Mały postulat

Zaczęty przez Widsið, Styczeń 04, 2013, 17:04:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

patka chorwatka

#15
Co do Krucjatów, to mi się najpierw nie spodobało, że temat jeża tam został, i byłam strasznie zdenerwowana, ale teraz mi wcale nie przeszkadza :) nawet wydaje się sympatycznie :O
  •  

CookieMonster93

Wniosek jest prosty:
Calm down
And create languages
:-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Vilène

Cytat: CookieMonster93 w Styczeń 04, 2013, 21:16:24
Ja odkąd jestem na tym forum, jakoś od czerwca, to byłem świadkiem może 2-3 kłótni/awantur...
No to zaraz będziesz świadkiem czwartej.

* Vilén ucieka.
  •  

Canis

#18
Fanael, co to ma znaczyć? Masz 12 lat czy wchodzisz pijany?

Pytałem wyraźnie. Co to jest: "« Ostatnia zmiana: 4 sty 2013, 18:50:33 wysłana przez Fanael »" w moim poście. Zamiast udzielić mi odpowiedzi tu czy gdziekolwiek indziej, kasujesz posta?
(Czy kto to zrobił, bo nie wysłał żadnej informacji, post zniknął?)

Feles, ogarnij tego moderatorzynę, bo przekracza swoje kompetencje i powtarza to, o co ostatnio była burda.

Odpowiedziałem w osobnym poście, który później usunąłem, bo skoro i tak byłeś wtedy online, to stwierdziłem, że przecież zdążyłeś przeczytać i nie ma co zaśmiecać tematu. Jedyne, czego dotyczyła edycja, to usunięcie piramidki cytatów — Fanael
  •  

Feles

Ban dwutygodniowy za powyższe.

Co jak co, ale spodziewałbym się większej pokory. Bo na razie mamy tylko dziecinne ,,niech wszyscy grzecznie siedzą, a mnie ma być wszystko wolno".

Aha, gdyby forum albo wiki dotknął blackout, to to sprawka Canisa.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Todsmer

Co tu się znów dzieje?

Feles, nie przesadzasz przypadkiem?
  •  

Feles

Cóż, najśmieszniejsze jest to, że Canis nadal uważa, że nikt nie ma prawa moderować jego postów, a za wszystkie awantury odpowiada Fanael i to on powinien zostać ukarany.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Jątrzeniot

Odnosząc się do postulatu Widsidha: mimo wszystko nie popieram likwidowania Krucjat. Jak ludzie chcą się czasem poflejmić czy pokłócić o politykę, to niech będzie na to miejsce. Mi to osobiście kompletnie nie robi dopóki wątki lingwistyczne są z takich oftopów konsekwentnie oczyszczane. Nie wiem czy taki wentyl bezpieczeństwa wiele zmienia jeśli idzie o ilość oftopu, ale też nie sądzę, by zlikwidowanie go coś poprawiło. Poza tym... No dobra, to egoistyczny powód, ale mi jako osobie niezaangażowanej emocjonalnie w te wszystkie spory ciekawie się czyta forumowe dramy :D
  •  

Pingǐno

Czemu nie zawołaliście mnie wcześniej? Wziąłbym popcorn.

Forumowe dramy były, są i zawsze będą, a że zniechęca to użytkowników, powinno być izolowane miejsce na takie rzeczy.
  •  

Vilène

Cytat: Pingǐno w Styczeń 05, 2013, 13:00:03
Forumowe dramy były, są i zawsze będą, a że zniechęca to użytkowników, powinno być izolowane miejsce na takie rzeczy.
Ano. W formie osobnego działu ,,Obóz koncentracyjny", do którego dostęp mogliby mieć tylko zbanowani. I wtedy mogliby robić dramy iiiiileeeee wleeeeziiieeeee...
  •  

Widsið

Albo w formie innego forum.

No nic, jeśli postulat odrzucony - trudno. Ale proszę nie brać przykładu z Canisa, nie być drama queen i się nie rozpłakiwać, gdy czyjś nonsensowny post niepasujący do niczego wyląduje w śmieciach, a nie w krucjatach. Niektórych offtopów po prostu nie warto ratować.
  •  

Fanael

Cytat: Widsið w Styczeń 05, 2013, 15:30:34
No nic, jeśli postulat odrzucony - trudno.
Postulatem było usunięcie krucjat, tak? W takim razie nie odrzucony, krucjat nie ma.
  •  

żuwaczky

No po prostu miód na moje serce, w końcu to bagno wyleciało <333
  •  

Toivo

Wiecie co, nie obchodzą mnie te wszystkie kłótnie, ale jedno mnie wnerwia. Wiki, podobnie jak forum, nie jest niczyim prywatnym podwórkiem, żeby ją wyłączać według swoich fochów. Już mniejsza o to, że zrzuciło się na nią symboliczną kwotą kilka osób, ale przede wszystkim na jej zawartość składa się praca nas wszystkich, często wielogodzinna. Jeśli ktoś traktuje ją jak swoją własność, to nie nadaje się na admina.
  •  

żuwaczky

Zmiana tematu, co z Pingusiem? Bartek, przeginasz, wszystkie Twoje posty to w zasadzie spam, pierdolenie od rzeczy albo próby dogryzania, na jakie stać chłopczyka w wieku lat dwunastu. Stonuj.

Poza tym, czy na sali jest moderator? :(
  •