Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

A widzisz, myślałem, że jak nie ma tego w pasku, to nie ma i funkcji.

Úlfurinn

#481
rndr t- pdł
d- -sn'c'-
smrt zidum
  •  

Jasiek13

Wystąpił u mnie pewien błąd.
Chciałem w wiadomości umieścić załącznik z grafiką tabeli.
Grafika ma 20KB. Niestety wystąpił błąd podczas transmisji i dotyczył braku miejsca, a mechanika tabel na forum jest tak zrobiona, że zrobienie dużej tabeli i nie pogubienie się  graniczy z cudem.
  •  

Todsmer

Wrzuć obrazek na tinypic na przykład, a samym problemem się zajmę.
  •  

Henryk Pruthenia

To przestało być śmieszne. Wrzucałem teraz na wiki artykuły miesiąca. Raz wywaliło mi cały artykuł, po godzinie pisania, i nic nie dało się odratować. Niektóre karty były zalogowane, niektóre nie. Raz zdarzył się przeplataniec, gdy musiałem skakać od zalogowania do niezalogowania, z karty inkognito, do karty normalnych. Po wyłączeniu Fajerfoksa i restarcie znowu byłem... zalogowano-niezalogowany! Tak że ten tego...

Borzywoju, zrobisz coś z tym, czy rzeczywiście trzeba przenieść swoje artykuły na własną rękę na inny serwer?

Obcy

Cytat: Henryk Pruthenia w Styczeń 17, 2019, 12:34:18
To przestało być śmieszne. Wrzucałem teraz na wiki artykuły miesiąca. Raz wywaliło mi cały artykuł, po godzinie pisania, i nic nie dało się odratować. Niektóre karty były zalogowane, niektóre nie. Raz zdarzył się przeplataniec, gdy musiałem skakać od zalogowania do niezalogowania, z karty inkognito, do karty normalnych. Po wyłączeniu Fajerfoksa i restarcie znowu byłem... zalogowano-niezalogowany! Tak że ten tego...

Dlatego uznałem, że jedyną skuteczną metodą na zachowanie stanu materiałów jest zwyczajne zapisywanie treści do Notatnika co jakiś krótszy odstęp czasu (15~30 minut) i tam przechowuję szkice moich czołowych konlangów, które wystawię w bliżej nieokreślonej przyszłości. W związku z nowymi dopiskami rozważam też napisanie od nowa całego tłumaczenia strony głównej, ale zgodnego ze współczesnymi zasadami języka astralogermańskiego. Tamto i tak miało być wywalone wcześniej do kosza, bo już było przestarzałe (zmiana ortografii, uściślenie zasad gramatycznych, odświeżone słownictwo).
  •  

Henryk Pruthenia

Todsmer, jak rozumiem mamy porzucić wikię, tak? Czy jednak cofniesz zmiany?

Canis

Błagam, bez Wikii. Już to przerabialiśmy.
Potworny serwis, którego należy unikać jak ognia.
  •  

커래얟쓰

Jakaś alternatywa dla niej ? System straszny ale nie mamy nic innego
  •  

Kazimierz

Yyy, przecież obecna wiki nie jest na wikji xD
  •  

Henryk Pruthenia

Ale chodzi o przenosiny. A wikja jest straszna. Stan przed reformy był optymalny, tylko Todsmer nie odpowiada :(

Torkan

Ponieważ jesteśmy społecznością polskojęzyczną, a językiem prowadzenia dyskusji na forum jest język polski, wnioskuję o zmianę tekstu linku w zakładce Odnośniki z DISCORD na DYSKORD.
  •  

Canis

Cytat: Torkan w Styczeń 20, 2019, 14:27:21
Ponieważ jesteśmy społecznością polskojęzyczną, a językiem prowadzenia dyskusji na forum jest język polski, wnioskuję o zmianę tekstu linku w zakładce Odnośniki z DISCORD na DYSKORD.
Cóż, nie taka jest nazwa aplikacji. Piszesz Auchan czy Oszą?

Torkan

No właśnie taka jest nazwa tejże aplikacji po polsku.

Caraig