Kienau

Zaczęty przez jasnysfinks, Luty 18, 2012, 10:48:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

jasnysfinks

Zapraszam do zapoznania się z moim językiem kienau

Słownik: http://www.jasnysfinks.grejt.pl/jezyki/slowniki/kienau.html

Canis

Co ma ahtialańskie "kienau" do tego?
  •  

jasnysfinks

Nic tylko nazwa i tyle znaczy to co i w ahtialańskim. W gramatyce nie ma ani jednego elementu ahtialańskiego A słownik widziałeś?

Canis

Po co bierzesz słowo na "język" z ahtialańskiego (dawne "kienau", obecnie "kínau")? Czyżby ten conlang był tak mierny, że nie ma własnego słowa na to tylko bez uzasadnienia czerpie z innych conlangów?
  •  

jasnysfinks

Mierny to on nie jest ma interesującą gramatykę: ergatywny, reduplikacja pierwszej sylaby w pl. rzeczownika i aspekcie dokonanym czasownika brak czasów, 5 przypadków, żaden z polszczyzny

Canis

Ale jest bardzo mierny w leksyce, co z tym zrobisz?
  •  

jasnysfinks

30 słów to obowiązujący aktualnie słownik alfabetyczny, prócz tego są jeszcze  słówka które tam nie weszły bo muszą być uporządkowanej najpierw alfabetycznie w brulionie. Chyba, ze tobie chodzi o jakość słówek? Ja nie widzę w nich nic złego

Hapana Mtu

Cytat: jasnysfinks w Luty 18, 2012, 11:27:58
Chyba, ze tobie chodzi o jakość słówek? Ja nie widzę w nich nic złego
Panierowany polski z domieszką włoszczyzny, w sosie luźnoskojarzeniowym, mniam....

Przy słowie Lepiej chodzi o stopień wyższy od przymiotnika dobrze czy o gatunek literacki?
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

jasnysfinks

o gatunek literacki

Vilène

Cytat: jasnysfinks w Luty 18, 2012, 10:48:55
Zapraszam do zapoznania się z moim językiem kienau

Słownik: http://www.jasnysfinks.grejt.pl/jezyki/slowniki/kienau.html
Przyznaj się, jasnysfinks, do kurwy nędzy wreszcie: ty po prostu TROLLUJESZ ciągle. Bo innego wytłumaczenia dla słów typu "kienau", "musk", czy "dupnik" nie widzę.
  •  

Canis

Na to wygląda. Inaczej dałby własne słowo zamiast używać przetworów natlangowych.
  •  

Aureliusz Chmielewski

Skoro twoje języki nie są wzorowane na żadnych, to skąd się wziął klep czy dupnik? xD Bo jak rozumiem słownictwo także się do tego zalicza?
The n-word
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Luty 18, 2012, 17:13:37
Na to wygląda. Inaczej dałby własne słowo zamiast używać przetworów natlangowych.
Banana mu daj. I powód jest, nie próbuj się wykręcać: plagiat...
  •  

Feles

Ode mnie dostaje +100.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

O kurwa.
Popieram zdanie Vilena...
A nie.
Wracajcie.
To Wilen wpadł na ten sam pomysł co ja... Achm.

Czy nie możecie dać po prostu na "Ignoruj" jak ja i nie widzieć jego postów? Ahm?