensu brać z temperatur średnich... Statystyka zawsze wygląda ładniej od rzeczywistości.
WTF?
  •  

kmitko

Ja tylko wskazałem, że tabelka wygląda mało realistycznie. Ale racja, wystarczy sam opis słowny, każdy mniej-więcej rozumie, że skoro na mapie jest obszar zaznaczony jako "klimat równikowy", to nie będzie mógł tam władować tajgi ;).
Bug, humor i obczyzna.
  •  

zabojad

Proponuje się zająć kalendarzem, bo to w zasadzie priorytet, bez w miarę wspólnego mianownika raczej lipton...
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Pingǐno

Ja wolałbym, żeby ten kalendarz był bardziej dokładny.
  •  

Henryk Pruthenia

A ja bym prosił o link do aktualnéj mapki. :) ^^ <3 ;] xD ;* ^&^ :3 :-: :D

Pingǐno

Cytat:) ^^ <3 ;] xD ;* ^&^ :3 :-: :D

Cieenias. *__* c('.'c) (?'*')? o_o :O :] ;0 $__$

Mapa:
Spoiler
[Zamknij]
  •  

Henryk Pruthenia

Dzięki, zaraz dodam to, gdzie chciałbym być umiejscowien...

Ghoster

#457
[...........]
  •  

Pingǐno

  •  

Henryk Pruthenia

Miesza komuś taka mapka?

Pingǐno

  •  

zabojad

Wiecie co? Ja jednak rezygnuję, nie roszczę jakichkolwiek praw do tego zakreskowanego moim kolorem, półwyspu...
W zamian zajmę jakąś wysepkę dla moich "piratów"...
Spoiler
[Zamknij]
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Pingǐno



Macie aktualizowany (z Wiki), tu zmieniajcie. :P
  •  

BartekChom

Kuzyn zwrócił uwagę, że ta mapa jest podobna do naszego świata. I faktycznie: Ameryka Południowa jak żywa, w Północnej można zobaczyć Zatokę Hudsona i Meksykańską, Eurazję pośrodku widać, Antarktyda tylko koło innego bieguna, kontynenty z archipelagami na wschodzie można zinterpretować jako wielką Japonię, a największa z wysepek tqr na środku oceanu przypomina trochę malutką Afrykę.

Wydaje mi się? To przypadek, czy pierwotny autor mapy przyznaje się do inspiracji? Może to szczegóły, ale skoro zależy nam na aprioryczności, zwracam uwagę.
  •  

Ghoster

#464
[...........]
  •