Co wiecie o językach?

Zaczęty przez 1ab5o, Styczeń 24, 2013, 21:37:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

1ab5o

Co wiecie o językach, nie tylko natlangów ale i też o swoich, również o językach programowania. Wypiszcie się tu!!!
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

Pingǐno

#1
A wiecie, że gdy złapiecie pokrywę garnka od spodu, wasze stopy zaczną pachnieć czosnkiem? Niesamowite.




BPNMSP. (Nie mam pojęcia, jak powinna brzmieć odpowiedź na pytanie, no.)
  •  

1ab5o

Nie rozumiem, o co ci chodzi?
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

Aureliusz Chmielewski

No właśnie. Wytłumacz o co chodzi?
Jeśli chodzi o natlangi - mała.
Jeśli chodzi o moje conlangi - wiem, że są słabe i nielogiczne.
Języki programowania - c++ w stopniu podstawowym i tak samo java.
Wpisałem się, o to chodziło?
The n-word
  •  

Pingǐno

Założę się, że on chciałby wiedzieć podstawowe informacje o językach, teraz i tutaj, myśląc, że wiemy, jakie informacje przydadzą się jemu.
Tak się nie da, ale da się pytać o konkretne rzeczy w dziale "Językoznawstwo"...

A może by zrobić jakiś dział dla początkujących na forum? ;p
  •  

Vilène

O natlangach wiem, że mało wiem.

O swoich conlangach wiem, że są chujowe, ale to nic dziwnego, skoro nie znam się na natlangach.

O językach programowania wiem, że C über Alles, C++ nie lubią kuce, PHP jest chujowy, a Lisp ma nawiasy :P.
  •  

1ab5o

Ja o batchu wiem dużo, o polskim, niemieckim, japońskim i angielskim też a gunjama i inne języki są w trakcie pracy.
O to tu chodzi.
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

Widsið

A jak zmierzyć, ile się wie o języku? Mogę powiedzieć, że mam szeroką wiedzę nt. norweskiego i angielskiego z tytułu studiów, a dzięki zainteresowaniom jeszcze na temat paru europejskich indo-europejskich, ale trudno powiedzieć, czy jest to "dużo" bez jakiegoś punktu odniesienia.
  •  

Todsmer

Cytat: 1ab5o w Styczeń 24, 2013, 21:54:56
Ja o batchu wiem dużo (...)
Czekaj, programujesz pliki *.bat? A strony w HTML-u programujesz?
  •  

Pingǐno

Skoro tak...
Ja trochę grzebałem się w mandaryńskim, więc cośtam o nim wiem. Pomijając słowiańskie, dzięki zainteresowaniom, poznałem się trochę w językach germańskich. ;P
Z tematyki językoznawstwa najbardziej mnie chyba kręci fonologia, chociaż wszostkio somogłosko nodol brzmio dlo mnio odontoczno.
A z programowania nie wiem nic prócz bbcode czy wikimedia. xdd
  •  

Todsmer

  •  

1ab5o

#11
Cytat: Pingǐno w Styczeń 24, 2013, 21:51:00
Założę się, że on chciałby wiedzieć podstawowe informacje o językach, teraz i tutaj, myśląc, że wiemy, jakie informacje przydadzą się jemu.
Przegrałeś zakład :-P

Messages fusionnés. ~~W.

Cytat: tqr w Styczeń 24, 2013, 22:18:42
Cytat: 1ab5o w Styczeń 24, 2013, 21:54:56
Ja o batchu wiem dużo (...)
Czekaj, programujesz pliki *.bat? A strony w HTML-u programujesz?
Oczywiście, że nie bo zrobiła mi się w PHP.
vgh.pl to ta strona na której zrobiłem swoją.
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

Pingǐno

  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytato batchu dużo wiem
hehs. Ale język programowania..

Czy to ten słynny autyzm czy coś? Jakoś mam wrażenie, że zdania które produkujesz to jakiś translator o_o
The n-word
  •  

1ab5o

Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •