Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Kiedyś to już było, skończyło sie gimbusiarskim potępianiem, z tego co pamietam.
  •  

Ghoster

#196
[...........]
  •  

Noqa

No ale jakie tu snuć kontragumenty na memy z papieżem?

Też się w sumie obawiam gimbusiarskiej napierdalanki. Optymalnym rozwiązaniem byłoby być może, gdyby "antypochwalenia" postów widzieli tylko moderatorzy - ale to już pewnie dalekie od możliwości technicznych.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Spiritus

Nie ma przypadkiem opcji Zgłoś do moderatora?
  •  

Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Canis

Cytat: Noqa w Kwiecień 10, 2015, 00:15:34
No ale jakie tu snuć kontragumenty na memy z papieżem?
Memy z papieżem to jednostkowy wybryk Dynozaura i nie traktujmy tego poważnie.

Ale ja bym chciał antypochwalisze. Zwłaszcza w offtopie.
  •  

Dynozaur

#201
Mój pomysł - istnieją "antypochwalisze" (moja propozycja nazwy: zganisze), ale nie są sumowane jak pochwalisze. Dlatego jak ktoś kogoś nie lubi to nie będzie mu dopiętralał tysiąca zganiszy żeby nabruździć mu w statystykach.

No ale to załatwia tylko cząstkę problemu. Może lepiej zostawić wszystko jak jest...

PS: A za tego papierza sorry, chciałę tylko wywołać gównoburzę xD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Cytat: Dynozaur w Kwiecień 10, 2015, 10:28:24PS: A za tego papierza sorry, chciałę tylko wywołać gównoburzę xD
Przecież wiemy. Twoja ukrywana pod przykrywką sarkazmu płonąca nienawiść do Kościoła Katolickiego i jego ideałów jest powszechnie znana.
  •  

Dynozaur

#203
Cytat: Canis w Kwiecień 10, 2015, 10:36:30
Cytat: Dynozaur w Kwiecień 10, 2015, 10:28:24PS: A za tego papierza sorry, chciałę tylko wywołać gównoburzę xD
Przecież wiemy. Twoja ukrywana pod przykrywką sarkazmu płonąca nienawiść do Kościoła Katolickiego i jego ideałów jest powszechnie znana.

Swojej niechęci do kościoła posoborowego nawet nie kryję.

(Chociaż Mistrz powiedział, że katotradsowanie to tylko sposób na maskowanie swojego spierdolenia [udawanie kogoś "lepszego"], ale to samo można powiedzieć o wszelkich weganizmach, seryjnym krwiodawstwie [hurr durr jestę supermenę] i wielu innych rzeczach, więc nie czuję się pod tym względem bardziej spierdolony od większości społeczeństwa...)
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Seryjne krwiodawstwo akurat można szanować. Ciebie nie :D
  •  

Dynozaur

#205
Okej, seryjne krwiodawstwo było średnim przykładem, bo niesie ono jakąś społeczną korzyść (co nie zmienia faktu, że lwia większość ludzi, którzy to robią, robi to na pokaz), po prostu taki przykład przyszedł mi do głowy. Ale to nie zmienia faktu, że takie "maskowanie spierdolenia" jest spólne dla obu stron barykady. Prawaki robią z siebie tradsów albo szukają jakichś arystokratycznych korzeni, a lewaki - robią z siebie wegan/wegetarjan, wyczyniają dziwne zabiegi z ciałem (z tego co zauważyłem, to nadmierny piercing i tatuaże również wielu służą za sposób zrobienia z siebie "nadczłowieka"), wchodzą w dziwne ruchy (pseudo)religijne it.p. Wszystko to można podciągnąć pod szeroki termin "hipsteryzmu", chociaż mojem zdaniem powody tego mogą być różne - nie musi zawsze chodzić o podbijanie poczucia własnej wartości, jak to twierdzi Kielczanin. Ale nie chcę robić za psychologa, bo nim nie jestem.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Cytat: Dynozaur w Kwiecień 10, 2015, 20:45:35
Okej, seryjne krwiodawstwo było średnim przykładem, bo niesie ono jakąś społeczną korzyść (co nie zmienia faktu, że lwia większość ludzi, którzy to robią, robi to na pokaz), po prostu taki przykład przyszedł mi do głowy. Ale to nie zmienia faktu, że takie "maskowanie spierdolenia" jest spólne dla obu stron barykady. Prawaki robią z siebie tradsów albo szukają jakichś arystokratycznych korzeni, a lewaki - robią z siebie wegan/wegetarjan, wyczyniają dziwne zabiegi z ciałem (z tego co zauważyłem, to nadmierny piercing i tatuaże również wielu służą za sposób zrobienia z siebie "nadczłowieka"), wchodzą w dziwne ruchy (pseudo)religijne it.p. Wszystko to można podciągnąć pod szeroki termin "hipsteryzmu", chociaż mojem zdaniem powody tego mogą być różne - nie musi zawsze chodzić o podbijanie poczucia własnej wartości, jak to twierdzi Kielczanin. Ale nie chcę robić za psychologa, bo nim nie jestem.
Przyganiał kocioł garnkowi. Dla zwykłej, kurewskiej atencji walnąłeś temat o cenzopapie, mimo że podajesz się za katolika z katolickiej rodziny i prawicowca. Posługujesz się mechanizmami ludzi daleko spoza tego forum do usprawiedliwiania pokazów swojego spierdolenia tutaj. Może tak wyłączysz k*rachan, albo najlepiej cały komputer, i wyjdziesz czasem z piwnicy?
>inb4 waaa buhuhuuu rozum i godnosc czlowieka waaaah
ubij się listkiem figowym xD
  •  

Dynozaur

Zawsze się trochę cenzopapi.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Kwiecień 11, 2015, 10:15:19
Przyganiał kocioł garnkowi. Dla zwykłej, kurewskiej atencji walnąłeś temat o cenzopapie, mimo że podajesz się za katolika z katolickiej rodziny
Przecież Dynek jest tradsem, a Johannes Paulus Infantes Futuator II to papież post-Vaticanum II, nie widzę sprzeczności :P.
  •  

Ghoster

#209
[...........]
  •