Co z moderatorstwem?

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Sierpień 15, 2011, 22:13:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

#255
[...........]
  •  

Canis

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 22:13:48
Mam pytanie:
Czy zostawiamy wszystko po staremu, czy bawimy się w nowych moderatorów?
Jestem przeciw zmianie admina - RWHO jest skuteczny, i nie zaniedbuje forum, jest też bezstronny, więc idealny admin.
zavadzky też nie jest najforszy, choć ktoś bardziej wyruzomiały przydać by się przydał.
Śmiechłem z pierwszego posta tego tematu, który włączył mi się przypadkowo...
  •  

Ghoster

#257
[...........]
  •  

Silmethúlë

Ten RWHO to był spoko koleś. Wszystko pieprzło jak przyszedł Canis i go zastapił. :P
  •  

Canis

Cytat: Silmethúlë w Styczeń 03, 2014, 20:27:45
Ten RWHO to był spoko koleś. Wszystko pieprzło jak przyszedł Canis i go zastapił. :P
Właściwie na dzień dzisiejszy nie ma to dla mnie za dużego znaczenia poza czystą ciekawością, nie mam takiej zdolności zmiany własnej osobowości, jaką mają niektórzy. Jestem jaki jestem i się zmieniam, czasem na gorsze.
Ale mogę prosić o rozwinięcie opinii? Tak po prostu for the record.
  •  

Vilène

Cytat: Ghoster w Styczeń 03, 2014, 20:21:49
Taka bardzo luźna propozycja: zmieniamy nazwę forum na jakąś inną? xd
inb4 Babel
Raczej na ,,Burdel".
  •  

Henryk Pruthenia

O,  to mojo-duszaczowe tematy przestaną być offtopami...

Feles

Cytat: Vilène w Styczeń 02, 2014, 18:44:55
Cytat: Feles w Styczeń 02, 2014, 15:11:13
Zresztą, to forum od samego początku (ku niepocieszeniu Wileny) większą uwagę przykładało językom naturalnym — stąd cały dział poświęcony lingwistyce, nie jedno subforum.
To chyba jakiś zupełnie inny początek znamy, bo ja pamiętam że na samym początku to my tego mieliśmy tylko jeden dział. I jednak najważniejsze były tu jednak conlangi, dopiero później parę osób zrobiło taki offtop, że teraz na ten offtop chce się zmienić w ogóle charakter forum.
Ach, miałem na myśli to (w domyśle: nowe) forum.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Cytat: Feles w Styczeń 04, 2014, 17:11:58
Cytat: Vilène w Styczeń 02, 2014, 18:44:55
Cytat: Feles w Styczeń 02, 2014, 15:11:13
Zresztą, to forum od samego początku (ku niepocieszeniu Wileny) większą uwagę przykładało językom naturalnym — stąd cały dział poświęcony lingwistyce, nie jedno subforum.
To chyba jakiś zupełnie inny początek znamy, bo ja pamiętam że na samym początku to my tego mieliśmy tylko jeden dział. I jednak najważniejsze były tu jednak conlangi, dopiero później parę osób zrobiło taki offtop, że teraz na ten offtop chce się zmienić w ogóle charakter forum.
Ach, miałem na myśli to (w domyśle: nowe) forum.
No to na pewno...
  •  

Vilène

No ale to forum powstało już po jego wykolejeniu i wypaleniu językotwórczym jego użytkowników...
  •  

ArturJD

Byłem kiedyś na innym forum, które też przenosiło się z fora na inną domenę. Nigdy nie odzyskało dawnej świetności. Przenosiny na nowy serwer są ok, ale czasami przyczyniają się do upadku aktywności. Ale to forum w porównaniu z tamtym trzyma się i tak bardzo dobrze.
  •  

Mścisław Bożydar

Ale przecież to forum już było przeniesione, ArturJD :P
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Ghoster

#267
[...........]
  •  

Canis

Cytat: Ghoster w Styczeń 05, 2014, 10:30:38
Cytat: ArturJD w Styczeń 04, 2014, 20:12:50
Byłem kiedyś na innym forum, które też przenosiło się z fora na inną domenę. Nigdy nie odzyskało dawnej świetności. Przenosiny na nowy serwer są ok, ale czasami przyczyniają się do upadku aktywności. Ale to forum w porównaniu z tamtym trzyma się i tak bardzo dobrze.
To. Na innym forum po uniezależnieniu od serwerów Phoenixa zostali praktycznie sami ci, którzy i tak regularnie od lat wchodzili na to forum. Chociaż fakt faktem teraz się trochę rozwija i linkują do niego nawet zagraniczne strony.
Na którymś z moich fór doświadczyłem tego samego, choć nigdy nie myślałem o tym w kontekście forum językotwórców. Forum u szczytu sławy zapchało postami darmowy serwer, całą bazę danych, ale po przenosinach na nowy serwer forum nigdy się nie podniosło.

Ale nie jestem wcale przekonany, czy w ogóle możemy mówić o tym zjawisku u nas. Prawda jest taka, że przed przenosinami stare forum na fora.pl było równie aktywne co tu nasze, jak nie gorzej. Na początku też tam szału nie było - różnica była taka, że *na pewno* więcej tworzono języków, i *chyba* była większa aktywność na wiki.
  •  

spitygniew

Nasze forum jedyne co straciło na przenosinach to chodzącą bazę danych literatury polskiej w postaci Bandziola20.
P.S. To prawda.
  •