Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 02, 2012, 19:01:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ulf

Dodanie czy jakaś lekka zmiana kontynentu według mnie może być.
  •  

Pingǐno

Który kontynent masz na myśli, Tqr?
Zgaduję, że mój. xP
A ten łańcuch tylko poprawić, bo ładny jest. :c
  •  

Ulf

A kogo wybrać na "mistrza gry" drugiej edycji? Bo Ghoster chyba stwierdził, że nie chce nim już być.
  •  

Todsmer

Cytat: Pingǐno w Sierpień 02, 2012, 22:08:52
Który kontynent masz na myśli, Tqr?
Zgaduję, że mój. xP
A ten łańcuch tylko poprawić, bo ładny jest. :c
Ten na północnym wschodzie. Może ładny, ale kompletnie nierealistyczny. Nie no, mi się nie chce tego poprawiać, więc pewnie zostanie tak, jak jest.
  •  

Pingǐno

Cytat: tqr w Sierpień 02, 2012, 22:19:22
Cytat: Pingǐno w Sierpień 02, 2012, 22:08:52
Który kontynent masz na myśli, Tqr?
Zgaduję, że mój. xP
A ten łańcuch tylko poprawić, bo ładny jest. :c
Ten na północnym wschodzie. Może ładny, ale kompletnie nierealistyczny. Nie no, mi się nie chce tego poprawiać, więc pewnie zostanie tak, jak jest.
Mój. XD
No to można postrzępić go jeszcze bardziej.
  •  

Todsmer

Nie chodziło mi o postrzępienie, po prostu układ, zwłaszcza wysp, jest dość nierealistyczny. No ale mi się nie chce tego poprawiać, więc pewno nikt tego nie zrobi :)
  •  

Pingǐno

#51
Cytat: tqr w Sierpień 02, 2012, 22:28:17
Nie chodziło mi o postrzępienie, po prostu układ, zwłaszcza wysp, jest dość nierealistyczny. No ale mi się nie chce tego poprawiać, więc pewno nikt tego nie zrobi :)
Ja mógłbym to zrobić, ale nikt mi chyba nie zaufa i pewnie mi się nie uda tego poprawić. :P (Tę dużą wyspę dodał ktoś inny do kontynentu Dasunne (czyli tego mojego), dodając również łańcuch wysp. Nie pamiętam jednak, kto; nie chce mi się szukać w temacie.)
  •  

Todsmer

Nie, nie ma sensu tego zmieniać. Ja i tak nie będę raczej siedział w okolicach równika, nie cierpię tropików. :)

Tak a propos, na północnym kontynencie jest lądolód? Jeśli tak, trzebaby przesunąć południowe kontynenty na północ, bo połowa z nich się nie będzie nadawała do zamieszkania.
  •  

Ulf

#53
Czy lądolód to nie wiem ale raczej jest tam zimno.
  •  

Pingǐno

Też się nad tym właśnie zastanawiałem. I sądziłem, że powinni przesunąć trochę do góry.
Ale z tego, co pamiętam, m.in. Canis tworzył te państwa na górze. Pewnie jest czapa lodowa, ale prądy morskie itd. robią swoje.
  •  

Todsmer

Nie martwię się o kontynenty północne, tylko o południowe. Strefy klimatyczne rozłożone są raczej symetrycznie względem równika (fakt, na północy będzie nieco zimniej, bo jak na Antarktydzie, nie ma niczego, co mogłoby zatrzymać zimne prądy morskie hulające dookoła świata).
  •  

Pingǐno

Cytat: tqr w Sierpień 02, 2012, 22:44:14
Nie martwię się o kontynenty północne, tylko o południowe. Strefy klimatyczne rozłożone są raczej symetrycznie względem równika (fakt, na północy będzie nieco zimniej, bo jak na Antarktydzie, nie ma niczego, co mogłoby zatrzymać zimne prądy morskie hulające dookoła świata).
No wiem właśnie.
Można chyba trochę przesunąć południowe kontynenty w górę.
  •  

Todsmer

Tak. Nie zrozumieliśmy się chyba trochę, ale już jest ok.

Trzebaby ustalić czas gry (rozwój technologiczny) - osobiście wolałbym tak z XVI-XVIII-XIX wiek - żeby broń biała miała jeszcze całkiem spore znaczenie. Chyba, że zaszaleć, i dać XI wiek :P
  •  

Ulf

  •  

Todsmer

  •