Conlangerowy Spis Ludności 2013

Zaczęty przez Vilène, Styczeń 01, 2013, 11:50:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

#30
Nick: Ghoster to pedał
Wiek: 16
Płeć: Męska
Kolor włosów: Szatyn
Zainteresowania: Lingwistyka, kaligrafia, muzyka, medytacja, literatura
Ulubiony gatunek muzyczny: Rock psychodeliczny, metal alternatywny
Religia/filozofia: Ateizm aksjologiczny, wolny interpretant Diamentowej Drogi (początkujący Wadżrajany)
Ideologia polityczna: Kapitalistyczna dyktatura
  •  

żuwaczky

#31
blank'd
  •  

Todsmer

Nick: tqr
Imię: Michał
Wiek: 23
Ważniejsze konlangi: anatolski, syryjski
Zainteresowania: mowoznawstwo, fotografia, kultura i mitologia słowiańska, historia.
Ulubiony gatunek muzyczny: metal, rock i inne takie.
Religia: teista
Ideologia polityczna: pragmatyzm liberalny ;)
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: żuwaczky w Styczeń 05, 2013, 19:12:02

Imię i nazwisko: KTO WIE TEN WIE, RESZTY NIE SZANUJĘ

Odniosłem wrażenie, że Zawad mnie szanuje xD
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Noqa

CytatSzangryjski (†)

Czemu? Myślałem, że jesteś z niego całkiem dumny. No i zdobył ten język też rzadkie jak na forum zainteresowanie.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Ghoster

Tak, jestem z tego języka całkiem dumny, niestety wszystkie nieopublikowane na jego temat informacje bezpowrotnie zginęły, a zmiany jakim chciałem poddać szangryjski (to jest: zanik nasalizacji, rozwój polisyntezy) stały się tym samym dość kłopotliwe bez moich pierwotnych zapisków, tak więc postanowiłem, iż stworzę pewnego rodzaju konlang-dziecko szangryjskiego - padmarański (posiada większość cech szangryjskiego, chociaż na ten moment jest *o wiele* lepiej opisany od niego, ponadto wdrążam do niego kilka pomysłów - niektóre moje, niektóre zapożyczone z najlepszych pomysłów z forum tego/z CBB). Tak więc, jeśli Canis odblokuje wikipedię i pozwoli mi w spokoju nad tym językiem pracować, można się spodziewać nowego, dość dokładnie opracowanego konlangu. Być może nie będzie tak odświeżający i pełen nowych (chociaż czy ja wiem czy takich "nowych"?) pomysłów jak szangryjski, ale na pewno jest to mój konlang sztandarowy i jest on o wiele oryginalniejszy, plus: nie taki nielogiczny w niektórych kwestiach jak jego poprzednik.
  •  

CookieMonster93

Cytat: żuwaczky w Styczeń 05, 2013, 19:12:02
Nick: różne, obecnie ten co widać
Imię i nazwisko: KTO WIE TEN WIE, RESZTY NIE SZANUJĘ


Eeem... A kim Ty jesteś tak w ogóle? O_o
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

spitygniew

Nick: spitygniew
Imię i nazwisko: Paweł P.
Wiek: 21
Płeć: Męska
Kolor włosów: Czarny
Ważniejsze konlangi: te, co zawsze
Zainteresowania: lingwistyka, filozofia, historia, literatura, poezja, tradycja kultury europejskiej, architektura, urbanistyka, fizyka, paranauka, polityka, geografia (w tym polityczna), fantastyka
Ulubiony gatunek muzyczny: rock
Religia/filozofia: agnostycyzm
Ideologia polityczna: socjalliberalizm
P.S. To prawda.
  •  

Spiritus

#39
Nick: Jest nad awatarem
Imię i nazwisko: tak jak mój pradziadek
Wiek: suma lat, które przeżyłem
Płeć: Menszczysna
Kolor włosów: jasny brąz (koieta powiedziałaby czekoladowokasztanowy z domieszką sraczkowatego gówniatego stolcowatego)
Ważniejsze konlangi: Póki co: http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=899.0
Zainteresowania: polityka, religioznawstwo, socjologia, filozofia, geografia, poezja (piszę), te takie starsze komputery z papieru (nazwa zapomniana - starsi nazywają to tajemniczo "książkami"), architektura, rysowanie (rysuję komiksy), językoznawstwo, ah... no i moja luba: Historia pod postacią wszelaką  :-*...
Ulubiony gatunek muzyczny: bluese, rock, jazz, rap
Religia: własna
Ideologia polityczna: złoty środek z nóżką na prawo

--
EDIT @down

Kłaniam się nisko.
  •  

tob ris tob

Cytat: Spiritus w Styczeń 08, 2013, 20:12:42Ideologia polityczna: złoty środek z nóżką na prawo
Jako gimbus, którego teksty są suche i nieśmieszne, czuję się zaszczycony. :)
Dzień dobry :-)
  •  

Feles

Czy wam też się wydaje, że na naszym forum lepiej niż pytanie o płeć sprawdzałby się podział na klony Canisa i Viléna?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

I tak są tą samą osobą, więc co to zmienia?
  •  

Canis

Cytat: Feles muribus w Styczeń 08, 2013, 23:03:19
Czy wam też się wydaje, że na naszym forum lepiej niż pytanie o płeć sprawdzałby się podział na klony Canisa i Viléna?
Vilén to i tak moje multi, więc chyba nie.
  •  

spitygniew

Cytat: 카니스 w Styczeń 09, 2013, 17:43:20
Cytat: Feles muribus w Styczeń 08, 2013, 23:03:19
Czy wam też się wydaje, że na naszym forum lepiej niż pytanie o płeć sprawdzałby się podział na klony Canisa i Viléna?
Vilén to i tak moje multi, więc chyba nie.
No, po tym numerze z Wiki to i tak wiadome.
P.S. To prawda.
  •