Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

CookieMonster93

#135
Mam kilka ,,dead-key'ów" w swoim układzie klawiatury, np. tak jak można w polskim pisać tylda + a = ą, tylda + z = ż itd., tak też można na mojej klawiaturze pisać inne znaki. Problem polega na tym, że z jakiegoś powodu pisząc na forum, żaden dead-key mi nie chce działać (poza tyldą) :[

Dead-keys mam ukryte wszystkie pod altGr + numerek o 2 do 0 oraz alt + przecinek, lub altGr + shift + 2 do 0 lub przecinek.
Co ciekawe, znaki ukryte pod literkami (alt + literka), czyli np. ß, þ, ð mogę już pisać...

Nie kumam tego.

EDIT: już działa, okazało się, że problem leżał wyłącznie w mojej przeglądarce. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Wercyngetoryks

Wnoszę sugestię, by administracja poczyniła coś w kierunku, by jak się klika podczas pisania wiadomości na symbole pogrubienia, pochylenia itd. tekstu, to żeby natychmiast przenosiło Cię do wnętrza znacznika, a nie poza niego. Zaoszczędzi to każdorazowo kilka sekund życia i nerwy.
ChWDChRL
  •  

Henryk Pruthenia

Czy Wy téż macie te dziwne niby-aktywne tematy (niebieskie knopki) a gdy wchodzimy na dział to nie ma żadnego tematu z nowém postém?
Czego to ż wina?

spitygniew

Pewnie tego, że ktoś edytował ostatni post.
P.S. To prawda.
  •  

Henryk Pruthenia

No téż tak z początku myślałem,  ale właśnie nie...

Todsmer

Forum rzuca mi 403 kiedy próbuję cokolwiek napisać w niektórych tematach (np w temacie o Bałtyku i niepływających Pomorzanach)


Forbidden

You don't have permission to access /f/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
  •  

Henryk Pruthenia

Tqr cant into Baltic seaaaaa...

Pluur

#142
O problemie pisalem juz na fb; otoz na fonie moge sie normalnie logowac, a na laptopie gdzie wczesniej (tj. sprzed tego jak zalogowalem sie na fonie - z braku dostepu laptopa) logowalem ciagle juz nie. Prosze o jak najszybsza pomoc mi z tym :(

Okej już działa, po wyczyszczeniu ciasteczek
  •  

Dynozaur

Czy możliwe jest wprowadzenie na forze opcji odpowiadania tematu bez jego podbijania? Myślę, że byłoby to fajne i bardzo przydatne.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Todsmer

Podbijania w sensie że pojawia się na początku działu?

Jeśli tak, to nie. W domyślnym widoku działu wątki są posortowane wg najnowszej wiadomości, by trzeba robić jakieś karkołomne myki.
  •  

Hapana Mtu

Czy dałoby się dopisać do listy wyjątków w antyspamie wyraz prozachodni. Zajęło mi ładnych parę minut boksowanie się z forum, które nie chciało przesłać posta, nim w końcu ustaliłem, że problemem był właśnie ten wyraz, a ściślej jego 6 pierwszych liter.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Todsmer

Hah :D

Ja nie mam do tego uprawnień, trzebaby poczekać na Tawarisza, albo na Widsitha (żyje to on w ogóle?).
  •  

Dynozaur

Cytat: tqr w Wrzesień 08, 2014, 18:04:04
Podbijania w sensie że pojawia się na początku działu?

Jeśli tak, to nie. W domyślnym widoku działu wątki są posortowane wg najnowszej wiadomości, by trzeba robić jakieś karkołomne myki.

Kurwa, a już miałem nadzieję, że dożyję chwili, kiedy będę mógł parzyć sagę na forze...
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Czyżyk Mniejszy

Cytat: Todsmer w Sierpień 10, 2014, 22:28:59
Forum rzuca mi 403 kiedy próbuję cokolwiek napisać w niektórych tematach (np w temacie o Bałtyku i niepływających Pomorzanach)


Forbidden

You don't have permission to access /f/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Też przed chwilą to miałem. Mógłby ktoś zajrzeć i spróbować naprawić?
- Kiedy zbudowano Tesco w Świebodzinie?
- 5 lat przed Chrystusem.
  •  

Canis

Niech zgadnę, jest tam dużo odnośników? Serwer uważa, że wysyłanie za dużej liczby linków w jednym zapytaniu do bazy danych jest haram. Mieliśmy ten problem na wiki i udało mi się go usunąć.

Wynajdźcie mi wszystkie tematy, które wywalają taki problem, i wypiszcie mi tu linki do nich, to się temu przyjrzę, póki nikt nie pamięta, że nadal mam władzę nad serwerem i że nadal chcę was oszukać xDDDDD i rozwiążemy problem.
  •