Wita putek

Zaczęty przez putek, Maj 13, 2015, 18:41:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

putek

Witam wszystkich  :-P

Lingwistyką i językotwórstwem interesuję się już od jakiegoś czasu, do czego przycisnęła mnie chęć poszerzania horyzontów, a także zwykła ciekawość. Jest to bardziej hobby niż coś, co się łączy z tym, co planuję robić w przyszłości. ;) Szczególnie interesują mnie języki germańskie i skandynawskie.

Mimo, że parę conlangów zaczynało się już pojawiać na moim koncie (żadne z nich nie przeszły próby czasu, bo albo mi się nie podobały albo mało było w nich oryginalności), to nadal stawiam niemrawe kroki w tej dziedzinie. Aktualnie pracuję nad drugim moim tak poważnym i zaplanowanym conlangiem. Ale zobaczymy jak to będzie. :)

Ciekawa jestem jak dużo jest tutaj kobiet, które mają takie zainteresowania :D
  •  

Hapana Mtu

Ahoj, kamratko! Witam na pokładzie naszej starej, rozklekotanej, ale wciąż wesoło podrygującej wśród spienionych morskich fal conlangerskiej łajby. ORP Conlanger znany jest z tego, że pod jego banderą panuje dość specyficzny mikroklimat forumoanarchii. Mam nadzieję, że szybko odnajdziesz się tutaj i zadomowisz.
CytatCiekawa jestem jak dużo jest tutaj kobiet, które mają takie zainteresowania :D
Właśnie niewiele niestety. A te, które się zjawiają, zwykle nie zakotwiczają tutaj na dłużej.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Caraig

Witaj :D
Ja się tu bardzo szybko zadomowiłem, mam nadzieję, że Tobie też się tu spodoba :)
  •  

Spiritus

Szczynść Boże.

Mam nadzieję, że jakoś się tutaj zaaklimatyzujesz. Tylko otwórz okno, bo z powodu ichniejszego klimatu czasem trochę capi gównoburzą.
  •  

Dynozaur

#4
Pierwsze skojarzenie - Putek - Kiciputek.

Ale mam nadzieję, że jest błędne xD

No, w każdym razie, witaj, nowa marto! Obyś została tu jak najdłużej (o ile nie jesteś kolejnym trollkotem), bo to panujące tutaj gejparty już nas wszystkich dawno znużyło.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

putek

Cytat: Dynozaur w Maj 16, 2015, 12:32:17
Pierwsze skojarzenie - Putek - Kiciputek.

Ale mam nadzieję, że jest błędne xD
Nie wiem, o co chodzi z kiciputkiem, ale "putek" to coś, co przypadkowo przyszło mi do głowy :D

Cytat: Dynozaur w Maj 16, 2015, 12:32:17
No, w każdym razie, witaj, nowa marto! Obyś została tu jak najdłużej (o ile nie jesteś kolejnym trollkotem), bo to panujące tutaj gejparty już nas wszystkich dawno znużyło.
Marto? :D Rozumiem, że zagęszczenie kobiet w stosunku do mężczyzn jest tutaj niewielkie :)
  •  

Canis

http://jezykotw.webd.pl/wiki/Marta
Miejscowy mem. Swego czasu większość dziewcząt, jaka tu przychodziła, miało na imię "Marta". Stąd Marta = kobieta. Kobiet mamy tu co kot napłakał, przychodzą, witają się, i odchodzą. Chcielibyśmy, by to się wreszcie zmieniło, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że nic na siłę.

Miłego pobytu!
  •  

Dynozaur

Cytat: putek w Maj 16, 2015, 13:06:17Nie wiem, o co chodzi z kiciputkiem, ale "putek" to coś, co przypadkowo przyszło mi do głowy :D

To taka lewacka rysowniczka z Lublina. Nie poradzam czytać jej tworów - może nienaganne graficznie, ale ich treść daje raka.

Cytat: putek w Maj 16, 2015, 13:06:17Marto? :D Rozumiem, że zagęszczenie kobiet w stosunku do mężczyzn jest tutaj niewielkie :)

Cóż...
Chociaż nie wiem, czy ten artykuł coś Ci przejaśni, bo jest napisany "po naszemu". W każdym razie, chodzi z grubsza o to, że jeśli na tym forze pojawiała się jakaś kobieta (zwłaszcza w tych dawniejszych czasach), to najpewniej miała na imię Marta. Co oczywiście stało się powodem niezliczonych żartów, zrozumiałych tylko dla naszej społeczności.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Hapana Mtu

Cytat: putek w Maj 16, 2015, 13:06:17
Cytat: Dynozaur w Maj 16, 2015, 12:32:17
Pierwsze skojarzenie - Putek - Kiciputek.

Ale mam nadzieję, że jest błędne xD
Nie wiem, o co chodzi z kiciputkiem, ale "putek" to coś, co przypadkowo przyszło mi do głowy :D
Ja planowałem nazwać swój nowy świat Putak. Ale chyba poszukam innej nazwy.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Dynozaur

Była marta...
...i nie ma marty.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •