Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

  •  

Dynozaur

Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Henryk Pruthenia


spitygniew

U mnie pojawiło się po raz pierwszy, dziwne. Ale fakt, wkurwia.
P.S. To prawda.
  •  

Wedyowisz

Mnie też Internal Server Error zaatakował w końcu.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Canis

Nadal mówimy o wiki czy mówicie teraz o czymś innym?
  •  

Henryk Pruthenia


Canis

Czy udało się znaleźć jakąś prawidłowość z tym Internal Server Error w końcu? Sposób na wygenerowanie problemu?
Czy on dotyczy tylko forum czy Wiki również?
  •  

Henryk Pruthenia

Ej, a nie istnieje może jakiś dodatek do fora, który dodałby możliwość zapisania postu, bez jego publikacji? Tak zachować na później, jak wróci wena. Właśnie coś takiego przydałoby mi się teraz.

Canis

Jest takie coś.
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=788
Odsyłam link.

Zastanawiam się w ogóle co by admini powiedzieli na próbę zrobienia upgrade silnika forum z SMF 2.0.7 do 2.0.11? Tylko nie róbcie tego sami, na litość Boską, przy naszych modach może się coś schrzanić, więc wolałbym najpierw porobić kopie zapasowe i najlepiej przeprowadzić jakąś symulację aktualizacji zanim to zrobimy.
  •  

Henryk Pruthenia


Canis

Admin może to dodać przez panel administratora forum. Wgrać .zip czy jak tam mody są pakowane i zainstalować przez instalowajkę forum.
  •  

Todsmer

Update'y zawsze warto robić, zwłaszcza jeśli są tam jakieś poprawki bezpieczeństwa.
  •  

Canis

#238
Cytat: Todsmer w Październik 19, 2015, 17:47:29
Update'y zawsze warto robić, zwłaszcza jeśli są tam jakieś poprawki bezpieczeństwa.
Nie obraź się, ale przed tym, co wam poważnie grozi, takie marne zabiegi was nie uratują.

  •  

Canis

Cytat: Deithryll aín Caraig w Październik 25, 2015, 17:18:34
Może się czepiam, ale na forze nadal czas letni :P
Zły temat na takie rzeczy. Zgłaszaj je http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=297.msg65596#new tu.

Forumowi admini powinni móc poprawić godzinę wyświetlaną na forum z panelu SMF.
Jak to nie będzie możliwe, niech mi dadzą znać
  •