Co wiecie o językach?

Zaczęty przez 1ab5o, Styczeń 24, 2013, 21:37:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Widsið

Chodzi o to, że po twojej składni nie widać zbyt dużej wiedzy o języku polskim, a zdania wyglądają tak, jakby były tłumaczone przez elektroniczny translator.
  •  

Henryk Pruthenia


1ab5o

#17
I co to jest w ogóle ta X-Sampa?

Messages fusionnés. ~~W.

Cytat: Widsið w Styczeń 24, 2013, 22:41:54
Chodzi o to, że po twojej składni nie widać zbyt dużej wiedzy o języku polskim, a zdania wyglądają tak, jakby były tłumaczone przez elektroniczny translator.
Nie! One są bardziej nieskładne.
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytat: 1ab5o w Styczeń 24, 2013, 22:43:24
I co to jest w ogóle ta X-Sampa?
lol czekaj, to ty o google nie słyszałeś? Podstawowe informacje to chyba w internecie możesz znaleźć.
The n-word
  •  

tob ris tob

A ja myślałem, że już nic nie przebije pytania Pingusia (tak, nie umiem wypowiedzieć "Pingijno") o to, co to jest PIE.
Dzień dobry :-)
  •  

1ab5o

Cytat: Aureliusz Chmielewski w Styczeń 24, 2013, 22:47:52
Cytat: 1ab5o w Styczeń 24, 2013, 22:43:24
I co to jest w ogóle ta X-Sampa?
lol czekaj, to ty o google nie słyszałeś? Podstawowe informacje to chyba w internecie możesz znaleźć.
Bo ktoś napisał, że mam nick w X-Sampie
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

Pingǐno

Cytat: tob ris tob w Styczeń 24, 2013, 22:50:38
A ja myślałem, że już nic nie przebije pytania Pingusia (tak, nie umiem wypowiedzieć "Pingijno") o to, co to jest PIE.

A co to ma do rz Bo jestem bardzo kiepski w rozpoznawaniu skrótów. :<
  •  

1ab5o

Cytat: tob ris tob w Styczeń 24, 2013, 22:50:38
A ja myślałem, że już nic nie przebije pytania Pingusia (tak, nie umiem wypowiedzieć "Pingijno") o to, co to jest PIE.
Co to za pytanie?
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

Noqa

Jabło wprowadza mnie w osłupienie. Tego stopnia, że niechże się kto przyzna, czyja to mistyfikacja. Może Pingusia, chciał pokazać, że może być gorzej.

EDIT: Nie, nie Pinguś, XSampa to dla niego zbyt subtelne.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Pingǐno

  •  

elslovako

MOJE OCZY KRWAWIĄ TYLKO NIE SAMPA
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: elslovako w Styczeń 24, 2013, 23:21:50
MOJE OCZY KRWAWIĄ TYLKO NIE SAMPA
Uverh, san gorshe rechi, nizh ta tsala sampa. Na priklad, moya latsinitsa dlya pol'skego.
Tutay dopero ochi plachan krvyan. Ale povem vam, zhe pishe sen tim navjet nenaygorey. Khotsyazh, gorey sen to juzh chita...

elslovako

Mów co chcesz, dla mnie nie ma nic gorszego niż SAMPA.

No może SAMPA zapisana Comic Sansem. Brrrrr.
  •  

Henryk Pruthenia

Hmmm, ja także nie lubię sampy... A właśnie, ktoś na tém forze lubi spamować sampą... Bodajże Gubiert, dobrze pamiętam, hm?

1ab5o

Ją też jej nie lubię, nawet nie wiem co to JEST!!!
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •