Zrzuta na serwer - 2013

Zaczęty przez Canis, Październik 29, 2012, 07:40:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Cytat: smutni panownie w garniakachPragniemy poinformować, iż dnia 2012-11-26 wygasa abonament konta jezykotw
Drogi Kliencie!

W związku z powyższym ogłaszam drugą edycję zrzuty na serwer. Do zebrania jest 39,90 zł i to nam zapewni kolejne 12 miesięcy istnienia.

Można się zgłaszać jawnie lub prywatnie (przez PW). Proszę nie pisać, ile dacie: dobrze, gdy wkład jest równy, więc jak przestaną wpływać zgłoszenia, 39,90 podzielimy między liczbę chętnych i wyjdzie, ile trzeba. Im więcej nas zechce się dorzucić, tym mniej będzie na osobę.
Wtedy też wyślę chętnym dane konta i trza będzie zrzutę wykonać przelewem.
  •  

Aureliusz Chmielewski

Ja mogę się zrzucić. W-11 ZGŁASZAM SIĘ.
The n-word
  •  

Serpentinius

  •  

Canis

Póki co zgłosiły się cztery osoby.
  •  

Asgair

  •  

Toivo

  •  

Canis

6 osób. 6,65 zł od osoby. To nieduża zrzuta. Każdemu, kto się zgłosił, zaraz wyślę dane przelewu.
  •  

Canis

Przypominam że w przyszły poniedziałek tracimy serwer. Dane konta wysłałem chyba każdemu na PW. Doszła do mnie zrzuta od dwóch osób jak na razie, zgłosiło się pięć (sześć to razem ze mną), więc czekam na jeszcze trzy.
  •  

CookieMonster93

Cytat: Canis w Listopad 20, 2012, 16:19:16
Przypominam że w przyszły poniedziałek tracimy serwer. Dane konta wysłałem chyba każdemu na PW. Doszła do mnie zrzuta od dwóch osób jak na razie, zgłosiło się pięć (sześć to razem ze mną), więc czekam na jeszcze trzy.

Eee... Co się dzieje? Ja nic nie wiem, nic nie dostałem...
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

tob ris tob

To przeczytaj ten temat jeszcze raz.
Dzień dobry :-)
  •  

Pingǐno

Wiara w tych, co się zgłosili.
Gdybym mógł, też bym się z rzucił, ale 1. nie umiem przelewać xdd lol omgggg; 2. ni mam wystarczająco dużo pinińdzy

Inaczej
forum
umrze D:
  •  

CookieMonster93

Cytat: Pingǐno w Listopad 20, 2012, 20:39:36
Wiara w tych, co się zgłosili.
Gdybym mógł, też bym się z rzucił, ale 1. nie umiem przelewać xdd lol omgggg; 2. ni mam wystarczająco dużo pinińdzy

Inaczej
forum
umrze D:

Ja bym przelał, gdybym nie musiał kasy oddać komuś i gdybym miał coś jeszcze na koncie... -_- Mam tylko na życie niestety w obecnej chwili.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Pingǐno

  •  

CookieMonster93

Cytat: Pingǐno w Listopad 20, 2012, 21:21:31
Cóż, życie kosztuje...

Zwłaszcza jak człowiek dopiero się uczy wydawać pieniądze tak, by na wsio starczyło. :-)

Jestę tylko biednym studętę.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Canis

> nie mam pieniędzy
> obecnie zrzuta to niecałe 7 zeta, gdy dochodzą kolejne osoby każdy płaci jeszcze mniej
xD

Chodzi mi raczej o osoby, które się zgłosiły na zrzutę...
  •