פלן משרת חבן/Pulan Medinat Heban/Nowe Państwo Heban

Zaczęty przez Spiritus, Luty 17, 2013, 19:30:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

Spiritus

Dobra, muszę podreperować swój hebrajski.

Może zabrzmię, jak ignorant, ale pozostawię bez pozycji finalnych i niefinalnych.
  •  

Ghoster

[...........]
  •  

Spiritus

A coś ci w tym przeszkadza? Mi się bardziej podoba całe 'pe', zresztą to nie jest język hebrajski, tylko konłorld.
  •  

Hapana Mtu

Cytat: Spiritus w Luty 17, 2013, 21:45:15Może zabrzmię, jak ignorant, ale pozostawię bez pozycji finalnych i niefinalnych.
Trochę szkoda. Z dwoma wariantami jest ciekawiej. Chyba pośpieszyłem się z pochwałą...

Cytatﺎﻞﻟّﺍﮭ
Rzeczywiście, wygląda koszmarnie.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Ghoster

[...........]
  •  

Spiritus

Dobra, macie rację. Wróciłem do abdżadu, a końcowe literki zostają. Co teraz o tym myślicie?
  •  

Rémo

Już musieliście zniszczyć kogoś inwencję twórczą. Gratulacje!
Pozdrawiam! :)
  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytat: Rémo w Luty 18, 2013, 20:27:41
Już musieliście zniszczyć kogoś inwencję twórczą. Gratulacje!
Czyjąś inwencję twórczą? Wybacz Rémo, ale tu nie chodzi o żadną inwencję twórczą. Skoro zdecydował się używać pisma hebrajskiego, to niech chociaż wie jak się nim posługiwać. Niby jego własne zasady, ale znamy to forum i wiemy, że jeżeli coś nie jest logiczne, wyjaśnione, fajne tylko dla Ciebie to lepiej tego nie publikować* :D

*I tym sposobem ostatnim moim opublikowanym conlangiem na tym forum był mój pierwszy xD
The n-word
  •  

Rémo

Cytat: Aureliusz Chmielewski w Luty 18, 2013, 20:34:20
Cytat: Rémo w Luty 18, 2013, 20:27:41
Już musieliście zniszczyć kogoś inwencję twórczą. Gratulacje!
Czyjąś inwencję twórczą? Wybacz Rémo, ale tu nie chodzi o żadną inwencję twórczą. Skoro zdecydował się używać pisma hebrajskiego, to niech chociaż wie jak się nim posługiwać. Niby jego własne zasady, ale znamy to forum i wiemy, że jeżeli coś nie jest logiczne, wyjaśnione, fajne tylko dla Ciebie to lepiej tego nie publikować* :D

*I tym sposobem ostatnim moim opublikowanym conlangiem na tym forum był mój pierwszy xD

I takim sposobem publikowanie coś tutaj to bezsens
Pozdrawiam! :)
  •  

Spiritus

A tak BTW,to dzięki, że rozjebaliście dyskusję pisownią hebrajszczyzny...
  •  

Hapana Mtu

Cytat: Spiritus w Luty 18, 2013, 13:05:39
Dobra, macie rację. Wróciłem do abdżadu, a końcowe literki zostają. Co teraz o tym myślicie?
Jak dla mnie to, że końcowe litery zostają, to tylko tym lepiej. Z abdżadem - zależy czy lepiej oddaje strukturę języka niż wersja poprzednia. Jeśli nie, to zmiana jest moim zdaniem niepotrzebna.
Na marginesie to nikt w tym temacie nie krytykował użycia pisma hebrajskiego jako nieabdżadu, więc do kogo jest skierowany zwrot "macie rację"?

Cytat: Spiritus w Luty 18, 2013, 22:06:17
A tak BTW,to dzięki, że rozjebaliście dyskusję pisownią hebrajszczyzny...
Jeżeli offtop ci przeszkadza, to można go zawsze wydzielić.
Znowuż jeśli dzięki całej tej dyskusji o piśmie hebrajskim paru użytkowników nauczy się czegoś nowego, to nie jest ona próżna i bezsensowa. To forum między innymi temu służy (w każdym razie ja na tym polu bardzo dużo mu zawdzięczam).

A biadoleń pod tytułem "niszczenie inwencji twórczej" komentować nie będę. Ja publikuję straszne noobstwa i dziwactwa dla własnej jedynie przyjemności i jakoś nic mi się nie dzieje, wy też możecie.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •