Co z moderatorstwem?

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Sierpień 15, 2011, 22:13:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

  •  

Noqa

A Kwadracik?

Może to nostalgia tego, który nie znał prawdziwego obrazu przeszłości, ale ilekroć zaglądam na stare forum to smutno mi, jak bardzo zmalała ilość wysoce merytorycznych dyskusji. Zresztą tak na to forum trafiłem, szukając w internecie informacji o hierarchi sonorności i trafiając na stare forum.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Feles

Toć Kwadracik ani nie odszedł z przyczyny przenosin, ani nawet nie unikał forum po jego przeniesieniu.
Inna sprawa, że z raczej nieznanych okoliczności zaliczył dwa (rage-?) quity, przy okazji robiąc nieco bałaganu.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Hapana Mtu

Syndrom byłego admina.
Byli admini na tym forum zaskakująco często robią bałagan lub/i przepadają na amen.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Vilène

Cytat: Feles w Styczeń 06, 2014, 16:50:27
Inna sprawa, że z raczej nieznanych okoliczności zaliczył dwa (rage-?) quity, przy okazji robiąc nieco bałaganu.
Za pierwszy razem chyba po prostu się znudził forumem.

Za drugim razem oszalał, no ale te forum jest pełne nie tylko autystycznych transseksualistów, ale i osób z problememi psychicznymi :P.
  •  

Canis

Cytat: Hapana Mtu w Styczeń 06, 2014, 16:55:44
Syndrom byłego admina.
Byli admini na tym forum zaskakująco często robią bałagan lub/i przepadają na amen.
Nieprawda!
  •  

Vilène

Cytat: 카니스 w Styczeń 06, 2014, 23:22:45
Cytat: Hapana Mtu w Styczeń 06, 2014, 16:55:44
Syndrom byłego admina.
Byli admini na tym forum zaskakująco często robią bałagan lub/i przepadają na amen.
Nieprawda!
No fakt, często bałagan robią nawet obecni admini.
  •  

Towarzysz Mauzer

Hej, a czy logo z wielkim napisem CONLANGER jest dalej odpowiednie?
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Silmethúlë

A czemu nie? Nazwę możemy zostawić starą, w imię tradycyi i wogle. Conlanger – Polskie Forum Językowe!
  •  

spitygniew

Cytat: Towarzysz Mauzer w Styczeń 07, 2014, 12:13:19
Hej, a czy logo z wielkim napisem CONLANGER jest dalej odpowiednie?
Tak jak nazwa "Gazety Wyborczej". ; )
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

A czy dział o conlangach na samej górze jest odpowiedni? IMO powinien być pod stopką, z czarnym tekstem na czarnym tle, czcionką rozmiaru 1px i do góry nogami.
  •  

Widsið

Temat trochę tl;dr ale i tak:

Co was nagle wzięło z tą zmianą nazwy? To nie nazwa sprawia, że nikt tu nie zostaje, tylko witanie ludzi stwierdzeniami nie polubisz mnie i oczekiwanie od wszystkich nowoprzybyłych, że jak zaprezentują conlang, to będzie on większą różą w ogrodzie języków fleksyjnych, niż niemiecki. Od tego, że nagle staniemy się forum językoznawczym nie będzie milej, nie będzie pisane więcej, działy językoznawcze pozostaną tak samo żywotne, jak są, a językotwórcze - tak samo puste, jak do tej pory. Zróbcie jakiś conlang, podzielcie się jakimiś ciekawymi etymologiami, może porozmawiajmy o konotacji i walencji, o perspektywach conlangingu czy językoznawstwa, zamiast tworzyć treść dla treści - a tworzeniem treści dla treści jest ostatnimi czasy cały dział "Organizacja". Trąci trochę moją panią prof. od filozofii, która tworzyła sobie sama problemy i sama je rozwiązywała, i nadal nic z nich nie wynikało.
  •  

Canis

Cytat: Vilène w Styczeń 07, 2014, 19:05:32
A czy dział o conlangach na samej górze jest odpowiedni? IMO powinien być pod stopką, z czarnym tekstem na czarnym tle, czcionką rozmiaru 1px i do góry nogami.
Nie. Ale językoznawcza kategoria powinna być teraz wyżej, tak mi się wydaje... no nie wiem... Feles... poproszę?
  •  

Ghoster

#283
[...........]
  •  

Widsið

Hm... Meritum było takie, że nikt tu nie zostanie, jeśli starzy użytkownicy pozostaną antypatyczni. Ergo, reklama nic nie zmieni, więcej ludzi się przewinie i stwierdzi, że to jakiś psychodramat, a nie poważne forum ;)
  •