Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Btw wiecie, że da się pochwalić post w Innych?
  •  

Noqa

Zmianą adresu linka, tj. podstawieniem numeru posta w Innych?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Todsmer

Tak. A tak to nie powinno działać, bo to nie pierwszy raz, kiedy blokowanie czegoś na forum polega tylko na niewyświetlaniu linka - bo kiedyś można było się dostać do "usuniętych" tematów w podobny sposób. Zastanawia mnie tylko, do ilu funkcji forum można się dostać w ten sposób, może admina też można sobie dać? :P

Tak się składa, że mam testowe forum SMF na serwerze, popróbuję, i dam znać Felesowi, jeśli coś z tego by wyszło.
  •  

Dynozaur

Lól, rzeczywiście. Szkoda, że nie można w ten sposób chwalić własnych postów...
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Pingǐno

Cytat: Dynozaur w Październik 25, 2012, 23:11:05
Lól, rzeczywiście. Szkoda, że nie można w ten sposób chwalić własnych postów...
Egoizm jest dla frajeruf

  •  

Feles

Coś mię ręka świerzbi, coby pousuwać z Innych pochwały już istniejące...
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

spitygniew

A właściwie dlaczego w Innych nie wolno chwalić??????!!!!!!!

Już dawno chciałem o to zapytać...
P.S. To prawda.
  •  

Feles

Przez ich nadużywanie na pojawiające się tam wszelkiego rodzaju randumowe posty.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Mam takie pytanko: gdy wyskakuje ten cały magijny błąd (ciekawe, że on nie ma jeszcze swojego artykułu na wiki :D ), to co tam jest napisane? Bo ja zawsze od razu ładuję znowu stronę, i to znika, a jestem ciekaw.

Feles

Cytat: Henryk Pruthenia w Grudzień 22, 2012, 19:23:11
Mam takie pytanko: gdy wyskakuje ten cały magijny błąd (ciekawe, że on nie ma jeszcze swojego artykułu na wiki :D ), to co tam jest napisane? Bo ja zawsze od razu ładuję znowu stronę, i to znika, a jestem ciekaw.
Mniej więcej to, że forum chciało sobie coś podebrać z cache'u, ale nic tam nie znalazło i się zdziwiło.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Spoko...
Nie wiém czemu, ale forma, jaką to przekazałeś, bawi mię :D

spitygniew

Cytat: Feles muribus w Grudzień 27, 2012, 22:24:18
Mniej więcej to, że forum chciało sobie coś podebrać z cache'u, ale nic tam nie znalazło i się zdziwiło.
Eee, a ja wciąż nic nie rozumiem...
P.S. To prawda.
  •  

Wedyowisz


Cytat: Sygnaturka FelesaZalew chrześcijaństwa zaserwowany nam na słowiańskie święta przez Niemców, papiestwo i czeską księżniczkę nie przestaje dziwić. To jest wpisane w ich ideologię i postrzeganie świata.

?? Mam cichą nadzieję, że Palikot nie przerzucił się teraz na rodzimowierstwo.

Cytat: Sygnaturka spitegoWarning: require(/home/jezykotw/public_html/f/cache/data_1c31432ed95eed9b0322f8a282b7f54a-SMF-modSettings.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/jezykotw/public_html/f/Sources/Load.php on line 2710

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/jezykotw/public_html/f/cache/data_1c31432ed95eed9b0322f8a282b7f54a-SMF-modSettings.php' (include_path='.') in /home/jezykotw/public_html/f/Sources/Load.php on line 2710

Pajezja.

Cytat: Feles muribusSMF nie lubi znaków z wyższych "płaszczyzn" Unikodu.

Ostatnio zauważyłem, że gdy próbuję pisać w alfabecie deseret, to też się tak dzieje. Nie pobryluję angielskim.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Feles

CytatOstatnio zauważyłem, że gdy próbuję pisać w alfabecie deseret, to też się tak dzieje. Nie pobryluję angielskim.
Pytałem na forum SMF, ale tam również nie wiedzą, co na to poradzić.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

żuwaczky

Kurwa, naprawdę Ciupak musi znowu szafować swastą?
  •