Menu główne

WikiKyon

Zaczęty przez Canis, Luty 17, 2016, 22:27:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

Borlach

O, dzięki wielkie! Pomogło :D
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Widsið

Uporządkowałem kategorie - starajcie się ich nie dublować, nie przypisujcie rzeczy do kategorii i podkategorii jednocześnie, i pamiętajcie, że można poprawić domyślne sortowanie. Dla przykładu: "język olseski", "język nuaryjski" i "język qin" wszystkie domyślnie będą pod "J", chyba że zapiszemy to tak: [[Kategoria:Języki Kyonu|Olseski]]. [[Kategoria:Języki Kyonu|Nuaryjski]]. [[Kategoria:Języki Kyonu|Qin]] - każdy wtedy wyląduje pod właściwą literą.
  •  

Henryk Pruthenia

Lepsze jest wrogiem dobrego - przekonałem się o tym właśnie przed chwilą. Chciałem przeskoczyć, tak jak zawsze, za pomocą kategorii do głównego artykułu o Kyonie. I nie ma. Mamy za to kategorię "Państwa Kyonu". Oj, a teraz dalej nie ma Kyonu. Jest "Geografia Kyonu". To dalej, wreszcie jest, mamy Kyon! Rozumiem chęć uporządkowania, ale nie było to jakoś konieczne - aby znaleźć np. trzy artykuły, które są zależne od siebie, np. J. Nuaryjski, Nuaria, Religa Nuaryjska - można było to zrobić prawie od ręki w głównej kategorii trzema kliknięciami - teraz trzeba szukać po kategoriach.
Lepsze jest wrogiem dobrego.

Todsmer

Trzeba wtedy dodać kategorię "Nuaria" i problem z głowy.
  •  

Henryk Pruthenia

I tak z każdym państwem... I to problemik! Ale cóż, to tylko biadolenie. Wszak porządek musi być!

Pluur

Nie wiem czy to takie uporządkowanie.
  •  

Widsið

Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 22, 2017, 11:37:49
Lepsze jest wrogiem dobrego - przekonałem się o tym właśnie przed chwilą. Chciałem przeskoczyć, tak jak zawsze, za pomocą kategorii do głównego artykułu o Kyonie. I nie ma. Mamy za to kategorię "Państwa Kyonu". Oj, a teraz dalej nie ma Kyonu. Jest "Geografia Kyonu". To dalej, wreszcie jest, mamy Kyon! Rozumiem chęć uporządkowania, ale nie było to jakoś konieczne - aby znaleźć np. trzy artykuły, które są zależne od siebie, np. J. Nuaryjski, Nuaria, Religa Nuaryjska - można było to zrobić prawie od ręki w głównej kategorii trzema kliknięciami - teraz trzeba szukać po kategoriach.
Lepsze jest wrogiem dobrego.
Wygodniejsze od kategorii - i inaczej niż one, do tego celu stworzone - są przecież szablony nawigacyjne
  •  

Henryk Pruthenia

Ale właśnie nie potrafię rozgryźć ich tworzenia :(

Widsið

Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 23, 2017, 14:40:08
Ale właśnie nie potrafię rozgryźć ich tworzenia :(
Możesz skorzystać z szablonu {{Uniwersalny szablon nawigacyjny}}, tak jak ja to zrobiłem w nowym szablonie z państwami. Póki co nie mam na to czasu, ale na dniach postaram się go trochę ulepszyć.
  •  

Henryk Pruthenia

Dzięki. Kiedyś próbowałem zrobić taki szablon, ale były z tym same problemy i porzuciłem to już dawno, dawno temu.

A szablon z państwami ładny!

Henryk Pruthenia

Jak zrobić, by niewypełniona część szablonu nie pokazywała się?

Widsið

Wpisz parametr i zostaw pusty.
  •  

Henryk Pruthenia


Úlfurinn

Dlaczego po moja zmiana na mapie państw Kyonu nie działa? ;_;
smrt zidum
  •  

Henryk Pruthenia

Odśwież. To wina keszu tylko. Można to wyłączyć w ustawieniach użytkownika na wikipedyji.