Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 02, 2012, 19:01:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

tob ris tob

Bo jest (czemu nie przeszkadza fakt, że IE jest najpopularniejszą przeglądarką internetową).
Dzień dobry :-)
  •  

Tuktun

#496
Cytat: Ghoster w Sierpień 31, 2012, 12:26:04
A myślałem, że paint wśród programów graficznych jest jak explorer wśród przeglądarek...
W sensie, że jest taki problematyczny i denerwujący? Poza tym, czy coś jest źle na mojej mapie? I jeśli nikomu nie przeszkadzają te kraje, którem zajął, to moglibyście zaktualizować mapę ogólną, żeby moje kraje też tam były?
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Pingǐno

#497
Mi tam nie przeszkadza. Zaktualizuję.

EDIT: @Kmitko, zaznaczyłem obszary dokoła na razie jako twoje, bo nie wiedziałem jak je zaznaczyć. ._.
  •  

Tuktun

Ej! Sam jesteś Potateos!!! Czy to, że robi błąd pisząc mój nick, to nie jest dowód, że nie jestem jego multi? Poza tym najpierw narzekasz, że za długi nick, a jak napisałem skrótem, to mi poprawiasz na pełen. A i mam pytanie: jak to jest świat, to życie musi się toczyć. Jak to zrobimy (nadal uważam, że najlepszy jest pomysł z agencją prasową)? W sensie to ma być projekt polegający na tym, że są jakieś kraje, ładnie poopisywane, są do nich języki i nic się tam nie dzieje czy może mieszkańcy świata mają tworzyć historię?  ;-D
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Pingǐno

#499
Jezu, nie krzycz.
Przepraszam, zara zmienię. :P
EDIT: jużu

CytatA i mam pytanie: jak to jest świat, to życie musi się toczyć. Jak to zrobimy (nadal uważam, że najlepszy jest pomysł z agencją prasową)? W sensie to ma być projekt polegający na tym, że są jakieś kraje, ładnie poopisywane, są do nich języki i nic się tam nie dzieje czy może mieszkańcy świata mają tworzyć historię?  ;-D
Nó pewnie tak, osobiście nie chciałbym jakiejś szarej atmosfery. ;P
Opisujemy historię, informujemy o jakichś zdarzeniach... itt.
  •  

Tuktun

A gdzie informować? I kiedy początek? Od razu?  ;-D
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Pingǐno

Cytat: Lord of the Potatoes w Wrzesień 01, 2012, 00:13:59
A gdzie informować? I kiedy początek? Od razu?  ;-D
Początku nie ma, lecz koniec będzie. :>
Ja, na razie, nie mam czasu i pewnie będę go mieć mało, bo liceum.
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Lord of the Potatoes w Sierpień 31, 2012, 20:30:07Czy to, że robi błąd pisząc mój nick, to nie jest dowód, że nie jestem jego multi?
On chce was zmylić. Nie dajcie się mu...

spitygniew

Witam po dłuższej przerwie i zaznaczam że nie porzuciłem projektu, a ostatnio zacząłem wreszcie obmyślać moje kraje, więc przypominam łagodnie, który teren jest mój. I mam nadzieję, że nikt go nie przęjął...
P.S. To prawda.
  •  

Todsmer

Tu masz aktualne mapy itp, chyba Ci Ulf przejął jedno państwo :)
  •  

Tuktun

Mam pytanie - można mieć komunistyczne państwo?
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Todsmer

Oj, komunizm to dużo później niż XVIII. Ale rewolucyjne (rządzone przez chłopów na przykład, albo jak we Francji) jak najbardziej.
  •  

Tuktun

Nie, to mnie nie interesuje. Wiem, że komunizm był później, ale wydawało mi się, że coś takiego może być wyjątkiem. Dobra, a dyktatura?
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Pingǐno

Dyktatura już prędzej, I seem.
  •  

kmitko

Cytat: Lord of the Potatoes w Wrzesień 08, 2012, 13:55:13
Nie, to mnie nie interesuje. Wiem, że komunizm był później, ale wydawało mi się, że coś takiego może być wyjątkiem.

Sam komunizm był później, ale może wystarczy ci zwycięska rewolucja Diggerów?
Bug, humor i obczyzna.
  •