Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

zavadzky

  •  

Pingǐno

  •  

Henryk Pruthenia

No nie słownie raz. Został jeszcze zmieniona nazwa tematu o WTF lingwistycznym.
Dwa razy. Gdyby to było raz, to bym na to szczał. A tak to robisz jakąś tradycję.

Canis

Ja nadal nie widzę, o co halo. Jakby przestawił działy, wyjebał połowę tematów i zmienił niewinnym avatary na "kij ci w oko nubie <ok> hehe" to byłoby się czym przejmować. Dawno chyba nie było porządnego dramatu.
  •  

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 30, 2011, 17:33:55
No nie słownie raz. Został jeszcze zmieniona nazwa tematu o WTF lingwistycznym.
Tak, na moją prośbę, bo to ja założyłem oryginalny temat. Zresztą, już dałem sobie spokój nawet z prośbą o przeniesienie do działu ,,Inne", gdzie lepiej pasuje.
  •  

Henryk Pruthenia

Wiesz, ale niektóre tematy, które były na starym forum, na nowym mają inną nazwę. Nie chodzi mi o to, że mi zmienił nazwę dla tego tematu. Bardziej chodzi o to, że robi to "bo ktoś tak chce i się innych nie pyta". Możesz być pewny, że gdyby się mnie spytano, to odpowiedzią było "Tak". A nie zabawa w pana i władcę...
Nowe forum, nowe nazwy. Tu przecież panuje anarachja a nie tradycjonistyczny konserwatyzm. :D

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 30, 2011, 17:56:21Tu przecież panuje anarachja a nie tradycjonistyczny konserwatyzm. :D
No i dlatego organ wykonawczy zmienił nazwę tematu na wniosek jednego z członków wspólnoty, przy braku sprzeciwu ze strony całego kolektywu. Nie widzę tu nic faszystowskiego.
  •  

zavadzky

Ale dla zasady - dostał panel administracyjny, zaczął się nim bawić, to już chyba go dyskwalifikuje jako 'regenta'...
  •  

Henryk Pruthenia

I przy braku zgody autora tematu.
Zapomniałeś tylko dodać. :D
Z resztą, kończmy temat — było, minęło.

Pingǐno

Jezus, ale wy się głupotami przejmujecie. ;D
  •  

Henryk Pruthenia

A ten komentarz był potrzebny (proszę o usunięcie tego posta i posta Pingijna)

Mścisław Bożydar

Poguś, jakby komuś się chciało usunąć wszystkkie niepotrzebne posty, to by trzeba było usunąć 80% postów z ostatnich kilku dni.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

ale
Cytat: Pingijno w Sierpień 30, 2011, 18:43:18
Jezus, ale wy się głupotami przejmujecie. ;D
on ma rację. Na razie to ja widzę tylko głupoty. Nie wiem co wy macie do Felesa.
  •  

Ghoster

#463
[...........]
  •  

Fanael

  •