Co z moderatorstwem?

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Sierpień 15, 2011, 22:13:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Cytat: Mścisław Ruthenia w Styczeń 01, 2014, 21:11:24
Cytat: 카니스 w Grudzień 31, 2013, 16:04:30
Uważam, że żadna rewolucja nie pomoże. Uważam, że moderacja i administracja powinny ograniczyć swoją działalność naprawdę do minimum
A czy to nie było kiedyś-kiedyś "złotą zasadą" naszego fora?
"Złotej zasady" nie było...
  •  

Henryk Pruthenia

A ja jestem przeciwny.  Nie oszukujmy się - nie jestesmy tutaj tylko przez konlangi...
Ale fakt,  że ich jest mało,  to dalej fakt,  choć dalej nie sądzę,  by rozwiązaniem tego było zlingwistycznienie fora. Stary duch trochę podupadł,  ale nie chciałbym jednak tu mieć syfu z Mamdarynią czy inną Chują.

Ghoster

#227
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia

No fakt,  ale wywalić nie wywalisz niekonlangerów. A wziąć na ich miejsce obcych idiotów mi nie pasi jakoś.  Ja po prostu sądzę,  że kto konlangerem ma być,  nim zostanie.

Noqa

Ci swojscy idioci wcale nie lepsi. Obce ganicie, swego nie znacie.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Henryk Pruthenia

Ja jakiś dziwny jestem,  ale wolę Žmódź nad Mandarynię...

Ghoster

#231
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia

Czytałem.  Ale jestem chujem niereformowalnym jak sowiecka gospodarka,  i mi po prostu odpowiada stan rzeczy. Ot,  egoizm.

Canis

Cytat: Henryk Pruthenia w Styczeń 02, 2014, 00:30:06
Ale jestem chujem niereformowalnym jak sowiecka gospodarka,  i mi po prostu odpowiada stan rzeczy. Ot,  egoizm.
Panie Potter, po raz pierwszy spojrzałem na pana post z całkiem niezłośliwym uśmiechem zgody od ucha do ucha.

EDIT: O, patrz. Kliknę ten guzik z gwiazdką u góry. Na pochwałę. Możesz złożyć dziewicę w ofierze pieronowi siarczystemu czy komu tam w podzięce za sukces, czy co wy tam robicie w takich sytuacjach.


Uważam, że forum powinno się przekształcić w forum językoznawców, dopóki jest na to potencjał. A jest. Samo tworzenie języków nikogo nie przyciąga (w sensie: do nas na forum) od lat. Jak się przemianujemy na Polskie Forum Językoznawców, wybijemy w kolejności forów lingwistyczne nad conlangerskie, to zapewne zaczną do nas napływać ludzie. Co by przewietrzyło społeczność, ogarnęło być może kotałke i jego miniony, a Vilenka, Dynozaur, pogan i inni by zaczęli myśleć nad tym, co piszą (a ja zamknąłbym w końcu mordę xD).

W tym czasie fora conlangerskie jakie są, takie zostaną, tylko będą niżej na liście forum. I z nimi nic się nie stanie, bo obecna "stara gwardia" przyrosła tyłkami do forum i łatwo się nie oderwie (i nie ma się odrywać).
  •  

Dynozaur

Cytat: 카니스 w Styczeń 02, 2014, 11:41:54
Cytat: Henryk Pruthenia w Styczeń 02, 2014, 00:30:06
Ale jestem chujem niereformowalnym jak sowiecka gospodarka,  i mi po prostu odpowiada stan rzeczy. Ot,  egoizm.
Panie Potter, po raz pierwszy spojrzałem na pana post z całkiem niezłośliwym uśmiechem zgody od ucha do ucha.

10 punktów dla Gryffindoru!
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Mścisław Bożydar

Canis bawi się w Snape'a?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Feles

Cytat: 카니스 w Styczeń 02, 2014, 11:41:54Jak się przemianujemy na Polskie Forum Językoznawców, wybijemy w kolejności forów lingwistyczne nad conlangerskie, to zapewne zaczną do nas napływać ludzie.
Nie lepiej po prostu ,,Polskie Forum Językowe"? Nazwa i krótsza, i wygodniejsza, bo obejmująca i tych, którzy przybyli za pasją języków tworzenia, jak i badania, czy uczenia się.

Zresztą, to forum od samego początku (ku niepocieszeniu Wileny) większą uwagę przykładało językom naturalnym — stąd cały dział poświęcony lingwistyce, nie jedno subforum.

* * *

No ale może najpierw wzięlibyśmy się za pisanie tych poradników dla początkujących? :P
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#237
[...........]
  •  

CookieMonster93

Cytat: Ghoster w Styczeń 02, 2014, 15:16:26
Mogę się zająć jakimś dokładnym artykułem o IPA'ie z przykładami na wiki, jakby co.
Fajny pomysł :-) Rzucę fajnym linkiem, bo akurat mam otwarty http://en.wikipedia.org/wiki/IPA_vowel_chart_with_audio

Cytat: Feles w Styczeń 02, 2014, 15:11:13
Nie lepiej po prostu ,,Polskie Forum Językowe"?
Mi się podoba.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Ghoster

#239
[...........]
  •