Zarządzanie forum > Przywitalnia - dla nowych

Witam zaciekle

(1/2) > >>

Yenzor:
Siemaneczko, językowe świry. Wracam do was, kochani, po 4 latach xd Być może pamiętacie niejakiego Jątrzeniota - to byłem ja. Stworzyłem nowe konto, bo tamto miałem założone na starym mailu, do którego nie pamiętam hasła. Ostatnio wróciłem do językotwórstwa, robię sobie słowiański althistowy konlanżek (będący duchowym spadkobiercą wieleckiego), w związku z czym pojawiają mi się pytania, na które mam nadzieję znaleźć tu odpowiedzi. No i pewnie podzielę się z wami efektami mojej pracy.

Kazimierz:
No to witamy z powrotem!

Canis:

--- Cytat: Yenzor w Maj 12, 2020, 22:39:59 ---Siemaneczko, językowe świry. Wracam do was, kochani, po 4 latach xd Być może pamiętacie niejakiego Jątrzeniota - to byłem ja. Stworzyłem nowe konto, bo tamto miałem założone na starym mailu, do którego nie pamiętam hasła. Ostatnio wróciłem do językotwórstwa, robię sobie słowiański althistowy konlanżek (będący duchowym spadkobiercą wieleckiego), w związku z czym pojawiają mi się pytania, na które mam nadzieję znaleźć tu odpowiedzi. No i pewnie podzielę się z wami efektami mojej pracy.

--- Koniec cytatu ---
Nie pamiętam cię.

Ale witam ponownie!

Emil:
No to witam na pokładzie.

Borlach:
I ja również!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...