Co z moderatorstwem?

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Sierpień 15, 2011, 22:13:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

#165
Usuwanie tematów zajeżdżałoby faszyzmem, nie sądzisz? Właściwie to można tylko zachęcać i dawać przykład. Każdy komu zależy na poziomie polskiego conlangingu zdaje sobie sprawę z tego, że w dziedzinie slavlangów siągnęlismy poziom ekspert i musimy iść do przodu. Poza tym zależy mi raczej na rozwoju, a wlepianie warnów może tylko zniechęcić.

Przekierowanie uwagi można stymulować projektami grupowymi, współzawodnictwem itp.

Do nowoupotrzebnictwa nie trzba tytułu moderatora, ale do usunięcia własnego konta na forum już tak :P No przyznaj się że o to Ci chodzi ^^'

Poza tym, wydaje mi się, że jako użytkownik jesteś zbyt... "niestabilny", tzn. ciężko przewidzieć Twoje zachowanie, pomijając fakt że będzie miało na celu zwrócenie na Ciebie uwagi i wywołanie zamętu.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilène

Cytat: Mścisław Kulmatycki w Grudzień 06, 2011, 19:59:16Właściwie to można tylko zachęcać i dawać przykład.
Rozumiem, że chodzi ci o to, że robienie tego na stanowisku moderatora skutkuje większym autorytetem?

CytatDo nowoupotrzebnictwa nie trzba tytułu moderatora, ale do usunięcia własnego konta na forum już tak :P No przyznaj się że o to Ci chodzi ^^'
Nie. Ale jak ktoś mnie poprosi o usunięcie jego konta, to ja bez problemu je mu usunę.

CytatPoza tym, wydaje mi się, że jako użytkownik jesteś zbyt... "niestabilny", tzn. ciężko przewidzieć Twoje zachowanie
Pełniłem już funkcję administratora na wiki, i jakoś tam myślę, że nie można było mi zarzucić wtedy niestabilności. No dobra – raz zrezygnowałem, ale to tylko dlatego, że przez ówczesne wydarzenia uznałem, że nie byłbym w stanie pełnić tej funkcji z utrzymaniem bezstronności i obiektywizmu.
  •  

Mścisław Bożydar

Odniosłeś się do tych najbardziej ogólnikowych zdań. Widzę że trafiłem na prawdziwego demagoga :D Fajnie, będzie więcej zabawy.
Canis, kiedy ogłosisz światu kto będzie nowym modem?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Feles

CytatNie. Ale jak ktoś mnie poprosi o usunięcie jego konta, to ja bez problemu je mu usunę.
Jako moderator. :-D

Dobra, i tak popieram Viléna.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilène

Cytat: Fēlēs w Grudzień 06, 2011, 20:34:49
Jako moderator. :-D
A nie można? Przecież zavadzky miał tylko moderatora, a udało mu się samemu sobie usunąć...

Cytat: Mścisław Kulmatycki w Grudzień 06, 2011, 20:17:07Fajnie, będzie więcej zabawy.
A może zrobimy na IRC-u debatę wyborczą? Będzie jeszcze więcej, a będę musiał się odnieść do zdań bardziej szczególnikowych :P. Chociaż z drugiej strony, może lepiej nie zajmować sobie tym czasu, bo i tak wiadomo, że na moderatorstwo żadnych szans nie mam.

Cytat: Mścisław Kulmatycki w Grudzień 06, 2011, 20:37:01
To może ankieta?
Może lepiej nie, jeszcze się zdołuję wynikami ;/.
  •  

Feles

Cytat: Ⓐ Vilén w Grudzień 06, 2011, 20:41:16A nie można? Przecież zavadzky miał tylko moderatora, a udało mu się samemu sobie usunąć...
Nie wiem, też mam opcję usunięcia swojego konta, ale tylko swojego.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

#172
Nowego moda ogłoszę w ten weekend, chyba że wyjadę do Poznania (może tak się zdarzyć, choć coraz bardziej w to wątpię...).

Swoją drogą, podoba mi się debata odnośnie podejścia do forum między wami. Zdajecie sobie sprawę z tego, że mod wykonuje całą masę brudnej roboty? Nie, nie chodzi o usuwanie postów. Chodzi o przerywanie kłótni w dyplomatyczny sposób, bez żadnych negatywnych odczuć z niczyjej strony. To trudne, bo czasem trzeba brać furię na siebie.

Mi się podoba pomysł deslawizacji, ale po prawdzie, za zrealizowanie tej Utopii odpowiada społeczność, a nie mod... a społeczność robi co chce, bo a) anarchia b) od tego to forum jest. Nazwijcie mnie schizofrenikiem, ale: jako użytkownik zawsze powtarzam, że nadmiar slavlangów to męski organ rozrodczy, ale jako administrator nigdy tego nie powiem, bo slavlangi jak najbardziej mieszczą się w tematyce forum...

Natomiast offtop to rak. Granice dobrego smaku zostały przekroczone już dawno, jeszcze na fora.pl. Pora na rewolucję kulturową, hehehe.
  •  

Mścisław Bożydar

Ta. Doświadczenie użytkownicze na kilku forach pokazuje, że mod to zawsze "ten zuy" :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

No to prawda w sumie xD Ale co z tym niby zrobić?
  •  

Henryk Pruthenia

A jeśli będzie to jeszcze Ciupak, to to dopiero satana może się schować.

Vilène

Cytat: Canis w Grudzień 06, 2011, 21:57:31Zdajecie sobie sprawę z tego, że mod wykonuje całą masę brudnej roboty?
Oczywiście.

CytatNatomiast offtop to rak. Granice dobrego smaku zostały przekroczone już dawno, jeszcze na fora.pl. Pora na rewolucję kulturową, hehehe.
Cholera, czyli nie mam szans ;/.
  •  

Canis

  •  

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Feles

Canis przygotuje quiz ze znajomości Labiryntu zaświatów?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •