Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Jako, że przeżywamy obecnie najazd spambotów, może by zablokować rejestrację na 1 - 2 dni? Ewentualnie wprowadzić jakieś proste pytanie, np w którym roku była Bitwa pod Grunwaldem.
  •  

Spiritus

Zrobiono coś wreszcie z tą rejestracją? Bo jakoś efektów nie widać, zaś jakiś spambot się rozgościł...
  •  

Canis

Do wgrywania modyfikacji wystarczy panel administratora. Tam jest dostęp do FTP.
Poza tym, wydawało mi się, że mamy już odpowiednie zabezpieczenia?
  •  

Todsmer

Chyba były, Feles się zdaje o to obraził. Niemniej jednak, jeśli dalej są, to nie działają.
  •  

Noqa

Nie mogę zamieścić postu w Wkurzeniach :<
Ale tu się udało.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Wedyowisz

#170
Bez zalogowania forum wyświetla mi się w jakiś upośledzony sposób (jest tylko kilka działów i to w postaci sprzed paru dni, lingwistyki czy conlangów ani śladu).  I to w dwóch przeglądarkach.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Canis

Cytat: Wedyowisz w Luty 11, 2015, 11:57:30
Bez zalogowania forum wyświetla mi się w jakiś upośledzony sposób (jest tylko kilka działów i to w postaci sprzed paru dni, lingwistyki czy conlangów ani śladu).  I to w dwóch przeglądarkach.
Mam tak samo. Zauważyłem to dopiero dziś.
  •  

Widsið

Musiałem coś przełączyć, jak ostatnio w tym grzebałem. Teraz?

Inne celowo zostawiam niewidoczne dla gości.
  •  

Wedyowisz

стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Drukarz

Tylko mi się wyświetlają kwadraty zamiast tych ikonek mówiących o tym, że w danym dziale są jakieś nowe wiadomości?
  •  

Canis

Zwracam się z prośbą o zmianę nazwy działu "Dupnica" na "Archiwum" albo "Kosz". Felesowe poczucie humoru było śmieszne przez pierwszy rok.
  •  

Dynozaur

A czy to nie jest inteligentne odwołanie do miasta w Bułgarji?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Canis w Luty 22, 2015, 09:54:27
Zwracam się z prośbą o zmianę nazwy działu "Dupnica" na "Archiwum" albo "Kosz". Felesowe poczucie humoru było śmieszne przez pierwszy rok.
Defelesyzacja, defaszyzacja, dedupnizacja. Trzy raz D! Jestem za!

Towarzysz Mauzer

CytatA czy to nie jest inteligentne odwołanie do miasta w Bułgarji?
A nie do łużyckiej chrzcielnicy? W ten sposób egzorcyzmuje się fatalne tematy.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Todsmer

Taka refleksja mnie teraz naszła - nie powinniśmy przypadkiem dodać ostrzeżenia o ciasteczkach?
  •