Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Silmethúlë

Dlaczego dział Inne jest ukryty dla niezalogowanych?
  •  

Widsið

Żeby się nie przelękli za mocno.
  •  

Widsið

Mniej więcej co drugie kliknięcie na jakikolwiek link na forum powoduje u mnie error 500. Też tak macie?
  •  

Henryk Pruthenia


Silmethúlë

Ja też nie. Ale error 500 to Internal Server Error, więc teoretycznie jest niezwiązany z tym, co ty robisz, i wynika tylko z błędu serwera.
  •  

Caraig

Też nie uświadczyłem.
  •  

Todsmer

  •  

Canis

Cytat: Widsið w Listopad 25, 2015, 14:06:16
Mniej więcej co drugie kliknięcie na jakikolwiek link na forum powoduje u mnie error 500. Też tak macie?
Bo masz bana.

A poważnie, coś konkretnego powoduje ten błąd?
  •  

Widsið

Wejscie na forum. Ale już przeszło.
  •  

Obcy

No kuźwa, nie dałoby się przesunąć tego przycisku "Cytuj" od przycisku "Pochwal post"? Już z trzeci raz się pomyliłem, odkąd się zarejestrowałem.
  •  

Henryk Pruthenia

Ja ze trzydzieści pochwaliszy dałem Leninowi w ten sposób i nie płaczę.  Choć rzeczywiście, odchwalisz by się zdał.

Widsið

Nie wiem, czy można tak zrobić, wiem za to, że jeśli się to przestawi, to zacznie się lament osób, które ogarnęły już, który przycisk do czego służy. Poza tym, trzy razy od końca maja to przecież nie dużo. Ja musiałem się pomylić z 56, a poza tym zdarza mi się niechcący skasować wam posty.
  •  

Todsmer

Mi się zdarzyło raz pomylić cytuj z modyfikuj...
  •  

Canis

Jakim cudem do stu beczek rumu cztery szanowane osoby regularnie nie trafiają w szarą ikonkę z cudzysłowem a zamiast tego klikają w słowa "Pochwal post", które są kurde dobre sto pikseli dalej na prawo?
Jestem totalnie w szoku.
  •  

Feles

Czy któryś z administratorów mógłby wykonać na bazie danych polecenie UPDATE f2_messages SET poster_name = 'Feles' WHERE poster_name = 'Ojapierdolę'?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •