Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

ⰗⰎⰀⰂⰋⰖⰞ

To chyba wprowadzono żeby nikt nie wyblankowywał* swych postów psując całą dyskusję.
*piszę tak, ale mówię /wyblankowywywał/
:)
  •  

Dynozaur

Cytat: ⰗⰎⰀⰂⰋⰖⰞ w Maj 15, 2021, 22:41:54
To chyba wprowadzono żeby nikt nie wyblankowywał* swych postów psując całą dyskusję.
*piszę tak, ale mówię /wyblankowywywał/

Jeśli rzeczywiście tak było, to żądam NATYCHMIASTOWEJ dymisji admina. Takich rzeczy się nie wprowadza, to jebany zamordyzm.

Aczkolwiek mam nadzieję, że to jakiś błąd.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  
    Pochwalone przez: F1req

Wercyngetoryks

Popieram. Możliwość edycji własnych postów powinna być niczym nieograniczona.
ChWDChRL
  •  

Borlach

Nie wiem, u mnie się nic nie zmieniło i wciąż mogę edytować swoje posty. Ale może to kwestia tego, że jestem moderatorem. Aczkolwiek zdecydowanie zgadzam się, z tym, że:
CytatMożliwość edycji własnych postów powinna być niczym nieograniczona.

Pieske, Buka - wiecie cos na ten temat?
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Dynozaur

#544
Bo wróciło.

Bucefał się przestraszył, że wywieziemy go na taczkach xDDDDDD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Τόλας

Cytat: ⰗⰎⰀⰂⰋⰖⰞ w Maj 15, 2021, 22:41:54
To chyba wprowadzono żeby nikt nie wyblankowywał* swych postów psując całą dyskusję.
*piszę tak, ale mówię /wyblankowywywał/
No bo trzeba cytować wypowiedzi, na które się odpowiada prowadząc dyskusję.
Dobrze, że się admin w porę ogarnął i przywrócił możliwość edycji postów.
  •  

Dynozaur

Jakiś "AlfredDom" wysyła spam w prywatnych wiadomościach.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Dynozaur

Frajerfoks ostrzega mnie przed naszą Wiką, że certyfikat jej wygasł i przeglądając ją mogę umrzeć.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Siemoród

Czy tylko ja nie widzę wysłanych przez siebie wiadomości prywatnych?
Niech żyje Wolny Syjam!
  •  

Todsmer

To jest domyślne zachowanie, musisz kliknąć w "zachowaj w wysłanych". Wiem, głupie.

Siemoród

Faktycznie. Ale to durne xD
Niech żyje Wolny Syjam!
  •  

Dynozaur

#551
Cytat: Bukeusz w OgłoszeniachPoszedł update SMF do wersji 2.1.3, mody musiały zostać niestety wyłączone, obecnie staram się je przywrócić oraz przywrócić stary wygląd :P

Obecnie jeden ze starych użytkowników zaczął wysyłać spam, zmieńcie sobie hasła na wszelki wypadek.

No, mam nadzieję, że się uda, bo strasznie to brzydkie. W dodatku nie pozwala zalogować się dłużej niż na miesiąc (wiem, że wcześniej opcja "zawsze" też nie działała na zawsze i po jakimś tam dłuższym czasie wylogowywało, no ale zdecydowanie było to dłużej niż miesiąc).

A Paszka to chyba kliknął gdzieś, gdzie nie trzeba xDDDD O konta bym się nie obawiał - poza tem liczę, że jak ktoś mi je zarąbie, to admini mi je w zębach przyniosą z powrotem, bo to forum przekonywało się wielokrotnie, że bez Dynozaura nie istnieje... więc hasła nie zmieniam, ale nowszym może ta przestroga się przyda xD

Kurde, ale brzydka ta czcionka w polu pisania posta... no po prostu szkaradztwo!


Cytat: Bukeusz w kolejnym pościeDo starego stylu nie wrócimy :( nie znalazłem żadnej wersji na SMF 2.1 :(

No to chujowizna... To może przynajmniej coś ładniejszego niż to, co jest? xD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Todsmer

#552
Próbowałem i wszystkie są chujowe xDDD
Może trochę trzeba poczekać, było dużo zmian wizualnych w nowej wersji (SMF wreszcie jest responsywne po tylu latach xD). Dalej walczę z pochwaliszami, ale chyba na dzisiaj dam sobie spokój i wrócę do tematu jutro wieczorem.

Dostępne style są tutaj:
https://custom.simplemachines.org/index.php?action=themes;major_smf_versions[0]=2.1

Jak jakiś przypasuje to dajcie znać, zainstaluję :P

CytatW dodatku nie pozwala zalogować się dłużej niż na miesiąc
Ej, ja miałem opcję "na zawsze", wtf. Może coś trzeba pogrzebać w ustawieniach.
  •  

Borlach

Ja też miałem opcję "zawsze" jak się przed chwilą logowałem. Zobaczymy jak długo to "zawsze" potrwa
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Dynozaur

Cytat: Todsmer w Luty 05, 2023, 12:01:17Ej, ja miałem opcję "na zawsze", wtf. Może coś trzeba pogrzebać w ustawieniach.

Dobra, przeoczyłem bo było na górze, a dotychczas zawsze było na samym dole xDDDDDD Zmylili mnie, poza tem na dole byłoby logiczniej.

Tak więc, nigdyrozum.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •