Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pingǐno

  •  

Vilène

#76
Cytat: żuwaczky w Grudzień 29, 2012, 14:55:49
Kurwa, naprawdę Ciupak musi znowu szafować swastą?
Nie podoba ci się coś, Żydu? ^^

PS. No ale no dobra, zmieniam to na kompromis, który na pewno wszystkich urazi nikogo tu nie urazi – trzy symbole używane niegdyś przez reżimy totalitarne w jednym użytkowniku.
  •  

spitygniew

Cytat: $ Vilén w Grudzień 29, 2012, 15:15:56
PS. No ale no dobra, zmieniam to na kompromis, który na pewno wszystkich urazi nikogo tu nie urazi – trzy symbole używane niegdyś przez reżimy totalitarne w jednym użytkowniku.
Nazistowska swasta w awku, $ymbol Kap-Eh-Taalu w nicku, a to trzecie? Że Perón?...
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Grudzień 29, 2012, 15:49:17
Nazistowska swasta w awku, $ymbol Kap-Eh-Taalu w nicku, a to trzecie? Że Perón?...
Że Stalín.

A poza tym nie nazistowska, tylko japońska.
  •  

Feles

Ja tam nadal widzę w nicku swaśkę. :(

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

żuwaczky

LOL, znowu wychodzę na jedynego, którego to razi, i zaraz padnie "zawadzki ty się nie znasz swastyka to symbol słońca ludu hinduskiego celtyckiego i chujwiejeszczejakiego ignorancie jebać cię :///"

Ciężko być trollem rozsądku.
  •  

Vilène

Cytat: żuwaczky w Grudzień 29, 2012, 22:36:56
LOL, znowu wychodzę na jedynego, którego to razi, i zaraz padnie "zawadzki ty się nie znasz swastyka to symbol słońca ludu hinduskiego celtyckiego i chujwiejeszczejakiego ignorancie jebać cię :///"
No dobra, zaraz to zmienię na tekst ,,tu był symbol religijny, ale kazali mi go usunąć".
  •  

Widsið

Wy tu jak zwykle o pierdołach w rodzaju kto ma głupszy nick, tymczasem napotkałem dziś nowy rodzaj błędu. Otóż Chrome co jakiś czas obwieszcza mi: "Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną jezykotw.webd.pl" i sugueruje przekierowanie na webd.pl. Co znowu zostało napsute?
  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytat: Widsið w Grudzień 30, 2012, 15:30:15
Wy tu jak zwykle o pierdołach w rodzaju kto ma głupszy nick, tymczasem napotkałem dziś nowy rodzaj błędu. Otóż Chrome co jakiś czas obwieszcza mi: "Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną jezykotw.webd.pl" i sugueruje przekierowanie na webd.pl. Co znowu zostało napsute?
Same here.
The n-word
  •  

Fanael

Wiadomość z ostatniej chwili: webd.pl jednak nie ma 160% uptime'u.
  •  

CookieMonster93

U mnie też ciągle to samo... również Google Chrome.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

spitygniew

Ja też mimo że Chrome'a nie używam, więc to nie wina przeglądarki... A tego, że zamieniliście KUPĘ na DUPĘ! Od samego początku mówiłem, że przenosiny forum to zły pomysł, i teraz macie...
P.S. To prawda.
  •  

tob ris tob

A ja też korzystam z Chrome'a i nic takiego się nie dzieje.
Dzień dobry :-)
  •  

Pluur

U mnie też się zacina forum, i dość długo ładuje, często też występuje że nie można się połączyć z siecią :(

Przy wysyłaniu wiadomości zawsze to samo -,-
  •  

Wedyowisz

Również od wczoraj mam takie objawy: forum ładuje się bardzo wolno, przy próbie wylogowania wyskakuje ,,nie udało się zweryfikować sesji" itp.
стань — обернися, глянь — задивися
  •