Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Borlach

Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
Już niech lepiej nikt niczego nie rusza, po się znowu coś spieprzy.
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Canis

Jo, miałem kilka podejść do apgrejdu systemu, z których się wycofałem z obaw o zniszczenie, chaos, zamęt i śmierć.
Admina zdaję.

Also, oi adminy, a listę nowych użytkowników do aktywowania ktokolwiek z was przegląda? ;p
  •  

Dynozaur

Dlaczego Kyon wzpiął się na szczyt fora?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Obcy

Cytat: Dynozaur w Czerwiec 22, 2017, 21:01:45
Dlaczego Kyon wzpiął się na szczyt fora?

Od prawie tygodnia tak jest przecież. W sumie to i dobrze, gdy się weźmie pod uwagę spore zaangażowanie tutejszej społeczności w ten projekt.
  •  

Obcy

Dlaczego została wyłączona możliwość pochwaliszowywania w Artykule lipca i Oceń użytkownika powyżej?
  •  

Henryk Pruthenia

Jeżeli chodzi o Oceń użytkownika...,, to w dawnych czasach, gdy po Conlangerze stąpali jeszcze Tytani flejmu, pochwalisze były nie tylko wyrazem szacunku i aprobaty - były też narzędziem w walce między partiami Tytanów - i to w walce z tych najokrutniejszych - o Małoruś, o Żmudź, o Tarję Turunen - i inne przeklęte już słowa. I w mądrości swej niezbadanej, Przodki nasi, a dokładniej My, kiedy byliśmy młodsi zdecydowali się zniszczyć moc tego oręża i pochować je w mrokach przeklętej Dupnicy
I tak o to panuje już kolejny rok szczęśliwości w krainie Conlangerów, a Ty, Obcy, mącisz spokój, który nastał! Bądź że przeklęty!

Widsið

Cytat: Obcy w Sierpień 06, 2017, 23:22:31
Dlaczego została wyłączona możliwość pochwaliszowywania w Artykule lipca i Oceń użytkownika powyżej?
W "ocenie" była wyłączona zawsze, w końcu to dział "Inne". W całym organizacyjnym też tak powinno być, nie wiem, czemu było włączone w pozostałych poddziałach.
Z tymi pochwałami to proszę pamiętać, że nie jesteśmy na fejsbuniu i to nie są te bezwartościowe lajki. Chyba że chcemy to do tego sprowadzić - tylko po co? Nawet sprzedać z zyskiem nie warto przy tym ruchu :/
  •  

Canis

  •  

Todsmer

Cytat: Canis w Sierpień 09, 2017, 17:31:26
Ej, jakie macie stawki?
Nie stać cię :P

Ale tak BTW to mam takie wrażenie, że te pochwały zmniejszają jeszcze bardziej udzielanie się na forum. Czasem się łapię na tym, że daję pochwalisza, i jakoś tak uważam, że na tym wyczerpuje się moja rola w dyskusji; nie muszę pisać posta, bo przecież pochwaliłem!

Gdym mógł dać tu pochwałę, dałbym pochwałę, a nie pisałbym tego posta :)
  •  

Henryk Pruthenia

A ja na odwrót, dzięki pochwaliszom wiem, co mi się ostatnio spodobało, i np. kiedy siedzę na telefonie to trudno odpisać, a tak, to mam je pozaznaczane. :P

Henryk Pruthenia

Ej, a może by tak, niczym na wiki, dodać jakieś częściej używane znaki? Chodzi mi o ten paseczek, co jest w oknie edycji u dołu :)

Henryk Pruthenia

To wyżej podbijam, ale dziś trapi mię coś innego:
Jak w bibikodzie ustawić wielkość obrazku? Kiedy ostatnio wrzucałem obrazek ze źwierzątkoma, to miałem problem z wielkością właśnie.

Obcy

A tak:
Cytat[img width={coś tam} height={coś tam}]{adres}[/img]

Np.:


  •  

Henryk Pruthenia


Todsmer

Wystarczy jeno width, swoją drogą; nie trzeba opisywać jednego i drugiego.
  •