Majański kraj

Zaczęty przez autox3, Styczeń 06, 2013, 20:07:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

autox3

Witam,mam do zaprezentowania mój piękny kraj,który nosi nazwę ,,Majański kraj,, ,mam nadzieję że spodoba się wam opis:
Więc,zaczynamy! Ten kraj jest wyjątkowo zalesiony. Pierwsze miasto to Quazimarigibraltar.Mieszka tam ok. 300 ludzi.To miasto ma pełno zabytków np.Posąg Calleragrosa,Dimitarium... .Co to właściwie jest?
Posąg Calleragrosa-Monumentalistyczna rzeźba,która ma w środku znicz wieczności.
Dimitarium-Domek w,którym jest...batonik z poliokrylamidu,zjedzony przez Lentazira Calleragrosa
Następne miasto to stolica,a nosi nazwę Quesilézimerufiď.
Najważniejszym zabytkiem tegoż miasta jest sam pałac Lentazira Calleragrosa. Jest tam mennica która wyrabia walutę frąk.1 frąk jest równy 12 groszy. Mieszka tam ok. 960 mieszkańców.
Trzecim i ostatnim miastem jest Elirňiwedkruýcris.Jest to najmniejsze miasto jakie tam jest.Istnieje tam tylko park Mireşiguntrar. Ludność jest mała,tylko 225 ludzi.Ten kraj jest mały bo tylko 56x51 km,leży niedaleko Gwatemali.
To by było na tyle,więc asimberlaźukk/do widzenia :-)
  •  

tob ris tob

Aha.

Ale nie wiem... coś więcej? Mówisz, że prezentujesz świat, a opisujesz kraj, a właściwie miasta jego. Eee?
BTW 225 to mała ludność, a 960 to już nie?
Dzień dobry :-)
  •  

Pingǐno

Tobristob, spokojnie, nowi użytkownicy nigdy nie zaczną z większym wysiłkiem.

Czekamy na więcej. Byłoby ciekawie, gdybyś podał informacje, czy miasto/kraj znajduje się na innym kontynencie? Na jakiej planecie?
Może dopracowałbyś mapy, grafy? Więcej ściślejszych informacji.
  •  

autox3

#3
Cytat: tob ris tob w Styczeń 06, 2013, 21:54:19
BTW 225 to mała ludność, a 960 to już nie?

No właśnie nie,bo kraj ma 56X51 km długośći.

--
Sorry tob ris tob ale ten kraj jest mały więc wg mnie jest dobrze a co do tego gdzie leży to w ameryce południowej niedaleko Gwatemali

Admin: Pisz staranniej. Nie odpowiadaj post pod postem, zamiast tego modyfikuj wiadomości.
  •  

tob ris tob

A kto zamieszkuje to państwo? Ludzie? Jeżeli tak, to biali? Indianie?
Tak w ogóle, czy to jest althist? Bo rozumiem, że świat jest nasz. Dobrze kminię?
Dzień dobry :-)
  •  

Pingǐno

Cytat: tob ris tob w Styczeń 07, 2013, 15:01:25
A kto zamieszkuje to państwo? Ludzie? Jeżeli tak, to biali? Indianie?
Tak w ogóle, czy to jest althist? Bo rozumiem, że świat jest nasz. Dobrze kminię?

Tob, nie tak pochopnie z nazwami, z nowymi użytkownikami. :P

althist - alternatywna historia
  •  

tob ris tob

No dobrze dobrze, już się wstrzymuję. :P
Dzień dobry :-)
  •  

autox3

#7
Cytat: tob ris tob w Styczeń 07, 2013, 15:01:25
Bo rozumiem, że świat jest nasz. Dobrze kminię?
Nareszcie załapałeś tob! :-)
  •  

tob ris tob

No wiesz... napisałeś, że prezentujesz świat... trochę to mylące.
Dzień dobry :-)
  •  

Todsmer

Cytat: tob ris tob w Styczeń 07, 2013, 18:00:35
No wiesz... napisałeś, że prezentujesz świat... trochę to mylące.
Gdzie napisał?
  •  

tob ris tob

Na początku (już zedytował).
Dzień dobry :-)
  •