Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Jeden z postów z Dupnicy cały czas wyświetla się jako nieprzeczytany.

Kazimierz

Dlaczego jak przeglądam sobie czyjeś pochwalisze i chcę przejść na następną ich stronę, to przełącza mnie na pomożesze?
  •  

Henryk Pruthenia

To stary błąd - podobno da się go jakoś ominąć majstrując coś w adresie (jakby przerabiając następną stronę pomożeszy na pochwalisze), ale szczerze nigdy tego nie robiłem.

Feles

Cytat: Kazimierz w Wrzesień 18, 2017, 19:26:41
Dlaczego jak przeglądam sobie czyjeś pochwalisze i chcę przejść na następną ich stronę, to przełącza mnie na pomożesze?
Bug w dodatku od pochwaliszy, który istnieje od dawien dawna. Pewnie da się to naprawić zmieniając jedną linijkę w PHP, ale nie chciało mi się w tym grzebać ostatnim razem, kiedy miałem dostęp do serwera.

Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 18, 2017, 19:29:02
To stary błąd - podobno da się go jakoś ominąć majstrując coś w adresie (jakby przerabiając następną stronę pomożeszy na pochwalisze), ale szczerze nigdy tego nie robiłem.
Dodajesz ;sa=messages_given na końcu.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Kazimierz

  •  

Canis

Cóż, mechanizmy rządzące tym miejscem są tak stare, że bardzo łatwo je popsuć. Dlatego staram się już nie ruszać niektórych problemów.
  •  

Henryk Pruthenia

CytatInternal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@jezykotw.webd.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Takie coś cały czas wyskakuje. Jak się odświeży parę razy, to znika. Miałem tez taki pojedynczy przypadek trzy dni temu.

Pluur

Mi dzisiaj też - co druga strona się tak otwiera tut :C
  •  

Ліцьвін

Też mam ten problem, także na wiki. ;/

Litewski = Białoruski
  •  

Caraig

  •  

Borlach

Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Ghoster

#431
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia

Jestem przeciw, Wreszcie coś się z tym rusza. To, że ludzie mało komentują to inna sprawa.
No i co do tego, że trzydziestolinijkowce - jesteś pewien? Neszyjski, ajdynirianski, olseski, buański, erutat,  ne - mają dużo więcej niż 30 linijek.

Nie widzę też powodu, by tak samo ciężka praca znajdowała się gdzie indziej, w zależności, czy mamy dopisane [Kyon], czy też nie.

Pluur

Też jestem przeciw. Znajdywanie później tego będzie cięższe - patrzaj jak było w Aerze.
  •  

Ghoster

#434
[...........]
  •