Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Cytat: ★ Vilén w Sierpień 27, 2012, 00:03:54
Tak to jest, jak się wybiera bëlejaki serwer.
To nie wina serwera (mam SMF 2 na innym serwerze też), tylko na 90% jednego z dodatków, który nie działał... po odinstalowaniu zrobiło się takie właśnie jajo, z którym mam nikłe pojęcie, co robić.
  •  

Ghoster

#31
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia

Na Mozilli tak samo, jest to zachowane. W ogóle, był jakiś dziwny okres, że mimo dużéj prędkości wyskakiwało coś, co tłumacząc na polski znaczy chyba "czas oczekiwania ładowania się minął" i wyłącza a na reszcie nie...
Dziwne.

Pingǐno

To prawda, mi też często się psuje, ale w tej chwili jest całkiem dobrze. (Używę Ogniolisę)

I przez dłuższy czas nie dało się wejść o tutaj... chyba moja wina, bo to ja głównie wpychałem tyle grafiki. xD
  •  

Noqa

Gorzej jeśli zachachmęcisz i stracisz możliwość wrócenia do strony z której pisałeś posta. Ja np. często po "wysłaniu" robię wsteczwstecz i tak wracam do przeglądania forum. Wtedy pamięć przepada
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Henryk Pruthenia

To zmień nawyki... Tak jest lepiéj. Ja zawsze idę w przód :D

Fanael

#36
Dlatego też dłuższe posty pisze się w vimie, a później się tylko kopiuje. Można też w innym edytorze, ale po co inny edytor, jeśli jest vim? :P

Cytat: Canis w Sierpień 27, 2012, 08:09:54
Cytat: ★ Vilén w Sierpień 27, 2012, 00:03:54
Tak to jest, jak się wybiera bëlejaki serwer.
To nie wina serwera (mam SMF 2 na innym serwerze też), tylko na 90% jednego z dodatków, który nie działał... po odinstalowaniu zrobiło się takie właśnie jajo, z którym mam nikłe pojęcie, co robić.
Wiki też kiepsko chodzi. To już raczej nie jest wina dodatku do SMF.
  •  

Feles

Ja tam piszę normalnie, w przeglądarce (Transliterator <3), jak coś ważniejszego, to przed wysłaniem kopiuję do schowka.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Cytat: Fanael w Sierpień 28, 2012, 02:21:49
Cytat: Canis w Sierpień 27, 2012, 08:09:54
Cytat: ★ Vilén w Sierpień 27, 2012, 00:03:54
Tak to jest, jak się wybiera bëlejaki serwer.
To nie wina serwera (mam SMF 2 na innym serwerze też), tylko na 90% jednego z dodatków, który nie działał... po odinstalowaniu zrobiło się takie właśnie jajo, z którym mam nikłe pojęcie, co robić.
Wiki też kiepsko chodzi. To już raczej nie jest wina dodatku do SMF.
O, a to jest dla mnie nowość. Co się z nim dzieje?
  •  

Feles

To samo się działo, co z forum: 404 Not Found.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Cytat: Feles w Sierpień 28, 2012, 13:59:48
To samo się działo, co z forum: 404 Not Found.
Wiem o jakimś randomowym błędzie, a o 404 nie. Z tym, że na innym serwie słyszałem też o takich failach. Popytam webd.pl o co chodzi i co z tym zrobić.
  •  

Silmethúlë

Takich tematów jak ten o języku chuj się nie zamyka, tylko się je wywala. Zamyka się tematy, w których trudno coś sensownego dodać, ale mają jakieś wartościowe informacje. Co wartego zachowania jest w tamtym temacie, Felesie?
  •  

Ghoster

#42
[...........]
  •  

Feles

Informacja, by nie powielać takich żartów w przyszłości.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Silmethúlë

Nie, informacją, by nie robić takich żartów byłby ich brak, nie istnienie jako tematy zamknięte. Zamykając takie rzeczy można zasyfić forum, w dawnych czasach widziałem takie, ponad połowa tematów to był jakiś niepotrzebny spam, który zamykano zamiast wyrzucać.
  •